Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
UmbreonOffical
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Kwi 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Harry Dejko
Miejsce urodzenia: Dolina Godryka
Status krwi: Jestem czarodziejem w 50%.
Cechy charakteru: Mój bohater będzie odważny, bystry i mądry. Będzie potrafił wspierać innych oraz ich pocieszać. Nie będzie się poddawać i będzie kończyć swoje cele oraz marzenia. 
Wygląd postaci: Postać będzie posiadać czarne włosy, okulary i strój. Niebieskie oczy i buty oraz szatę z znakiem domu.
Historia postaci: Moja postaćprzed pójściem do Hogwartu żyła z rodzicami. Odwiedzała rodzinę, przyjaciół, a w wieku 10 lat rodzice opowiadali mu o Hogwarcie.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się Harry Dejko. A ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Pałac Kultury w Warszawie jest w Mazowszu.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*biorę zupę*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dowiedziałem sięo serwerze przeglądając kanał "D4GON" na YouTubie.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Oczywiście, że przeczytałem regulamin.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Odrzucam.
Dużo błędów i mały poziom rozwinięcia. Zapoznaj się, proszę, z poradnikiem (i wideoporadnikiem jeśli obrazowa, praktyczna forma bardziej do Ciebie przemawia) oraz regulaminem.
Powodzenia w tworzeniu!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.