Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Kapi123
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 5
Lip 2019
1
#1
Imię i nazwisko: George Collins 
Miejsce urodzenia: Londyn 
Status krwi: 50% 
Cechy charakteru: Jestem taki ze lubię inne osoby i tym bardziej lubię je poznawać jestem bardzo pomocny i tez lubię pomagać innym osobom jak mają problem i im pomóc go przezwyciężyć jestem trochę leniwy bo czasami mi się nic nie chce oraz tez jestem tolerancyjny wobec innych osób i nie interesuje mnie kto ile ma % krwi ani jakich ma rodziców albo jak wygląda i szanuje wszystkie osoby nawet mugoli 
Wygląd postaci: Jestem nie zbyt wysoki bo mam 160 wzrostu rodzice mi mówią że jeszcze urosnę,nie mam piegów na twarzy(na szczęście) i jestem szczupły mam brązowe włosy oraz zielone oczy i tez mam po mamie mały nosek ale za to mam moje trochę odstające uszy których nienawidzę oraz i mam tez można tak powiedzieć że prawie nie widoczne brwi po tacie ale rodzice mówią że tacie urosły i że mi też urosną ale tez miałem lekko zapuszczoną grzywkę 
Historia postaci: Moi Rodzice nie mówili mi nic o magii wydawało mi się że jestem normalnym chłopcem ale w wieku 10 lat podniosłem butelkę wody bez dotykania jej przestraszyłem się wtedy ale tata i mama mówili że mi się przewidziało potem czytałem o takich rzeczach w księgach rodziców ale nic nie znalazłem wiec miną rok i były moje 11 urodziny dużo osób przyszło z mojej rodziny i wydawały się to normalne urodziny do póki się nie skończyły wtedy tata wszedł do mojego pokoju z listem i mi kazał przeczytać list a po przeczytaniu opowiedział mi wszystko o nim i o mamie po czym długo we 3 rozmawialiśmy o tym aż poszliśmy kupić rzeczy pierwsze poszliśmy kupić podręczniki potem wybrałem sowę która nazywała się Zuzia i na końcu różdżka którą kupiliśmy u Olivandera dał mi 5 różdżek wszystkie wypróbowałem aż wybrałem była świetna jej rdzeniem był szpon hipogryfa bardzo mi się spodobała i jak miałem wszystkie rzeczy poszliśmy na stacje i tata dał mi bilet gdzie było napisane Peron 9 i 3/4 zdziwiłem się bardzo bo takiego peronu nie było i tata powiedział żebym biegł w ścianę pomiędzy peronem 9 a 10 no to biegliśmy razem myślałem że uderzymy w ścianę ale biegłem dalej aż byłem na peronie 9 i 3/4 tata powiedział ze to tu jak miałem odjeżdżać to dał mi czekoladową żabę zapytałem go co to a on mówił że zbierał karty i że sam się przekonam co to jak usiadłem w wagonie to otworzyłem ale żaba mi uciekła mój nowy kolega powiedział że one zawsze uciekają ale miałem kartę Dumbledore cieszyłem się bardzo i pojechaliśmy tata mi machał a ja jemu no i trafiłem do Hogwartu  

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, Jestem George, George Collins a ty jak się nazywasz ?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Ej a ty wiesz gdzie jest pałac kultury i nauki w Warszawie ?
Jasne! Jest on obok dworca centralnego w Warszawie. Jest tam SUPER 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Bierze talerz z zupą i stawia na stole*

Dzięki Steven, Nie trzeba było miło z twojej strony jeszcze raz dzięki  

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Szukałem fajnego serwera o Harrym Potterze 
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Jasne 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Odrzucam.

Masz już jedno podanie w dziale wstrzymanych. Z edytuj je, a nie pisz kolejnego podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.