Witaj!

Athena Wright | DOR
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#1
Star 
[Obrazek: GI2iMMD.png]
Athena Wright czarownica czystej krwi urodzona 06.06.2060 roku, jako kolejna z córek Patricka Wrighta. W ciągu lat 2071 - 2077 uczęszczała do szkoły magii. W klasie trzeciej zaproponowano rolę prefekta żeńskiego gryffindoru, a dwa lata potem kapitana drużyny pojedynków. Miesiąc przed ukończeniem Hogwartu zrezygnowała z egzaminów i opuściła Wielką Brytanię trzy lata potem powróciła do Hogwartu by zdać egzaminy i rozpocząć prace jako dorosły człowiek

[Obrazek: o2svqXK.png]

[Obrazek: i6n3KKG.png]
Athena to przeciętnej wysokości kobieta, nieco za chuda. Jej włosy sięgają do końca pasa, ale pod sam koniec edukacji zostały ścięte do połowy i pofarbowane na ciemniejszy kolor. Oczy są bardzo charakterystyczne. Są bardzo podobne do jej brata Trevora Wrighta. Jest to barwa połączenia szaro niebieskiego. Jej nos jest prosty, lekko poszerzony. Usta pełne jakby była po zabiegu plastycznym. Na jej szyi już od pierwszych lat życia zawisł naszyjnik prezentujący jej rodzinę, a dokładniej to odłam jej. Po tym jak ukończyła szkołe magii barwy czerwieni zamieniła na czerń, bez zbędnych dodatków.

[Obrazek: qYPS3JK.png]
Athena to bardzo sprytna, ale dość mało ambitna dziewczyna. Kochająca ruch i bardzo szybką akcje. Jest wierna, ale nigdy tego nie okazuje. Potrafi też cierpieć jak nie jedna dziewczyna. Jest wrażliwa, ale twarda jak skała. Byle co potrafi ją wyprowadzić z równowagi, mimo iż kiedyś była stoickim spokojem. Z biegiem lat zaczęła panować nad tym szczególnie, gdy narodziły się pierwsze jej dzieci i pochłonęła sie opięką nad nimi. Wtedy również stała sie bardzo opiekuńcza i wierna swojemu partnerowi. Mimo iż miała dzieci to poprawiła egzaminy i zaczęła dążyć do sukcesu życiowego.

[Obrazek: 4eUwoo9.png]
Dziewczyna urodzona 06.06.2060. Jej początku to szczególnie nauka. Co do pierwszej zdolności magicznej to było to widok wepchnięcia magicznie swojego najlepszego przyjaciela pod jadący samochód, pod wpływem wściekłości i nerwów pchnęła go w magiczny sposób na ulice. Po tym minęło kilka lat i trafiła do hogwartu, gdzie została przydzielona do gryffindoru mimo iż miała nadzieję na slytherin lekką. Przez pierwsze lata spędzała cały okres na ławce. W klasie IV Aron Lestrange zaproponował jej rolę prefekta którego przyjęła. Wtedy stała się bardzo pewna i surowa. Chwilkę przed SUMAMI została zaatakowana i podcięto jej gardło, po tym wydarzeniu od klasy VI przestała pełnić rolę prefekta i do samego końca stała się szarym i lekko wulgarnym uczeniem. Chwilkę przed ukończeniem szkoły zrezygnowała z nauki. Wyjechała do Azji zajmować się rezerwatem smoków który powstał, a trzy lata potem powróciła do wielkiej brytanii by zdać egzaminy  i rozpocząć dorosłe życie.
 
[Obrazek: mG9vi1e.png]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
[Obrazek: XfUJbnU.png]
- Żeński Prefekt Gryffindoru

- Najpopularniejsza Gryffonka
- Tymczasowy Kapitan Drużyny Quiddticha
- Kapitan Drużyny Pojedynków
- Przewodnicząca ZCH
- Stażystka w rezerwacie smoków
- Członek Drużyny Pojedynków i Quiddticha
- Członek Rodziny Wright
- Zawodowy sportowiec
- Nauczyciel Latania (Na stażu)
 
[Obrazek: 13N64DE.png]
Brak
[Obrazek: 5UrBfQh.png]
Patronus - Ibrys
Bogin - Skaczące i ryczące lwy
Ain Eingarp - Widzi się jako kapitan wygranej drużyny na MSQ
Animag - postać patronusa Ibrys

[Obrazek: ISpvEKW.png]
Stworzenia Atheny nikt nigdy nie poznał, ale na pewno było to bardzo małe, z tym była bardzo związana. Na ostatnim roku stworzenie owe zostało zamordowane przez jednego z uczniów hogwarytu. Athena wtedy bardzo mocno to przeżyła  i dokonała zemsty na mordercy jej stworzenia. Obecnie posiada tylko sowę, ale ma zamiar zakupić kilka kugucharów które jej przypominać będą gryffindor.

[Obrazek: uboPAfs.png]
Athena kiedyś potrafiła zadawać się z każdym. Mimo iż z biegiem lat zauważyła, że jedyne osoby którę mają jakąś wartość to osoby posiadające krew szlachetną. Dlatego iż sama wybrała na ojca swoich dzieci jednego z dziedziców potomka jednego z domu Hogwart.

