Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Wasurek555
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Adam Ismay
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 0%
Cechy charakteru: Adam jest często niemiły dla innych, lubi także innych przedrzeźniać, mimo tego iż później żałuje zwykle swojego zachowania. Lubi docinać innym w praktycznie każdym momencie. Jest on bardzo pewny siebie, co często prowadzi do głupich sytuacji.
Wygląd postaci: Jest on wysokim chłopakiem o długich kruczoczarnych włosach sięgających mu do ramion. Jest raczej szczupły. Ma piwne oczy oraz małe dołeczki na policzkach.
Historia postaci: Adam żył w mugolskiej rodzinie, która zawsze była dla niego miła. Miał bardzo dobre relacje z rodzicami, które zastępowały mu relacje z kolegami, gdyż raczej nie był lubiany. O swoim talencie magicznym dowiedział się, gdy podczas zabawy w chowanego stał się na chwilę niewidoczny dla innych. Gdy otrzymał list do Hogwartu, był bardzo zdumiony, lecz szybko mu zostało wszystko wytłumaczone. Bał się wyjazdu na pokątną, oraz gdy żegnał się z rodzicami, chciał móc jak najszybciej do nich wrócić.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Adam Ismay, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak, wiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odbiera naczynie posyłając Stevenowi lekki uśmiech*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Szukałem dobrego serwera RP i znalazłem ten
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję

Rozpisz się bardziej w każdych z punktów. Minimum trzy-cztery rozbudowane zdania do wyglądu i charakteru. Historia na pewno musi być bardziej rozbudowana, za mało w niej informacji o jego przeszłości. Możesz skorzystać z tego poradnika.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.