Witaj!

MG, czyli jak zepsuć sobie relacje z połową hapla
MamRaka
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Mar 2019
10
#11
Co do Vipery, może przykład trochę brutalny, ale myślę, że także odpowiada sytuacji. Jeśli ktoś grozi Ci śmiercią, ale Cie nie zabije, to przecież nie może dostać żadnej kary, więc niech sobie mówi czy pisze co chce. Dodatkowo pragnę zauważyć, że napisała to w momencie, w którym organizowała ten turniej, po krótkim czasie zamykając wątek i informując, że się nie odbędzie. Ale jednak, odbył się, został zorganizowany przez Narreida.

Po pierwsze zacznijmy od tego że to internet, więc tutaj każdy może pisać co chce, napisałbym ci że cię teraz zabiję i jaką masz pewność że to zrobię? Przecież nawet jakbyś poszedł z taką wiadomością na komendę to by ciebie wyśmiali i kazali iść do domu. Samo pisanie nie znaczy że dana osoba może cokolwiek zrobić polecam najpierw zapoznać się z dystansem do świata.Tak a wiesz dlaczego napisała że się nie odbędzie? Bo jej postać przestała pracować w Hogu, ale przecież powinna przyjść i zrobić ten konkurs prawda?

Nie zwaliłem nigdy winy na to, że ona kopiuje. Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to zapewne mógłbyś napisać podanie na KidModeratora, ponieważ jest to jedno z pytań rekrutacyjnych. Dlatego upraszczając to, co znajduje się w screenie dot. Julki - Julcia wiedziała o kopiowaniu, bo jak sama napisała, czytała o tym na jednym ze starych discordów. Czyli miała wszystkie moje wiadomości, które tam zamieszczałem, a jednak nie zgłosiła tego do administracji.

Mówisz że miała wszystkie wiadomości które tam pisaliście, tylko problem w tym że ją wyrzuciliście z tamtego discorda więc tym samym nie miała dowodów które mogły jakoś przeszkodzić ci w tym. Kolejną sprawą jest fakt że ona pisała to do ciebie miesiąc temu, uwierz ale przez miesiąc ludzie zapominają małowartościowe sprawy bo zajmują się zazwyczaj innymi sprawami, sam fakt że zacząłeś do niej pisać o 23 nie świadczy o tobie dobrze, ponieważ wynika z tego że na siłę starałeś się ją zabrać ze sobą i zdobyć ssa który może ją pogrążyć.Skoro jesteś taki sprawiedliwy to przy okazji podaj osoby które również były na tamtym discordzie i ją wyrzuciły oraz podaj wszystkie ssy z tamtego discorda, plus radziłbym dodawać całe ssy a nie ucięte w połowie tak żeby nikt nie wiedział o co chodzi.

Nie napisałem do opiekuna eliksirów, to prawda. Napisałem do jego autora, który powinien równie dobrze, a nawet i więcej wiedzieć o swoim własnym eliksirze. Nie napisałem do tego gracza, kto dokładnie tak zrobił, tylko czy akcja została odegrana poprawnie.

Czyli łatwiej mówiąc nie zapytałeś się osoby która to kontroluje, bardzo mądre zachowanie dopisz sobie do dziennika ocen 2 z logicznego myślenia. Po pierwsze nie masz pojęcia czy coś zostało zmienione plus nawet jeżeli nie zostało zmienione to **SPOILER ALERT** ale Hebanuri też jest człowiekiem i też popełnia błędy, tylko ty zamiast napisać mu o tym wolisz to wrzucić na forum.....

Zamiast "pilota samobójce", siebie wolałbym nazywać trupem, który chce wciągnąć do krainy umarłych jak najwięcej ludzi misiaczku Wink Bana oczywiście przyjąłem na klatę i nie ukrywam, że mam zamiar napisać apelację. Unbana nie chciałem od nikogo, bo to niemożliwe, aby szczególnie z takim powodem go dostać, bez wyjaśnienia całej sprawy.

Przyjąłeś bana na klatę pisząc skargę która ma poprawić twój wizerunek wśród administracji i sprawić żeby zmniejszyli ci bana? Masz ochotę napisać apelacje ale wcześniej wypisujesz do moderacji pw w sprawie tego tematu? Sam nawet dałeś dowód że piszesz z moderacją na pw, to albo przyjąłeś na klatę albo poszedłeś płakać do Stelli by ta ci jakoś pomogła bo przecież Lordowi spadła korona i nie może grać na serwerze.


