Witaj!

Oscar Mendenhall [ucz3]
PatrykoLol
Azkaban




Posty: 104
Tematy: 15
Sie 2017
Hufflepuff

#1
**
W trakcie długiego spaceru po błoniach miałeś ochotę odejść trochę dalej. Skierowałeś się w stronę boiska, nawet nie zdałeś sobie sprawy że jest już po ciszy. Pomyślałeś że nic ci się nie stanie jeśli przejdziesz się za boisko, w końcu nic ciekawego nie powinieneś tam znaleźć, a chcesz spędzić ten spacer samotnie. Po około dwudziestu minutach dotarłeś do naprawdę małej polany, na jej uboczu znalazłeś spalony namiot. Wyglądał na naprawdę stary. Hmmm.. Ciekawość wygrała tą wojnę, podszedłeś do znaleziska i z pomocą różdżki uniosłeś wszystko do góry, aby przeszukać ruiny. Na początku nic. Dopiero po paru minutach usłyszałeś upadek jakiegoś przedmiotu, odwróciłeś się - twój wzrok przykuł niewielki notes. Skąd on się tutaj wziął? Pewnie zaplątał się w szczątki namiotu. Przedmiot był cały w kurzu, w sumie nic dziwnego, kiedy chciałeś go przetrzeć poczułeś kroplę deszczu. Nie zapowiadało się dziś na ulewę, a jednak. Schowałeś się pod drzewami i wróciłeś do notesu. W tym czasie zaczęła się mocna ulewa
**
[Obrazek: 7T9qLiH.png]
**
Otworzyłeś notes na pierwszej stronie i... Była pusta. Tak samo jak wszystkie inne. Pomyślałeś o dwóch opcjach. Albo ktoś zostawił pusty notes. Bądź zostało narzucone na przedmiot zaklęcie.
Postanowiłeś to sprawdzić. Wyciągnąłeś pióro z atramentem, jego koniec zamoczyłeś w atramencie i uniosłeś nad kartkę. Gdy myślałeś co napisać parę kropel z atramentem spadło na notes i zniknęło - po paru sekundach pojawił się krótki tekst
~~
Witaj, nazywam się Oscar Mendenhall. Kim jesteś i skąd masz mój notes?
~~
Nieco się zdziwiłeś. Nie spodziewałeś się opcji drugiej. Ponownie zamoczyłeś pióro w atramencie i wytłumaczyłeś kim jesteś i w jaki sposób znalazłeś notes. Nie otrzymywałeś odpowiedzi, dlatego postanowiłeś się rozejrzeć. Wykorzystując różdżkę wyczarowałeś parasol.
**
[Obrazek: qaMWQY2.png]
**
Chodziłeś tak z godzinę, dwie? Nic nie znalazłeś poza zwykłą lampą, która znajdowała się parę metrów od wejścia do lasu. Postanowiłeś usiąść pod nią nie przerywając zaklęcia parasola. Otworzyłeś notes i spojrzałeś się na jedną z kartek.
~~
Czego chciałbyś się o mnie dowiedzieć?
~~
Naprawdę? Czekałeś tak długo na parę słów? Nie miałeś komu się wyżalić. Dlatego zostawiłeś to bez komentarza. Chciałeś poznać podstawowe informacje. Zapytałeś się o nie i po paru minutach otrzymałeś odpowiedź.
~~
Jak już wspomniałem nazywam się Oscar Mendenhall. Urodziłem się jak większość czarodziejów w Świętym Mungu z statusem krwi 75%. Tiara przydzieliła mnie do domu zwanego ''HufflePuff'' - niestety nie minął rok, a mój charakter zmienił się tak bardzo, że pasowałbym do Slytherinu.
~~
**
[Obrazek: A3uhPOP.png]
**
Stwierdziłeś że pora na wygląd, powinieneś chyba znać wygląd osoby z, którą piszesz. Poprosiłeś go o opisanie swojego wyglądu poprzez napisanie tego na kartce. Pierwsze zdanie nieco mnie zdziwiło, lecz zacząłem czytać dalej.
~~
Mojego wyglądu nie da się opisać szczegółowo, ale postaram się, wytłumaczyć ci jak najlepiej.. Zacznę od górnej części. Posiadam średniej długości, zawsze porozrzucane na wszystkie strony, jasne, blond włosy. Kiedyś miałem problem je ułożyć tak, aby nie spadały mi na oczy - marne skutki. Grzywka zawsze znajdzie na to sposób. Jak już pisze o oczach, powinienem mieć jasne, niebieskie oczy.. Ale mam tylko jedno, drugie straciłem przez swoją własną głupotę. Moja sylwetka jest bardzo wychudzona, ale w każdej chwili może nie być, a przynajmniej wszystkim będzie się tak wydawało. Chyba więcej nie musisz wiedzieć o wyglądzie, przecież ci nie opisze jak ubieram się ''codziennie''.
~~
**
[Obrazek: xOD8Q6C.png]
