Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
MirokPL
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Sie 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Jack Harley
Miejsce urodzenia: Stany Zjednoczone,Waszyngton
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: 17 letni Jack próbuje udawać odważnego i dzielnego lecz naprawdę jest skryty i bardzo nieufny.
Nie lubi zbyt szybko zawierać znajomości i zbytnio przywiązywać się do ludzi, nie lubi wpadać w kłotnie ponieważ boi się że stanie się coś złego. Jest małomówny lecz inteligentny i lubi być szefem. Łatwo go wyprowadzić z równowagi.
W skryciu użala się nad sobą. Lubi się uczyć i umieć jak najwięcej.[i]Gdy się go bliżej pozna mimo, że zgrywa twardziela jest kochający i miły.[/i]Jest bardzo ambitny i kreatywny , lecz czasami jego ambicje są zgubne. Lubi odpoczywać i myśleć. Mało czyta ,lubi słuchać muzyki.
Wygląd postaci: Dosyć niski niebieskooki blondyn z widoczną blizną pod okiem.Ma normalną posturę , ubiera się w dresy trampki i bluzy z kapturem.
Historia postaci: Był kochany przez matkę i ojca do wieku 15 lat , aż jego ojciec odszedł  i został sam z mamą która zaczęła zachowywać się nieodpowiedzialnie i po dwóch latach znalazła chłopaka który go potajemnie bił.A ja bał powiedzieć o tym matce, żeby nie popadła w większe szaleństwo.W końcu przegiął i zostawił ślad nożem na policzku, mama spytała skąd to jest, odpowiedział jej że zrobił mi to jej chłopak.Ona się rozpłakała i poszła do toalety. Jack poszedł spać , gdy nagle usłyszał dźwięki rozbijanych talerzy i krzyków. Bał się tam zejść do 3 w nocy gdy wszystko uciszyło się , zobaczył mamę leżącą na podłodze z wielką plamą krwi a na łóżku spał ten psychopata. Gdy tak leżał Jack wbił mu nóż w brzuch i uciekł do następnego domu spać w ogródku.Następnego ranka zobaczył list który podarowała mu sowa , było to zaproszenie do Hogwartu.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cz...czcześć nazywam się Jack Harley... a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak, wiem jest koło teatru)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*opuszcza głowę w dół ,żeby podziękować i bierze talerz*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z internetu , youtube.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak przeczytałem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Odrzucam.
Podanie nie spełnia wymagań.
Zapoznaj się z poradnikiem/postem dotyczącym podań na postać starszą



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.