Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
colemiyy
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Kwi 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Colette Brown
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie 
Status krwi: 75% 
Cechy charakteru: Postać jest kumpelką, mimo to czasem nie okazuje sympatii wobec innych. Często jest złośliwa. Ponadto jest mądra i szybko uczy się czarów, wykorzystuje swój talent tylko do własnych czynów. 
Wygląd postaci: Colette jest szczupłą brunetką o zielonych, dużych oczach. Jej wzrost jest pośredni, nie jest ani wysoka, ani niska.
Historia postaci: Colette od zawsze była lubiana w szkole, jednak czegoś jej brakowało i nie czuła się tam dobrze. Powoli zaczęła odkrywać swoje moce, o których rodzice nigdy jej nie powiedzieli. Pewnego dnia pod jej okno przyleciała sowa, a gdy przeczytała list pobiegła do rodziców i już wiedziała, że spełni się jej marzenie i zostanie w Hogwarcie.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Colette, a ty jak masz na imię? Dobra, nieważne. I tak się nie polubimy. *wzrusza ramionami*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Nie, nie wiem. *kręci głową* 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dzięki. Co to za zupa? *spogląda na talerz z zupą*


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Przeglądając filmik na Youtube, natrafiłam na wasz film, a jako że kocham Harrego Pottera, to już wiedziałam, że muszę tu być.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Scylla
Czarodziej




Posty: 55
Tematy: 9
Lip 2018
71
#2
Odrzucam

Przed napisaniem kolejnego podania zajrzyj do tych poradników





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.