**
Przestało w końcu padać, z ulgą przerwałeś zaklęcie parasola i schowałeś różdżkę. Było tak cicho że słyszałeś tylko szelest liści i kartkowanie się stron przez wiatr. Wróciłeś do odpowiedniej strony i zapytałeś się o jego charakter.
~~
Mój charakter jest naprawdę dziwny.  Mimo że jestem puchonem powinienem być miły, pomocny i w ogóle, a taki nie jestem. Przez wiele osób i wydarzeń bardzo się zmieniłem. Moje zaufanie do wszystkich ludzi spadło do zera, nie ma już nikogo na tej ziemi, komu mógłbym zaufać. Nie odzywam się prawie do nikogo, chyba że czegoś potrzebuję albo naprawdę ktoś mnie zdenerwuje. Jak sytuacja tego wymaga potrafię stać się okropnie agresywny, z moimi dodatkowymi zdolnościami to niektórzy starają się mnie nawet unikać. Pewnie chciałbyś wiedzieć czemu tak nienawidzę wszystkich? Przez wielu płakałem... Byłem w okropnym stanie.. Więcej nie musisz wiedzieć.
~~
Bardzo się zdziwiłeś, kiedy otrzymałeś odpowiedź. Sam nie wiedziałeś że miał tak trudno. Mimo tego zapytałeś się o jego historie.
**
[Obrazek: ljoQZq8.png]
**
~~
Nie mogę ci opowiedzieć mojej historii
~~
Nie wiedziałeś czemu nie chce ci tego powiedzieć. Ale wolałeś go do tego nie zmuszać. Pomijając już historie zapytałeś o relacje z innymi.
**
[Obrazek: LSD9K8d.png]
**
Było już coraz ciemniej, na szczęście cały czas siedzisz pod latarnią i oświetla ci ona w jakiś sposób notes i okolice. Nie zwracałeś uwagi na to, jak bardzo późna godzina jest i w jakim miejscu się znajdujesz.
~~
Relacje... Trochę tego jest, ale niech ci będzie. Zacznę od osoby, na której mi zależało najbardziej.. Morpheus Lestrange, kochałem go jak brata.. Spędzałem z nim czas mimo że mnie czasem wykorzystywał, uwielbiałem jego towarzystwo.. Do momentu, kiedy.. Ruszyl z innymi ludźmi w ocean i... Został zabity.. Ventus Danstone.. Osoba, której nienawidzę, a i tak mi na niej zależy. Nie wiem co bym zrobił, gdybyś skończył jak Morpheus. W małej części jesteś dla mnie drugim nim. Ethan Dragovich, ten chłopak już nie ma u mnie szans, szkoda atramentu. Valerie Howe, miła, typowa puchonka. Kiedyś zabiłaś owoce, nigdy ci tego nie wybacze... Isabella Graham............................
( Dużoooo nie ma, jak coś Discord: Ramen#6187 )
**
[Obrazek: nah7IfJ.png]
**
Na sam koniec chciałeś dowiedzieć się rzeczy, o których zapomniał wspomnieć. Dlatego zaproponowałeś żeby wyjawił tobie jakieś ciekawostki o sobie.
~~
Nie mam za wiele ciekawostek o sobie. Pierwsza jest ta, że często wyrastają mi pazury jak jestem wkurzony, a przy większej agresji nawet rogi. Druga, kiedyś mówiono na mnie ''Dziecko Szatana'', co było spowodowane moimi przemianami. Trzy, potrafię posługiwać się językiem migowym. Więcej chyba już nie musisz o mnie wiedzieć. 
~~
O dziwo nie odpisywał już tobie, uszanowałeś to i odstawiłeś notes na miejsce odchodząc.
**

~~Prosiłbym o nie robienie MG i nie szukanie namiotu
Jatina
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 26
Sie 2016
63
Gryffindor
#2
Heart !!!
Izzy
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 7
Gru 2018
72
#3
Repunia!
Jellsey
Początkujący Czarodziej



Donator

Posty: 47
Tematy: 7
Sie 2015
42
Hufflepuff
#4
Oooo, ale ładna karta, tak samo nam repka, która dam +rep
Kiyoko
Azkaban




Posty: 160
Tematy: 17
Lip 2016
Slytherin

#5
bardzo ładna karteczka, duży szacuneczek
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#6
Repunia skarbeńku, ale czekam az rozpiszesz relacje i liczę na większą ilość akcji
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#7
Jak na ciebie to nawet niezła.
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#8
BARDZO ŁADNA KARTA +1



pomocy kazali mi to napisac...
help
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#9
Piękna karta, widzę że nowości i takie tam
PatrykoLol
Azkaban




Posty: 104
Tematy: 15
Sie 2017
Hufflepuff

#10
Postać się zmieniła, to karta postaci też!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.