Witaj!

Zaakceptowane poprawione podanie na ucznia
Toxic__Player
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Kwi 2019
0
#1
Imię i nazwisko: James Roter 
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: James jest dzielnym chłopcem który już od małego starał się innym pomagać w różnych sprawach jak tylko może , więc można powiedzieć że jest pomocny . Czasami jest lekkomyślny i również czasami  jest arogancki. James jest odważny i nie boi się stawić przeciwnością losu co pokazuje w momencie ukazania mocy.
Wygląd postaci: James ma brązowe włosy z grzywką i niebieski oczy , ubiera się w jasno niebieską koszule pod którą zakłada białą koszule z długimi rękawami , nosi ciemno niebieski spodnie oraz czarne buty z białą podeszwą w Hogwarcie zakłada na to czarną szatę .Chłopiec ma jasną karnacje skóry oraz na klatce piersiowej ma bliznę spowodowaną poparzeniem. James najczęściej wygląda na szczęśliwego chłopca pełnego energii .
Historia postaci: James razem z rodzicami żył w świecie  mugoli ale w weekendy jeździł do dziadków którzy żyli w świecie magii . Rodzice Jamesa obawiali się że chłopiec jest nie magiczny aż do piątku tydzień przed jego jedenastymi urodzinami. James wracając do domu zobaczył dziewczynę na którą pędził samochód , chłopiec instynktownie podbiegł i odepchnął dziewczynkę niewyjaśnioną siłą . wiedząc że chłopiec jest magiczny tydzień później przyleciała do niego sowa z listem z hogwartu . W dzień urodzin James razem z rodzicami poszli na ulicę pokątną  aby kupić niezbędne przedmioty do szkoły takie jak książki , kociołek czy towarzysza . Po kupnie książek , kociołka oraz sowy płomykówki którą nazwał Albert została do kupna różdżka. Miał do sprawdzenia wiele różdżek od dębowej z rdzeniem włosa jednorożca do akacji z rdzeniem pióra pegaza. Ostatecznie James otrzymał różdżkę zrobioną z jodły której rdzeniem była łza cerbera , a wymiary jej były 9 i 2/3 cala. James po zrobieniu zakupów pobiegł na peron 9 i 3/4 po czym wbiegł do pociągu jadącego do hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć nazywam się James Roter , a ty ?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Wiem jest to w Warszawie na placu defilada 1)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz zupy po czym spogląda na niego i zaczyna jeść *

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
z youtube 
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? TAK

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymuję.
Rozpisz charakter o dodatkowe cechy (potrzebne 3 zalety, 2 wady minimum)
W wyglądzie miło byłoby zobaczyć coś z opisu twarzy
Do historii dopisz zakupy na ul.Pokątnej, ewentualnie też akcję na peronie 9 i 3/4
3 szanse, 3 dni na poprawę.
Toxic__Player
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Kwi 2019
0
#3
AlexiTheWolfie napisał(a): (25.04.2019 19:56)Wstrzymuję.
Rozpisz charakter o dodatkowe cechy (potrzebne 3 zalety, 2 wady minimum)
W wyglądzie miło byłoby zobaczyć coś z opisu twarzy
Do historii dopisz zakupy na ul.Pokątnej, ewentualnie też akcję na peronie 9 i 3/4
3 szanse, 3 dni na poprawę.

Poprawione
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Wstrzymane.
Huh, zapomniałam dodać.. Błąd w 2 odpowiedzi w rozmowie z pomocnikiem. Zapoznaj się z poradnikiem/wideoporadnikiem.
Co do dokładnego opisu różdżki, tu masz wątek. Upewnij się, czy takie zestawienie Ci pasuje.
2 szanse na poprawę.
Toxic__Player
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Kwi 2019
0
#5
AlexiTheWolfie napisał(a): (27.04.2019 12:50)Wstrzymane.
Huh, zapomniałam dodać.. Błąd w 2 odpowiedzi w rozmowie z pomocnikiem. Zapoznaj się z poradnikiem/wideoporadnikiem.
Co do dokładnego opisu różdżki, tu masz wątek. Upewnij się, czy takie zestawienie Ci pasuje.
2 szanse na poprawę.

Niestety ale obejrzałem ten poradnik i nadal zbytnio nie rozumiem mógłbyś mi to wyjaśnić  z góry dziękuję. Juz chyba rozumiem , jeszcze dzisiaj wyśle poprawione podanie
Toxic__Player
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Kwi 2019
0
#6
AlexiTheWolfie napisał(a): (27.04.2019 12:50)Wstrzymane.
Huh, zapomniałam dodać.. Błąd w 2 odpowiedzi w rozmowie z pomocnikiem. Zapoznaj się z poradnikiem/wideoporadnikiem.
Co do dokładnego opisu różdżki, tu masz wątek. Upewnij się, czy takie zestawienie Ci pasuje.
2 szanse na poprawę.

Poprawione
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#7
Wstrzymane.
Nadal błąd w drugiej odpowiedzi. Wcześniej było bliżej. Przejrzyj uważnie podstawowe pojęcia RP z poradnika
Ostatnia szansa
Toxic__Player
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Kwi 2019
0
#8
AlexiTheWolfie napisał(a): (27.04.2019 22:44)Wstrzymane.
Nadal błąd w drugiej odpowiedzi. Wcześniej było bliżej. Przejrzyj uważnie podstawowe pojęcia RP z poradnika
Ostatnia szansa

Dobrze mam pytanie czy jakbym poprawił to jeszcze dzisiaj to sprawdziłabyś to ??

AlexiTheWolfie napisał(a): (27.04.2019 22:44)Wstrzymane.
Nadal błąd w drugiej odpowiedzi. Wcześniej było bliżej. Przejrzyj uważnie podstawowe pojęcia RP z poradnika
Ostatnia szansa

Poprawione oby było dobrze
Toxic__Player
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Kwi 2019
0
#9
AlexiTheWolfie napisał(a): (27.04.2019 22:44)Wstrzymane.
Nadal błąd w drugiej odpowiedzi. Wcześniej było bliżej. Przejrzyj uważnie podstawowe pojęcia RP z poradnika
Ostatnia szansa

Poprawione. Przepraszam zapomniałem że już wysłałem
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#10
Akceptuję.
[Obrazek: NBPip9n.png]
[ po rangę zgłoś się na serwerze za pomocą komendy /helpop ]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.