Podsumowując, starasz się za wszelką cenę udowodnić że ty jesteś tym najlepszym z nich wszystkich ponieważ ty tylko dzieliłeś się informacji na temat buga, czyli przyczyniałeś się do tego  by więcej osób z niego korzystało. Gratulacje.
Zacząłeś wytykać osoby które ci nie pasują, bo przecież oni mogą grać a ty nie.
Masz racje jesteś trupem, ale trupem zwyklego marnego człowieka któremu nic się nie udało w życiu i teraz stara się wykorzystać to że ktoś mu kiedyś zaufał, nawet jeżeli uda ci się i ktoś z tych osób dostanie tego bana, to nie będzie posiadała perma. Za to ty będziesz posiadał już  na zawszę łatkę osoby fałszywej której nie można zaufać ani której nie można bronić przed innymi.

Szybki edit, posty lorda macie na różowo.
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#12
O miałem brać udział w skardze na Vipere może też coś dorzucę skoro znowu mnie atakuje

ps vipera jak nie chcesz to wplac na fundacje MamRaka 20 zł i wyslij potwierdzenie

//Chcesz coś dodać to dodaj, zamiast pisać o tym- zbędny post pod skargą.
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#13
Różowy = Moja wypowiedź

Po pierwsze zacznijmy od tego że to internet, więc tutaj każdy może pisać co chce, napisałbym ci że cię teraz zabiję i jaką masz pewność że to zrobię? Przecież nawet jakbyś poszedł z taką wiadomością na komendę to by ciebie wyśmiali i kazali iść do domu. Samo pisanie nie znaczy że dana osoba może cokolwiek zrobić polecam najpierw zapoznać się z dystansem do świata.Tak a wiesz dlaczego napisała że się nie odbędzie? Bo jej postać przestała pracować w Hogu, ale przecież powinna przyjść i zrobić ten konkurs prawda?

Oczywiście, możesz napisać sobie co chcesz, ale nie oznacza to, że nie będziesz miał z tego powodu problemów. W prawdziwym świecie możesz kogoś pobić, ale jeśli zgłosi to na policje, to zostaną wyciągnięte konsekwencje. Nie mówię, że każda obraza w internecie i nie tylko w nim jest zgłaszana na policję, ale zdarzają się takie przypadki. Groźby to groźby, dystans do świata to dystans do świata, niezależnie od tego, czy grozi Ci jakiś paker pokroju Pudziana, czy ten "cichy dzieciak" w rogu klasy. Tak, wiem że jej postać przestała pracować wtedy w Hogwarcie, ale nie napisałem, że powinna przyjść i zrobić ten turniej. Nie miałem do niej z tego powodu żadnych wyrzutów "łee vipera jak mogłaś, teraz ten narreid będzie musiał turniej robić". Chodzi mi o fakt, że jednak jeśli jakaś osoba grozi Ci konsekwencjami IC, za zwykły refresh wątku na forum, który i tak został usunięty (ten refresh), to jednak coś jest nie halo.

Mówisz że miała wszystkie wiadomości które tam pisaliście, tylko problem w tym że ją wyrzuciliście z tamtego discorda więc tym samym nie miała dowodów które mogły jakoś przeszkodzić ci w tym. Kolejną sprawą jest fakt że ona pisała to do ciebie miesiąc temu, uwierz ale przez miesiąc ludzie zapominają małowartościowe sprawy bo zajmują się zazwyczaj innymi sprawami, sam fakt że zacząłeś do niej pisać o 23 nie świadczy o tobie dobrze, ponieważ wynika z tego że na siłę starałeś się ją zabrać ze sobą i zdobyć ssa który może ją pogrążyć.Skoro jesteś taki sprawiedliwy to przy okazji podaj osoby które również były na tamtym discordzie i ją wyrzuciły oraz podaj wszystkie ssy z tamtego discorda, plus radziłbym dodawać całe ssy a nie ucięte w połowie tak żeby nikt nie wiedział o co chodzi.

