Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
remek1001
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Denis Jones


Miejsce urodzenia: Szpital świętego Munga


Status krwi: 50%


Cechy charakteru: Denis to strasznie ambitny lecz porywaczy Chłopak, często potrafi znaleźć wyjście z trudnej sytuacji jednak często zwyczajnie zjada go stres. Jego poczucie Humoru rozkłada na łopatki dosłownie każdego. Potrafi dostosować się do otoczenia w którym się znajduje bez najmniejszego problemu. Stara się utrzymać pozory odważnej osoby lecz tak naprawdę jest lekko strachliwy lecz kiedy w grę wchodzi ochrona jego najważniejszych wartości nie cofnie się przed niczym.


Wygląd postaci: Jones to ponad przeciętnie wysoki brązowooczy rudy chłopak który zawsze się uśmiecha. Jego twarz pokryta jest piegami. Jest bardzo szczupły

Historia postaci: Denis... ahh Denis... Był strasznie trudnym dzieckiem mimo wszystko jego rodzice a mianowicie Rob i Daniela Jones bardzo go kochali i liczyli że z wiekiem miną wszystkie jego głupotki. Szkoda że to drastyczne środki musiały na niego poskutkować, w wieku 5 lat stracił tatę a w wieku 6 lat mamę, musiała wychować go mama jego taty, jedyna która była w stanie powiedzieć mu cokolwiek o jego prawdziwym pochodzeniu. W ciągu jednego roku przeszedł diametralną zmianę! Zaczął częściej się uśmiechać, (czasami aż za często) przestał być urwisem i w dodatku zaczął być bardziej uprzejmy, wszystko to przez słowa jego mamy która zwyczajnie poprosiła go przed śmiercią aby nie stwarzał problemów babci. trzecią rocznice śmierci swojego ojca jak zwykle spędzał na cmentarzu. W tym samym czasie obok niego przechodziła grupa najbardziej zdemoralizowanych dzieciaków na osiedlu którzy obrali sobie za cel właśnie Denisa. Jeden z nich trzymał go i kazał patrzeć co robią z grobem jego taty a drudzy niszczyli co tylko się da. Denisa opanowała furia której nigdy wcześniej nie odczuł, nie był wtedy do końca pewny czy to była jego sprawka ale chłopcy zaczęli uciekać w popłochu i łapać się za pośladki jakby ktoś ich po nich kopał. Zszokowany Denis posprzątał na grobie ojca i jak najszybciej pobiegł do babci aby jej o tym opowiedzieć. Babcia uśmiechnęła się tylko i kazała mu usiąść, wtedy opowiedziała mu o jego pochodzeniu. Od tamtej pory Młody Jones żył tylko tą informacją i miał tylko jedne marzenie, aby dostać się do szkoły o której tyle opowiadała mu babcia.
W wieku 11 lat przyleciała do niego sowa wręczając mu list który jak się okazał był listem z hogwartu!
1 września czekał już na peronie dziewięć i trzy czwarte wraz z babcią oczekując ostatniego gwizdu lokomotywy.


Udziel poprawnych odpowiedzi:

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej kolego! Jestem Denis, całkiem śmieszne imię prawda? powiedz mi swoje, napewno nie brzmi tak głupio jak moje!

pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(zapytaj Marka może on ci powie bo ja naprawdę nie mam pojęcia Tongue)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą
*Odbiera talerz nieuważnie, po czym wypada mu z rąk*
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od kolegi ze szkoły



Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Przeczytany Smile
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymane.
Rozpisz trochę wygląd.
Uporządkuj charakter. Miło byłoby zobaczyć jakieś uzasadnienia niektórych cech. Poza tym, jestem pewna, że przy tak bogatym życiorysie może on być niezwykle ciekawym elementem w Twoim podaniu.
Jeśli poczujesz nieodpartą potrzebę dopisania czegoś w historii, proponuję zakupy na ul.Pokątnej.
O resztę nie pytaj Marka, jest OK.
3 szanse, 3 dni na poprawę.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#3
Odrzucam.
Niestety czas minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.