Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Fidzi
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Sty 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Anthony Stanley

Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga w Londynie

Status krwi: 75%

Cechy charakteru: Anthony to bardzo odważny chłopiec, z chęcią pomaga swoim kolegom czy też koleżankom co potwierdza fakt iż jest sympatyczną osobą. Mimo dobrych cech to jest osobą która szybko się denerwuje, za nic sobie nie da dmuchać w kasze oraz skrzywdzić swojej rodziny i przyjaciół, byłaby to dla niego hańba a wszelkie porażki i przegrane są dla niego nie do przyjęcia. Na ogół zawsze dopina swego, w nie których sytuacjach które wywierają na nim stres, potrafi się mocno zająknąć.

Wygląd postaci: Chłopiec o gęstych i jasno-blond włosach i białej karnacji. Na jego twarzy widnieje przyjazny uśmiech zaś gdy się zdenerwuje jego twarz nabiera koloru czerwonego z wyniku podniesionego ciśnienia, zaś pierwsze co idzie zauważyć u chłopca to jego błękitne oczy które odziedziczył po mamie, chłopak ma lekko odstające i szpiczaste uszy. Jak na swój wiek jest wysokiego wzrostu i dobrze zbudowanej sylwetce, jest schludnie ubrany oraz czuć od niego miłą i świeżą woń.

Historia postaci: Anthony Stanley to syn Jessica'i i John'a którzy są w stu procentach krwi czarodziejskiej, więc chłopiec był przygotowany na to że gdy skończy jedenaście lat to otrzyma list ze szkoły Magii i Czarodziejstwa, bowiem Hogwart. Jako dzieciaczek latał całymi dniami z kolegami na podwórku spędzając czas grając w piłkę, bądź różne podwórkowe zabawy; Chowanego lub podchody. Jednak lato nie trwa całe wieki a upalne dni zamieniają się w koszmarne mrozy, więc gdy przychodziła pora pożegnać upalne dni i kochane wakacje to chłopiec wraz z rodzicami lepił bałwana lub rzucał się z kolegami na podwórku i potrafił tak od rana do wieczora z przerwami na posiłek. Anthony w czasie napiętym chodził na kursy języków obcych na które zmuszała go jego sponsorka tych zajęć, a zarazem kochana Babcia, Eva. I tak do jedenastego roku życia chłopiec spędzał swój czasu, nie zapominając by po lekcjach języków obcych zajść do kochanej babci na ciepły obiadek, przy tym grając parę partii w Szachy z mężem babci oraz swoim kochanym dziadkiem Romanem. Nadeszły jedenaste urodziny chłopca, mimo że chłopiec późno zasnął co wynikało z chodzących mu po głowię myśli to i tak wstał wcześnie rano i od razu zbiegł na dół do salonu taty i mamy, a po drodze go przywitała mama z ciepłym śniadankiem. Anthony wiedział że to jego jedenaste urodziny i był nastawiony na list z czarodziejskiej szkoły, kiedy nadszedł czas otwierania prezentów to pomimo sztosów stojących obok piłek i strojów piłkarskich ten złapał za list, po czym go otworzył i uważnie przeczytał zawierającą jego treść..

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj, jestem Anthony Stanley. *Wyciąga rękę w stronę Steven'a* - A ty jak się nazywasz?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Siema, no co ty mordo nie mam pojęcia Warszawka to daleko ode mnie, mieszkam w Malborku)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odbiera talerz zupy spoglądając z uśmiechem na Steven'a, po czym kieruje się z nim do stołu po czym siada do niego i chwyta za łyżkę, następnie zaczyna jeść swój posiłek zadając koledze pytanie* - A ty co najedzony już czy może przyłączysz się do mnie, hm? *Uśmiecha się*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Grałem na RolePlay'u w SAMP i MTA przez 6 lat, mimo to miałem wiedzę o zaistniałych serwerach RP na platformie Minecraft, z ciekawości wpisałem w przeglądarce "Serwery minecraft roleplay" - i owy serwer mi wyskoczył.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak, jak najbardziej.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymane
Charakter do rozpisania. Za mało cech.
"[...] Jessica'i i John'a którzy są w stu procentach krwi czarodziejskiej" skoro on sam ma 75% to chyba nie do końca w stu procentach, hm? Do zmiany (fragment w historii.)
W historii brakuje objawienia mocy, zakupów na Pokątnej, ewentualnie akcji na Peronie 9 i 3/4.
Zajrzyj do poradnika, w razie problemów przy edycji.
3 szanse, 3 dni na poprawę.
Fidzi
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Sty 2019
0
#3
Proszę o odrzucenie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.