Wiadomości miała, owszem. Informacje o kopiowaniu także miała. Nie musiałaby nawet wysyłać screenów do administracji, wystarczyłoby napisać do jakiegoś moderatora i poprosić o sprawdzenie mojego LogBlocka, w którym wszystko jest pięknie wypisane. To, że było to miesiąc temu nic nie oznacza mój kochaniutki, mogła to zgłosić już wtedy. Co do ~2h po nadaniu mi bana i pisaniu do Julki, to nic nie zmienia, mogę tak zrobić i nigdzie nie ma napisane, że nie mogę wkopywać innych osób, kiedy mam bana. A co do screenów i osób tam przebywających w tamtej chwili, screenów nie chciałem, aby dawała, ale jeśli była na tym discordzie i najwidoczniej czytała te wiadomości, to mogła te screeny zrobić i mnie zgłosić, proste.

Czyli łatwiej mówiąc nie zapytałeś się osoby która to kontroluje, bardzo mądre zachowanie dopisz sobie do dziennika ocen 2 z logicznego myślenia. Po pierwsze nie masz pojęcia czy coś zostało zmienione plus nawet jeżeli nie zostało zmienione to **SPOILER ALERT** ale Hebanuri też jest człowiekiem i też popełnia błędy, tylko ty zamiast napisać mu o tym wolisz to wrzucić na forum.....

Nie potrzebowałem napisać do opiekuna eliksirów, aby dał mi informacje na temat tego eliksiru, jeśli mogłem napisać do jego autora i dostać sprecyzowane informacje. W samym eliksirze nie zostało nic zmienione, działa tak jak wcześniej, chyba o to Ci chodziło.

Przyjąłeś bana na klatę pisząc skargę która ma poprawić twój wizerunek wśród administracji i sprawić żeby zmniejszyli ci bana? Masz ochotę napisać apelacje ale wcześniej wypisujesz do moderacji pw w sprawie tego tematu? Sam nawet dałeś dowód że piszesz z moderacją na pw, to albo przyjąłeś na klatę albo poszedłeś płakać do Stelli by ta ci jakoś pomogła bo przecież Lordowi spadła korona i nie może grać na serwerze.


Ta skarga nie ma poprawić mojego wizerunku wśród administracji, bo znalazłbym bardziej kreatywne sposoby na to, aby im wylizać pupcie dokładnie i zmniejszyli mi bana XD Do moderatorów w tej sprawie napisałem dokładnie dwóch, pierwszym był Ixu, do którego wysłałem wiadomość, czemu mam bana na discordzie także, drugim była Stella, która przyjmowała skargę, ale uznała, że lepiej ją wstawić na forum. Sama Stella nie pomagała mi w dostaniu unbana, podobnie jak żaden inny moderator, ponieważ sam takiej próby nie podejmowałem. A co do gry na serwerze, to niby lepiej, żebym się nie wypowiadał, ale prawda jest taka, że jeśli ktoś chciałby rozpocząć grę na serwerze, podczas której nawet administracja nie dowie się kim jest, to mógłby tak zrobić, a nawet może to zrobić.



Podsumowując, starasz się za wszelką cenę udowodnić że ty jesteś tym najlepszym z nich wszystkich ponieważ ty tylko dzieliłeś się informacji na temat buga, czyli przyczyniałeś się do tego by więcej osób z niego korzystało. Gratulacje.

Zacząłeś wytykać osoby które ci nie pasują, bo przecież oni mogą grać a ty nie.
Masz racje jesteś trupem, ale trupem zwyklego marnego człowieka któremu nic się nie udało w życiu i teraz stara się wykorzystać to że ktoś mu kiedyś zaufał, nawet jeżeli uda ci się i ktoś z tych osób dostanie tego bana, to nie będzie posiadała perma. Za to ty będziesz posiadał już na zawszę łatkę osoby fałszywej której nie można zaufać ani której nie można bronić przed innymi.

Nie jestem najlepszy, ale dziękuję, że tak mnie tytułujesz, wiele to dla mnie znaczy. Nie wytykam osób, które mi nie pasują, tylko wliczyłem do tej skargi wszystkich graczy, którzy robili mg lub w jakimś stopniu przyczyniali się do łamania regulaminu. Zabawne jest też to, że nazywasz mnie "marnym człowiekiem, któremu nic się nie udało w życiu", kiedy nie znasz mnie irl, czekam jeszcze, aż zaczniemy wyzywać sobie rodziców za kilka chwil, bo po dyskusjach z Tobą widzę, że do tego powoli zmierzamy. A co do łatek, każdy jakąś ma, bo każda osoba przypina do każdej osoby łatkę.

