Witaj!

▶ CzarnaMoc
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#1

CzarnaMoc <3

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witajcie drodzy graczy serwera hapel jestem Emilka nie bardzo znana wszystkim ale też bardzo aktywny gracz serwera hapel.pl od roku 2017. Jestem tu z wami juz 2,5 roku i trochę chcę wam opowiedzieć o sobie i sama nie wiem czego chce, ale jak post mówi trochę zaprezentować siebie. 
Dlaczego Hapel
Nie jestem jakoś wielką fanką Harrego Pottera Hapel po prostu był wspaniałym serwerem do poznania wielu wspaniałych osób i do grania na wyższym poziomie to dlatego tutaj się zatrzymałam Początkowo nie wiedziałam że będzie to trwało już taki długo czas bo to jednak ponad dwa lata już a ja nadal tu jestem początkowo myślałam że pogram tu dwa dni może tydzień i odejdę ale jakoś zostałam i jestem tutaj

Czego żałuję
Żałuję naprawdę wiele rzeczy szczególnie momentu rozpoczęcia gry gdyż już w pierwszym miesiącu zaczęłam odwalać dość mocno i oszukiwać moderatorów serwera hapel  Kilka miesięcy po tym jak skończyłam dokładnie pół roku gry na hapel odkryłam tajemnicę że może w łatwy sposób zarobić przez bugi i rzecz jasna wykorzystałam to... skończyło się to banem na zawsze Ja się nie poddałam i walczyłam starałam się udowodnić administracji że zasługuje na drugą szansę Otrzymałam ją kilka tygodni potem... od tego momentu może nie przestałam odwalać ale skupiłam się bardziej na rozwoju swoich postaci. 

Czy mi się nudzi?
Kto mnie zna dobrze wie że jakoś scaliłam się mocno z tym serwerem ale dobrze też wiem że znudzi mi się to kiedyś i pewnie nawet nie będę musiała na to długo czekać... odchodziłam wiele razy ale odejść nie mogłam Na pewno z czasem egzaminy maturalne i zawodowe zmuszą mniej do dużo mniej aktywnej gry... ale to czas pokaże 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mranda
Wrzesień - 2017
Emma White-Gingerblade

Areque
Listopad  - 2017
Eron Baltimore
 
Vipera
Lipiec  - 2018
Eron Baltimore

Wiele Innych
Luna Witty, Acaniana Drakonian (Marta Ince), Minelius Ince, Marlena Fenwick, Luna Ince, Adelina Ince, Eron Rine, Ernie Rine Cedrella Draytron, Filomela Ince-Baltimore, Sophia Gingerblade, Aileen Bellerose, Crispin Fenwick, Athena Wright, Emila Winter

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 Sierpnia 2017
Moment stworzenia 1 postaci.

29 Sierpnia 2017
Pierwszy raz wchodzę na serwer.

5 Styczna 2018
Pierwszy i na ten moment ostatni perm.

Maj 2018
Staje się najbardziej aktywnym graczem (Prawie mało kiedy mnie nie ma)

Grudzień 2018
Zostaję wybrana na budowniczego.

Styczeń 2018
Zostaję Weryfikatorem Hapel.Pl

Sierpień 2019
Rezygnuje z aktywnej gry, ale wciąć gram.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRA WCIĄŻ TRWA
Dziękuje za każdą akcje na serwerze i życzę sobie by trwało to jeszcze naprawde wele czasu Chce poznać jeszcze wielu wielu i spędzić tu wiele wspaniałych chwil. 
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#2
wyjdziesz za mnei

prosze
viper wroc
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#3
Cytat:wyjdziesz za mnei

Mam już swoje miłości...
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#4
zlamalas mi serce wiesxz viepra?
viper wroc
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#5
Jestem jedną z Twoich miłości????
Yare, yare...
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#6
Cytat:Jestem jedną z Twoich miłości????


EEEEE cięzkie pytanie, ale na pewno jedną z kilku jesteś :*
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#7
a ja?

prosze pwioedz ze tak

vipera prosze

prosze cie vipera juz przygotowalam toster i wanne z woda
viper wroc
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#8
A ja xD?
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#9
Cytat:A ja xD?

Hmmm NIEEEE!!!
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#10
Reff!!!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.