Witaj!

Apelacja QonCam
QonCam
Azkaban




Posty: 83
Tematy: 30
Sie 2017
Slytherin

#1
Osoba nakładająca karę: Nie mam pojecia 
Powód nałożenia kary: https://i.imgur.com/v5Mu3PZ.png
Czas trwania kary: [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo [b]Bardzo Bardzo długo [/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
Opis sytuacji: wbijam se na hapla mysle sobie bomba patrze na monitor a tam napis ze mam bana

Argumentacja: No skoro powod to -s pa a -s pa to nie powod to powinien byc unban

Nie rozumiem czemu tam jest tyle [B]

Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#2
Ładna apelacja, chłopak się stara. Skoro ten oszust i kopiowacz galeonów Xarcon zasłużył na drugą szansę, to myślę, że QonCam też zasługuje. 

Grałem z nim setki razy i jego poziom RP nie odbiega za dużo od średniego poziomu haplowiczów. Jednym słowem - nie mogę narzekać.
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#3
,,średniego poziomu haplowiczów." XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
QonCam
Azkaban




Posty: 83
Tematy: 30
Sie 2017
Slytherin

#4
I pisze ta apelcajce bo koledzy graja w hapel a ja sie nudze i nie chce sie nudzic bo granie sammeu jest smutne i dlatego chce wrocic
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#5
No nie, znowu on.
HopeFox
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 4
Sie 2018
23
#6
dajcie mu szanse sie zrehabilitowac, idzcie na ugode z nim pod warunkiem, ze jak cos odwali, to wylatuje z permem, proste, nie?
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#7
No ale dobra, pewnie Cię ciekawi werdykt.

Bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo nie, i mam nadzieję, że następnym razem się bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardziej się postarasz pisząc apelację, skoro tak bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo chcesz powrócić na Hapel. 

Ciao.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.