A teraz proszę, niech nikt się już nie wypowiada z wyjątkiem osób oskarżonych oraz administracji...
Rebelianci się szykują
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#14
Vipera już nie po raz pierwszy zachowuje się w sposób nieodpowiedni dla serwera typu RP. Widać, że osoba ta jest niedojrzała psychicznie, nie przywiązuje wagi do żadnej z jej postaci i nagminnie "odwala", czego kolejnym dowodem jest powyższy screen. Uważam, że jest to osoba typu "Camilek" i nie powinna, podobnie jak on, utrudniać rozgrywki innym. Jakkolwiek aktywna by była.
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#15
Napisała osoba ktora miała rok perma... bo ja go przynajmniej JESZCZE nie miałam
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#16
No widzisz on miał perma a teraz ładnie gra może jakbyś Ty dostała też byś nie odwalała
Leonard
Czarodziej




Posty: 23
Tematy: 0
Sty 2016
64
#17
CzarnaMoc napisał(a): (10.06.2019 13:57)Napisała osoba ktora miała rok perma... bo ja go przynajmniej JESZCZE nie miałam


Za tego typu kontrargumenty powinno się wieszać XD
Sean White
Manvyps kiedy unban




Posty: 137
Tematy: 10
Paż 2017
46
Ravenclaw
#18
CzarnaMoc napisał(a): (10.06.2019 13:57)Napisała osoba ktora miała rok perma... bo ja go przynajmniej JESZCZE nie miałam


Miałaś perma przecież też za kopiowanie galców na tym Eronie czy jam ku tam Baltimore, no ale po tygodniu był ub ale i tak miałaś
..............................................
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#19
Dziwisz się Viperze, powiem tak nic do niej nigdy nie miałem, jest to pod większościami względów przykładny gracz, ale właśnie u niej kuleje ten MetaGaming, jakiś czas temu było o dramie z Linteum a.k.a Kufranka i mimo mocnych dowodów Kufranki, w której to za nieoddane książki z biblioteki Vipera odjęła punty za to, nic dziwnego, ale jak Kufranka tylko to skomentowała, to znowu kolejne punkty odejmuje i jeszcze do tego próbowała jej wmówić, że ma jeszcze dodatkowo książki nie oddane na innym koncie, tylko że Kufranka tej postaci jeszcze nie stworzyła, a jak zaingerowała administracja, powiem że gówniano. Administracja Hapla to najgorsza faworyzacja w dziejach hapla, Pomoge mojej koleżance, żeby jej źli gracze nie krzywdzili. Tak to już jest chłopie, faworyzacja
Sean White
Manvyps kiedy unban




Posty: 137
Tematy: 10
Paż 2017
46
Ravenclaw
#20
KapitanUkraina napisał(a): (10.06.2019 19:09)Dziwisz się Viperze, powiem tak nic do niej nigdy nie miałem, jest to pod większościami względów przykładny gracz, ale właśnie u niej kuleje ten MetaGaming, jakiś czas temu było o dramie z Linteum a.k.a Kufranka i mimo mocnych dowodów Kufranki, w której to za nieoddane książki z biblioteki Vipera odjęła punty za to, nic dziwnego, ale jak Kufranka tylko to skomentowała, to znowu kolejne punkty odejmuje i jeszcze do tego próbowała jej wmówić, że ma jeszcze dodatkowo książki nie oddane na innym koncie, tylko że Kufranka tej postaci jeszcze nie stworzyła, a jak zaingerowała administracja, powiem że gówniano. Administracja Hapla to najgorsza faworyzacja w dziejach hapla, Pomoge mojej koleżance, żeby jej źli gracze nie krzywdzili. Tak to już jest chłopie, faworyzacja


No to prawda zgadzam się rzeczywiście jest faworyzacja jak się nie mylę, był wątek do dyskusji o tym czy tam na shoutbox na discord co było, no nie jest to fajne
..............................................



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.