Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
versan33
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 7
Cze 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Daniel Smith
Miejsce urodzenia: Londyn Wielka Brytania     
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Zalety: odwaga , szczerość i troskliwość o bliskich .
Wady: lenistwo , nerwowość .
Wygląd postaci: Daniel ma blond włosy i długą grzywkę . Lubi nosić niebieskie ubrania i ma niebieskie oczy oraz biały kolor skóry . Jest szczupły i wysportowany . Twarz jest gładka i dzięcięca , lecz pełna entuzjazmu .

Historia postaci: Daniel kiedy się urodził od razu nie miał lekko ponieważ kiedy się urodził zmarła mu matka i wychowywał go ojciec . Kiedy skończył 7 lat poszedł do mugolskiej szkoły i uczył się tam , lecz nie miał przyjaciół wszyscy uważali go za dziwadło . Rok później podczas bójki szkolnej nagle zobaczył że biją innego ucznia i kiedy się ze złościł przeciwnik stanął w bez ruchu . Kilka lat później przez okno wleciała sowa która przyniosła mu list z Hogwartu jego ojciec się ucieszył , lecz on był zaskoczony . Zakupy na Pokątnej poszły sprawnie i wybrał swoją pierwszą różdżkę oraz inne potrzebne rzeczy . Nie wiedział gdzie jest peron 9 i 3/4 ,lecz kiedy się potknął wleciał w ścianę i tak się tam znalazł . 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
IC : Nie wiem czy mogę ci powiedzieć najpierw powiedz ty .

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie OOC)
OOC : Tak znajduje się on przy parku Świetokrzyskim .
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
(Zareaguj na czynność Stevena)
IC: Czy mogę wiedzieć  co to za zupa ?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Kolega mi o nim powiedział

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Odrzucam.
Podanie we wstrzymanych czeka na poprawę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.