Witaj!

Podanie na Pielęgniarza
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko:
Anne Giacalone
 
Wiek:
32 lata
 
Miejsce urodzenia:
Rzym, Włochy
 
Wykształcenie:
Średnie
(Hogwart - OWUTEMY)
 
Posada, na którą aplikujesz:
Pielęgniarz



Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
 
**Do dyrekcji szkoły przyleciała śnieżnobiała sowa płomykówka wraz z ładnie zapakowanym listem. Zrzuciła go i odleciała tak szybko, jak się tam pojawiła. Koperta była biała, a do niej włożony był list napisany na kartce w odcieniach pastelowej żółci.**
 
Szanowna Dyrekcjo,
Piszę do Państwa ten list w związku z moją kandydaturą na stanowisko pielęgniarza w szkole. Z tego powodu, chciałabym przedstawić kilka rzeczy, które mnie opisują, a uważam za ważne w tej pracy. Po pierwsze, jestem osobą cierpliwą, co w pracy pielęgniarki jest jednym z obowiązkowych aspektów. W końcu zawód ten polega na spędzania czasu z ludźmi, a ci bywają różnie nastawieni. Nie można tutaj pominąć mojej empatii, która także mi towarzyszy. W stosunku do innych ludzi, pacjentów - trzeba być w stanie ich zrozumieć, dlatego uważam to za kolejny plus. Jestem także osobą wytrwałą i silną, więc potrafię poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Dobrze znam zasady szkoły, ponieważ podczas mojego pobytu w niej byłam perfektem domu Ravenclaw oraz prefektem naczelnym. Dobrze znam także tradycje jakie tam panują. Co do mojego doświadczenia z dziećmi, sama posiadam swoją własną małą gromadkę, co sprawia, że wiem jak z nimi rozmawiać i przekonać je do siebie. Mimo, że nie posiadam żadnej przeszłości zawodowej związanej z aspektami medycznymi, uważam, że moja wiedza na ten temat jest duża. Zawsze interesowałam się zielarstwem i eliksirami. Prawdę mówiąc, chcę także sprawdzić się w tej dziedzinie oraz spróbować wykazać się moimi umiejętnościami. Mam nadzieję, że ten list oraz moja kandydatura zostaną pozytywnie rozpatrzone.
 
Z wyrazami szacunku,
Anne Giacalone



Oceny z SUMów i OWUTEMów:
 
SUMY
Astronomia - PO
Eliksiry - Z+
Smokologia - PO
Starożytne Runy - N
Transmutacja - PO
Zaklęcia i Uroki - T
Zielarstwo - W
OPCM - N
ONMS - Z
 
OWUTEMY
Eliksiry - PO
Wróżbiarstwo - Z
Zaklęcia i Uroki - W
Zielarstwo - W
OPCM - PO
ONMS - Z+



[OOC]

Nick w grze:
Kijciwoko
 
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak
 
Czy masz już jakieś doświadczenie:
Jeżeli mowa o tej postaci, nie mam żadnego doświadczenia, jednak na innym MK miałam już styczność z tego typu zadaniami.
 
Argumentacja OOC:
Gram na haplu już prawie cztery lata, stukną mi one dokładnie w czerwcu. Do tej pory miałam pare postaci, które staram się prowadzić inaczej niż resztę, jednak cóż to za różnorodność kiedy każda z nich po przejściu w dorosłość idzie do ministerstwa i robi dokładnie to samo co każda inna. Dlatego właśnie chciałabym podziałać coś, tym razem w Hogwarcie. Każdy z nas wie jak to wygląda od strony ucznia, jednak nie wszyscy mogą dostąpić tego zaszczytu i grać jako pracownik szkoły. Ja właśnie tego chcę spróbować, a pragnę tego od bardzo dawna. Co do mojej aktywności, moim zdaniem jest bardzo duża, bo praktycznie cały czas siedzę na serwerze (ale nie tak często jak Vipercia). Dodatkowy punkcik idzie do odnowienia tej postaci, chcę coś na niej robić! Jeżeli poszłaby pracować w Hogwarcie, na pewno w końcu coś by się ruszyło. Uważam ją za jedną z moich lepszych dzieł, a takich rzeczy nie można odstawiać na drugi plan! ZASTRZEGAM, że nie jestem odwalaczem, nie nijacze postaci, a także chcę się sprawdzić!
 
Nazwa Discord:
Kij ci w oko wrrr#0142
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
przyjeta

witaj po ciemnej stronei mocy

[Obrazek: tumblr_pe9cwtQt2B1sunm0go1_250.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.