Witaj!

Podanie na Nauczyciela
YelaFox
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Garrett Skeet
Wiek: 27 lat
Miejsce urodzenia: Szpital św Munga
Wykształcenie(Hogwart = Średnie): Średnie
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Wróżbiarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrekcji przyleciała sowa, która po otwarciu okna wręczyła kopertę z listem w środku.**
Witam. Nie ukrywam, że po zobaczeniu, że brakuje nauczyciela wróżb się ucieszyłem, bo już od dłuższego czasu ,,czyham'' na tę posadę i wypatrywałem aż nadejdzie okazja. I w końcu nadeszła, tak jak wyczekiwałem. Wróżbiarstwo jest dziedziną, którą zacząłem się interesować prawie od początku mojej przygody z hogwartem, ale nie tylko. Również gdy byłem młodszy już zaczynała mnie interesować, jednak dopiero w hogwarcie odkryłem swoje zamiłowanie do tego przedmiotu oraz zacząłem pogłębiać swoją dotychczasową wiedzę. W hogwarcie przedmiot szedł mi bardzo dobrze, co potwierdzają moje wyniki z egzaminów. Po hogwarcie moje zamiłowanie do wróżbiarstwa nie spadło, nadal interesuję się nauką o znakach w przeróżnych formach. Jako nauczyciel chciałbym ,,zarazić'' uczniów pasją do wróżbiarstwa, chciałbym im udowodnić, że nie jest to jeden z najnudniejszych przedmiotów i może być on na prawdę ciekawy na swój sposób. Jeśli by się zebrała duża ilość chętnych osób mógłbym nawet poprowadzić klub, ale jeśli widziałbym zainteresowanie uczniów. Jestem osobą poważną oraz angażuję się w swoje obowiązki, myślę też, że byłbym dobrym oparciem dla uczniów, którzy by tego potrzebowali. Zależy mi na edukacji młodych osób, wiele z nich może zostać w przyszłości kimś wyjątkowym i tak jak wspomniałem wcześniej, chciałbym dotrzeć do nich i pokazać, że dywinacja nie jest tak trudna i żmudna jakby się mogło wydawać, bo prawda jest całkiem inna. Wróżbiarstwo skrywa pod sobą wiele sekretów oraz interesujących i przyjemnych rzeczy. Z poważaniem, Garrett Skeet.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Sumy: Wybitny
Owutemy: Wybitny

[OOC]
Nick w grze: YelaFox
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.  
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Raczej dość małe, bodajże raz albo dwa razy prowadziłem lekcję w ramach punktów oraz prowadziłem na innej postaci kursy teleportacji, przez co już mam zarys co zmienić lub co jeszcze dopracować by te lekcje na prawdę były interesujące i nie zanudzały każdego kto się pojawi na lekcjach.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Już od dłuższego czasu chciałem spróbować swoich sił jako nauczyciel, a akurat zdarzyło się tak, że jest wolna posada przedmiotu, pod który prowadzę postać, więc pomyślałem, że co mi szkodzi i zdecydowałem się spróbować swoich sił. Na haplu grałem dość regularnie, ostatnio moja aktywność nieco zmalała ze względu na końcówkę roku szkolnego ooc, ale nadal jestem w stanie znaleźć czas by prowadzić lekcję, więc nie jest to problemem. Gdy na czymś mi bardzo zależy,  jestem dość sumienny w wykonywaniu tego. Mimo tego, że nauczycielem nie byłem, a jedynie prowadziłem kursy to i tak myślę, że spiszę się odpowiednio pomimo braku doświadczenia. Chciałbym rozwinąć również nieco postać Garretta, bo większa część akcji dzieje się w hogwarcie i rewelacyjnie byłoby gdybym poczuł na tej postaci powiew świeżości. Nawet nie o tyle na postaci jak sam spróbował czegoś nowego, czegoś na co czekałem od dawna.
Nazwa Discord: YelaFox#3096
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#2
Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną.
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#3
Gratuluję zatrudnienia.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.