[Obrazek: Y2zY9Ul.png]
Athena od początku do samego końca swojej edukacji pragneła zostać kapitanem. Zawsze mierzyła tylko w stronę latania i tylko po to było jej serce. Ostatecznie po opuszczeniu spełniała swoje marzenia w tym kierunku. Drugą pasja była wiedza na temat zaklęć, ale tych czarnomagicznych i bariologicznych.

[Obrazek: WuVLihT.png]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: z8e4kOX.png]
Trevor Wright  ~  Patrick Wright  ~  Luiza Fritz  ~  Anne Giacalone  ~  Alekey Wright  ~  Archibald Wright
Rodzina jak rodzina. Była bardzo blisko mnie, raz mnie wspierała. Czasem czułam, że wsytydzili się mnie, ale chyba bardziej wpierali i chcieli wyprostować wszystko co zwaliłam. Szczególnie ciotka Anne, ale miałam też negatywne relację szczególnie z dziećmi Anne.

[Obrazek: Z6aeJKR.png]
Nora Coletti Bell  ~  Trevor Wright  ~  Clifford Spellman  ~  Anne Giacalone  ~  Aurora White  ~  Peter II Margel
Te osoby zaś przyczyniły się szczególnie do pomocy w moim życiu. To dla nich czułam się ważna, kochana i potrzebna. Nie zawsze w pełni mnie wpierali, a nawet sama nie wiem czy jestem ważna dla nich, jednak są to osoby które po mojej ucieczce z kraju są blisko mnie.

[Obrazek: X7ntCgW.png]
Karori Endo  ~  Otto Nietzsche  ~  Rodzina  ~  Abraxas Shafiq  ~  Charles Yrell  ~  Oliwier White
Tak zaś prezentują się osoby którym mam chęć otworzyć ryj i nalać do środka kwasu żrącego. Niech im wszystko wyżre a potem będe mogła zakopać i zabrać ich czaszki i postawić na kominku. Na pewno nie będę za nimi płakać. No możetylko za tym, że nie zrobiłam tego o wiele wcześniej.

[Obrazek: d5218zd.png]
Karori Endo  ~  Anne Giacalone  ~  Aron Lestrange  ~  Simone Giacalone  ~  Clifford Spellman  ~  Oliwier White
To grupka osób które pokazała mi jak żyć. Nie ważne czy byli dobrzy czy źli. Starali się w jakiś sposób wpływać na  mnie i w bardzo dużym stopniu stawałam się inna przez te osoby.

[Obrazek: CpkcgYr.png]
Spellman
  ~  Giacalone-Wright  ~  Bowes  ~  Lestrange  ~  White  ~  Margel
To roody do których mam szacunek i jesli bym chciała utrzymywać normalne relacje z osobami to tylko z tego rodu, a inne osoby to naprawdę muszą postarać się o mój szacunek,ale i tak pewnie w 100% im nie będe ufać. W tych rodach wymienionych wyżej również mam kilka osób które bym chciała zabić... no ale cóż.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: QU65jTX.png]
Postać Odgrywana Na nicku - Beastie
Odgrywana od - Luty 2019 do Marca 2020

Dziękuje wszystkim z całego serca za grę na tej postaci, Ixu za to że w pewnym sensie mnie zmusił do jej zrobienia. Grało mi się na niej cudowanie, gdyż była w dużym stopniu moim odwzorowaniem. Na pewno to postać za  którą zatęsknię, ale na ten moment to koniec czasu pann Wright. Czas na zupełnie coś nowego. Dziekuje.

@IxuGaming @Kijciwoko @Narreid @Persefona @Kanalik @Olivier @Dorian @Magnesim @MrSyncroPL
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#2
Fajna kartaTongue
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#3
DAJE REPKE ZANI MRPZECZYTAM VIPERA WYJDZ ZA MNIE PROSZE BARDZO MOCNO CIE KOCHAM JUZ SIE BIORE ZA CZYTANIE OJACIE ALE SWIETNY START DNIA BUDZE SIE I KP OD VIPERKI

TO BEDE JA ATHENA WRIGHT
viper wroc
maciej7
Czarodziej




Posty: 103
Tematy: 1
Paż 2018
134
#4
antena wright kocham cie
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#5
maciej7 napisał(a): (09.06.2019 15:08)antena wright kocham cie


łona jesd młoja, kasuj to
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#6
KapitanUkraina napisał(a): (09.06.2019 17:37)
maciej7 napisał(a): (09.06.2019 15:08)antena wright kocham cie


łona jesd młoja, kasuj to

Nie jest twoja i nigdy nie będzie.
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#7
atena wruet chcesz byc ze mna w szzesliwym staly mzwiazku prosze??
viper wroc
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#8
Mejb napisał(a): (09.06.2019 18:01)
KapitanUkraina napisał(a): (09.06.2019 17:37)
maciej7 napisał(a): (09.06.2019 15:08)antena wright kocham cie


łona jesd młoja, kasuj to

Nie jest twoja i nigdy nie będzie.


Usuń, Było
maciej7
Czarodziej




Posty: 103
Tematy: 1
Paż 2018
134
#9
sa 3 rzeczy ktorych zazwyczaj ludzie chca w zyciu: pieniedzy milosci i zdrowia zauwazylem ze jest tak ze jak masz 2 rzeczy to zazwyczaj ci jednej brakuje
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#10
Karta sama w sobie bardzo ładna, ciekawe budowa relacji. Szkoda tylko że jest cała masa błędów i pogubionych literek.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.