Witaj!

[KP] Alex Pressley
Komishan
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Paż 2018
1
Hufflepuff
#1
~--------------------------------------------------------~
[Obrazek: 61vmbk7.jpg]
(zdjęcie nie jest 1-1)
~--------------------------------------------------------~
13 lat.
[Obrazek: fKeQLeE.jpg]
(lekko podobna postac)
~--------------------------------------------------------~
Alex Pressley
Dom:
Hufflepuff
Ur. 12.5.63
Zm. 29.3.81
Wykształcenie: BRAK
Krew: 50%
~--------------------------------------------------------~
Wygląd
~--------------------------------------------------------~
,,Jestem człowiekiem? Czy dymem?"
~----------------------------------------------------------------------------------~
Wygląd? Wyglądam jak człowiek. Byłem.... trochę wysoki. Zawsze nosiłem
kwiatki na uchu... Zazwyczaj chodziłem w szacie.
Nie byłem uwielbiany przez każdego, lecz wszystko się liczyło.
Byłem szczęśliwy, później było inaczej. Moje ubrania stanowiły....
Raczej pustkę. Mój charakter był... Dosyć  ciężki - nie potrafiłem się uspokoić
osoby, których nie nawidziłem, gardziłem ich. Osoby które uwielbiałem -
darowałem ich radością. Byłem dosyć ukryty w sobie. Nie za wiele mogę napisać o sobie...
Więc dlatego teraz skończe..

~----------------------------------------------------------------------------------~

Charakter
~----------------------------------------------------------------------------------~
??????¿??????¿??¿?????¿??¿??¿??????
~----------------------------------------------------------------------------------~
Historia Postaci
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
,,Ale grubas!"
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
12.05.2063

Przyszedłem na świat... W Londynie? Lub w Birmingham? W zasadzie.... To nikt nie wie. Jedni mówią że
Londyn, a inni Birmingham... Pierwsze słowa mojego kuzyna - ,,Grubas", przez to miałem wyzwisko do 4 roku życia.
W zasadzie, jak się urodziłem nie zawiele pamiętam... Wiem tylko że moja matka 5 lat później zmarła... Ale cóz.

12.05.2064

..Pierwsze urodziny" - Okazały się koszmarem i wiecznym strachem przed urodzinami... W zasadzie, z urodzin pamiętam mój tort, a na nim mały Smok. W zasadzie, moje urodziny były miłe, gdyby nie to, że prawie bym umarł od Tortu.
No cóż, truskawki same się nie zjadły prawda?

31.03.2067

Narodziny mojego brata - W zasadzie... Nie chciałbym ich pamiętać, były to moje najkrótsze odwiedziny na świecie.
1 dzień później, już go nie było. Umarł....

12.11.2068

Pogrzeb  - Nigdy nie wiedziałem, że tak boli strata osoby, osoba którą widziałem jeszcze 2 dni temu... Przytulałem się do ciebie. Ale ty odeszłaś. Skończyła się fascynacja, czas zadbać o siebie.

1.9.2074

Hogwart - Po raz pierwszy idę do szkoły... Akurat okazuje się ona magiczna, moja przygoda zaczęła się wtedy. Byłem milusi i super, miałem przyjaciół. Było pięknie, jak z bajki...
(taki duży przeskok, bo nic się nie działo przez długi czas)

26.3.2081(chyba)

,,Przyjaźń czy miłość?"

Znalazłem przyjaciela, Dymitr'ego, nie znam jego nazwiska... Lecz obiło mi się o ucho, był on miły. Przebierał się za kaczuszkę jak szedł spać, był on trochę tajemniczy... Szczególnie gdy zamienił się w chochlika kornwalijskiego, był on naprawdę miły. Potem zaczęło coś innego... Aż rozwinęło się i... Przepadło, skończyłem to....

29.3.81

,,Śmierć"

Skończyłem szkołę wcześniej niż inni, gdy przechodziłem sobie Hogsmeade... Postanowiłem zakończyć, to co próbowałem od jakiś 4 lat. Powiesiłem się w Hogsmeade.

~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
Rodzina (relacje)
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
 Ellen Pressley, Matka [IC]
Maxwell Pressley, Ojciec [IC]
✞ Henry Presley, Brat [IC]
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
Dymitr Balashka [szto]
Byliśmy blisko, lecz nie aż tak, znaliśmy się kilka dni... A potem zamieniło się to w coś innego. Dziękuje, dzięki tobie poznałem życie.
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
Delilah White [Calanthe]
Miła osoba, dalej pamiętam jak zażartowałem sobie i zapytałem Cię czy chcesz iść ze mną na randkę, niesamowity moment.
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
Stella White [Stella]
Nauczycielka, dobra osoba, przyjazna - zawsze pomoże.
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
Aron Lestrange [IxuGaming]
Dyrektor, dobra osoba, przyjazna - zawsze pomoże.
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
Peter Clacwel [piotrwaleczny]
Miła osoba, niesamowite żłówiki, można pogadać na spokojnie, kiedyś chciałem się ukryć u Pana, lecz mi się nie udało.
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
Percy Campbell [Kitsune]
Byłem zakochany, nie ukrywam tego. Lecz pogorszyłem 
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
Narcissa Lovegood [Belleyetn]
Chciałem zabrać cię na randkę, lecz nie wiedziałem o Averym. Przepraszam.
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
Ryan Cox [Yudka]
Gdyby nie to, że byliśmy w szkole, leżał byś martwy na końcu korytarza.
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
(jak o kimś zapomniałem to discord: dev_blackuelski#2631)
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
Ciekawostki
~-------------------------------------------------------------------------------------------------------------~
~- Bogin -~
Wąż.
~----------------------------------------~
~- Ain Eingarp -~
Szczęśliwa rodzina i życie.
~----------------------------------------~
Postać grana na nicku Komishan od 27.10.2018 do 29.03.2020.
~----------------------------------------~
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#2
Taka brzydka... niewygodnie się czyta.
zmniejsz trochę litery.
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░
Komishan
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Paż 2018
1
Hufflepuff
#3
#edit - zmiana relacji - inna grubość tekstu



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.