Witaj!

[APELACJA] Prośba o gre na serwerze l000rys
L000rys
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Cze 2019

#1
Osoba nakładająca karę: SirLexPLAY
Powód nałożenia kary: śmiganie po zakazanym/odwalanie
Czas trwania kary: perm
Opis sytuacji: no po prostu śmigałem po zakazanym, odwalałem, i inne tego typu rzeczy

Argumentacja: Od tamtego momentu minęło wiele czasu, wiele się zmieniło w moim życiu. Podpadłem wielu osobom jak i administracji. Jednak teraz nowy ja, wracam na ten serwer (albo raczej nie wracam zależy od werdyktu) z nadzieją, że może będę mógł jeszcze postać pod Wielką Salą czy podenerwować cpt. ukrainę. Przez te 3 miesiące przemyślałem wszystko, zdałem sobie sprawę że moje naganne zachowanie było ogromnym błędem, i dlatego teraz, dorosły ja (mam już 13 lat) umiem myśleć i znam konsekwencje takich zachowań. Nawet jeżeli nie otrzymam tego unbana, to przepraszam wszystkie osoby którym zaszkodziłem (m.in. SirLexPLAY (wiem że między nami nie było kolorowo ale kochałem cb ;c)). Jeżeli jednak pozwolicie mi wrócić, udowodnię, że wszyscy którzy o mnie źle myśleli mylili się, i zacznę świecić przykładem jaśniej niż Krzysztof Piątek w AC Milanie.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Pan miał już szansę i jej nie wykorzystał.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.