Witaj!

[Propozycja] Przymusowa szkółka RP dla nowych
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#21
Czy tylko ja nie widzę tej hordy nowych nieogarniających graczy? Confused
KemegHere
:woozy_face:




Posty: 82
Tematy: 14
Lip 2017
Slytherin

#22
C4mp3r napisał(a): (08.12.2017 17:18)Czy tylko ja nie widzę tej hordy nowych nieogarniających graczy? Confused

gdy shark jeszcze fabule nagrywal to byly hordy, normalnie pisali nicki na czacie i spelle uzywali ic
Czarna Owieczka
Czarodziej




Posty: 79
Tematy: 12
Sie 2017
51
Slytherin
#23
Kiedyś było specjalne pomieszczenie na serverze i pisano ogółem by każdy to widział kto chętny do szkółki rp niech napisze na helpop lub danej osoby. Z tego co pamiętam było tam zawsze dużo osób i to nie z przymusu i nic nie było zrobione na odwal ale fajnie to pokazywali i wyjaśniali wszystkie pojęcia. Jestem za ale nie z przymusu ale żeby gracze sami widzieli swoje częste błędy i to sami wiedzieli kiedy pora się poprawić. Nie można nikogo do czegoś zmuszać jak czegoś nie chce więc odradzam robić coś z przymusu. Tak jak powiedziałem niech ktoś sobie pomyśli ''Meh chyba pora żebym się czegoś nauczył/a o tym...'' No albo inaczej lecz ważne jest to by gracze sobie uświadomili że każdy popełnia błędy i to na nich się uczy. Ps. tak się zwrócę do niektórych graczy o banie. Ban nic nie zrobi tylko zniechęci kogoś do grania taka prawda a teraz się puknij w głowę bo sam nie jesteś idealny lolz. Bany za niewiedze... pfu kto to wymyślił... To tak jakby pójść do więzienia za niedouczenie się do kartkówki. No bez przesady ludzie zniechęcacie graczy do takiego czegoś. Rozumiem że ktoś już nie jest nowy i nie chce pomocy i ma innych gdzieś. No z tym trzeba się uporać ludzie. Wytłumaczyć na ooc lub napisać do administracji jak ktoś z niej ma chwilkę to jak najbardziej. To moja wypowiedź ogółem i Pozdrawiam!
Jatina
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 26
Sie 2016
63
Gryffindor
#24
Zrefuję bo akurat tematycznie
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#25
Przymusowa szkółka rp od kilku lat była stosowana jako wymiar kary



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.