Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Lotek57
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Maj 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Mike Legrad
Miejsce urodzenia: Anglia
Status krwi: (50%)
Cechy charakteru: Jestem bardzo ambitnym uczniem i poukładanym. Lubię spokój i magiczne zwierzęta. Bardzo często wpadam w małe tarapaty ale masz zawsze szczęście i swoich przyjaciół którzy mi zawsze pomogą
Wygląd postaci: włosy brązowe, miły wyraz twarzy, brązowe oczy
Historia postaci: przed dostaniem listu z Hogwartu prowadziłem spokojne życie, ale nieco zwariowane przytrafiały mi się dużo niesamowitych rzeczy których nie mogłem wytłumaczyć, ale mi to nie przeszkadzało. Zajmuje się chorymi zwierzętami i ludźmi. Dużo spędzam wspaniałych chwil z moimi przyjaciółmi.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witam Cię nazywam się Mike Legrad, a ty jak się nazywasz.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Hmmm daj mi się zastanowić. Przepraszam nie pamiętam

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
O bardzo dziękuje nie trzeba było.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Na Zapytaj.onet

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Odrzucam - Kolejne podanie możesz napisać za 24 godziny. W tym czasie zobacz jak wyglądają inne podania na ucznia. Twoje jest wykonane w 100% źle. Dlatego zapoznaj się z regulaminem i innymi zasadami RP. I nie pisz, że zpoznałeś się z regulaminem Hapel skoro tego nie zrobiłeś. Miłej poprawi i napisz podanie ZNÓW!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.