Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
ThatsPatio
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Alexander Harris
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Status krwi: 50% (Mama czarownica, Tata Mugol)
Cechy charakteru: Alexander od zawsze był dzielnym chłopcem, starał się stawać w obronie słabszych, niezależnie od tego, jakie miały by być konsekwencje. Łatwo odnajduje się w otoczeniu innych i szybko znajduje przyjaciół. Od małego jego marzeniem jest trafić do Gryffindoru, ponieważ jego matka była w Gryffindorze, kiedy uczyła się w Hogwarcie. 
Wygląd postaci: Alexandra cechują ładne, krótkie włosy koloru ciemny brąz, ma również brązowe oczy. Jest dosyć wysoki, ma około metr siedemdziesiąt pięć wzrostu. Na prawej nodze ma bliznę, której pochodzenia sam nie zna. Jest chudy, ale wysportowany. Jego dłonie są lekko zniszczone z powodu ćwiczeń. 
Historia postaci: Alexander początkowo nic nie wiedział o swoich umiejętnościach i o tym, że kiedyś trafi do Hogwartu. Dowiedział się o tym podczas pewnej nocy, miał wtedy 10 lat. Pokłócił się z tatą o pewną błahostkę i kiedy wściekły ruszył do swojego pokoju, światła za nim zaczęły gasnąć. Alexander obrócił się i zobaczył swoją matkę która patrzyła z niedowierzaniem jak pod wpływem złych emocji, jej syn był w stanie kontrolować światło. Wtedy mama zabrała go na poważną rozmowę i opowiedziała mu kim jest, gdzie trafi i jak będzie od teraz wyglądać jego życie. Alexander początkowo nie dowierzał, ale potem zafascynowany tym co usłyszał, poprosił mamę o opowiedzenie czegoś na temat Hogwartu. Tak zaczęła się jego obsesja na punkcie magii. Kiedy ukończył 11 lat, dostał list z Hogwartu.  Razem z mamą zrobił zakupy na ulicy Pokątnej. Kupił różdżkę z włóknem z Pióra Feniksa, Sowę, wszystkie potrzebne podręczniki i kociołek. Kiedy pożegnał się z rodzicami na peronie 9 3/4, czuł ogromną ekscytację, ale również smutek, z powodu tego, że musiał opuścić rodziców. Kiedy był już w Hogwarcie zaprowadzono go do Wielkiej Sali. Wywołany przez Tiarę Przydziału, usiadłem na krześle i w głowie błagałem aby trafić do Gryffindoru. Po chwili namysłu Tiara Przydziału przydzieliła mnie do...[]

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
(Witaj, nazywam się Alexander Harris, a Ty jak się nazywasz?)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety nie, nigdy tam nie byłem.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
(Dziękuję, ale nie jestem głodny)

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Przeglądając internet i poszukując dobrego serwera rp związengo z Harrym Potterem znalazłem go przypadkowo.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak i zobowiązuje się go przestrzegać.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#2
Wstrzymuję.

Zmień nazwisko postaci, chyba że masz zgodę na stworzenie członka tego rodu, wtedy wyślij mi ją na pw. Rozpisz nieco wygląd postaci. Zmień, a najlepiej usuń datę urodzenia postaci w historii, bo coś mi nie pasuje. Ponadto pytania w pomocniku źle napisane.

3 dni i 3 szanse na poprawę.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#3
Odrzucam.

Czas minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.