Witaj!

MG, czyli jak zepsuć sobie relacje z połową hapla
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#21
W dodatku prawdą jest, że Vipera jest traktowana inaczej niż pozostali gracze i to widać.
Na przykład rzucę zbanowanego wcześniej wieloletniego moderatora, gracza od początku istnienai serwera - Merlin0.
Merlin dostał perma za "kopiowanie" galeonów, na co nawet nie było dowodów ale tak było łatwiej załatwić sprawy przez froxela. Merlin dostał perma i co? Musiał apelować a i tak były problemy z unbanem, gdzie jakiś graczy, który nie wnosi tyle co on wniósł, a jedynie utrudnia innym rozgrywkę niszcząc ją dostaje UB po tygodniu.
W dodatku Vipera ciągle dostaje banicje, ciągle dostaje warny i nic się nie zmienia w jej zachowaniu, banicje są tygodniowe wtedy słychać jaki ten hapel zły i w ogóle trzeba stąd iść ona odchodzi. A nic się z tym nie dzieje, gdzie ja po dwóch dłuższych banach już dostałem perma na parę miesięcy a zdjęcie go oznaczało stracenie wszystkich postaci itp. zresztą @Stella oraz @Eryk dobrze wiedzą o czym mowa. (Misie zmieniłem się nawet warna nie dostałem już długo i trawy tez)
Notoryczne MG za które dostała bana już chyba z 3 razy.
Notoryczne nijaczenie swoich postaci za co także dostała już bana.
No i jak widać łączenie IC z OOC czy to na zaistniałym obrazku czy też po sytuacji, w której to moja postać miała zostać Królem Szkoły na dany rok ale została kompletnie nijaka postać, która się niczym nie wyróżniała i dopiero po podaniu jej wielu argumentów, powodów i ss'ów z rozomowy z graczami postanowiła mnie tam wpisać oburzona. 
Skończyło się aktualnie chyba tym, że znowu nie ma tam mojej postaci bo stwierdziła "AHH NO DOBRA TO JA USUWAM WSZYSTKIE ROCZNIKI OD TAMTEGO BO TO NIE MA PRAWA BYTU" i tak chyba z 5 razy już bo jej coś nie psuje albo ktoś skomentował (w tym ja) to ze jest to źle robione, ustawione wszystko itp.

POZDRAWIAM #freeBeta

PS. Nie jestem za banem dla Vipery mimo wszystko bo wierzę w to, że jest wstanie się zmienić ale niektóre rzeczy, którymi się zajmuje OOC (i nie oszukujmy się, żę robi to IC bo nie robi) powinna oddać w dobre ręce na przykład Stelli.
macuieh
maciej



Pracownik Hogwartu

Posty: 32
Tematy: 4
Kwi 2019
64
#22
a moim zdaniem te screeny są przedawnione
vipera się zmieniłą i jest nrapwdę cudowaną kobietą i aktyhwanym graczem pozdraiwam czapel
nie banujcie jej
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#23
Cytat:a moim zdaniem te screeny są przedawnione
vipera się zmieniłą i jest nrapwdę cudowaną kobietą i aktyhwanym graczem pozdraiwam czapel
nie banujcie jej


Maciej kocham cię Heart
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#24
Opiekun eliksirów jest od pytań dotyczących eliksiry te autorskie również . Czasem jednak nie idzie spamiętać wszystkich autorskich przepisów i wtedy modno o ile nie chce mu się szukać odsyła bezpośrednio graczy do twórców takowych przpisów.

Ze swojej strony powiem tyle ja z zasady zawsze kieruje się tymi zasadami.
1. Posiadam eliksir OOC = Posiadam eliksir IC
2. Nie wiem jak coś działa - > PYTAM OPIEKUNA /OSOBY DO KTÓREJ OPIEKUN MNIE PRZEKIERUJE
(Np. Transmutajca jak czegoś nie wiem to z automatu pytam Rocky-iego. Pozdrawiam tego Pana).
3. Eliksir autorski-> etykieta /opis.
Opis i etykieta jest zawsze IC i OOC z tym, że trzeba rozróżnić co jest co.Ja staram się tworzyć przedmioty estetyczne i nie tylko do eliksirów tak by zawsze było wiadomo, o co chodzi i zawsze jak ktoś jest czegoś nie pewny to nikt nie broni pytać! (czy to osoba używająca eliksiru czy też osoba biorąca udział w tej akcji). Lepiej powiedzieć:"Stop, przepraszam ale nie znam się na eliksorach i nigdy nie brałem/łam udziału w akcji z czymś takim, poczekaj chwilkę zweryfikuje to z kimś czy na pewno odgrywamy to dobrze - zapytam się kogoś kto wie lepiej" i lepiej tak zrobić niż cofać akcje.
4. ZAWSZE po użyciu eliksiru należy go usunąć! Możecie tego wymagać nawet w akcji. Bo już nie raz były takie sytuacje, że ktoś jedną fiolkę tojadu czy wielosoku używał przez X czasu.

5. Data ważności zawsze. Możecie poprosić kogoś o ss przedmiotu eliksiru by upewnić się czy dany eliksir nie jest przeterminowany. (Do przedłużenia eliksirów polecam stalocioł + inhibitor).



I to by było na tyle z eliksirami.

Co do apelacji...
Miło by było uprzedzać kogoś, że używa się czyichś ss z rozmowy przed ich użyciem.

Za przeproszeniem. Ja rozumiem, że hapel to drugie życie. Ale im bardziej brniecie w tą kłótnie tym więcej w was nienawości i ogólnie zmarnowanego czasu. Dajcie se tydzień spokoju. Przeproście Coompli jak się zrobiło coś nie ten teges z gospodarką to do opiekuna gospodarki napisać, że z całego serca wierzycie, że mimo kolejnych milionów skopiowanych hajsów hapel pociągnie.
Poza tym jestem za amnestią i unban dla wszystkich i cieszcie się życiem tym realnym i haplowym dalej.

Ja polecam i pozdrawiam wszystkich z Holandi miłego dzionka!
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#25
Jajca
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#26
@Adrian nie wiem co to bedzie...
Pieselowskyy
Azkaban




Posty: 21
Tematy: 7
Maj 2017
Gryffindor

#27
*Grzecznie przygląda się rozwojowi wypadków jedząc popcorn*
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#28
Rozwiazalo sie juz?
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#29
Leniwiec znowu waliłeś tyskacza, piątego z rzędu

Zamknijcie to ktoś albo w ogóle usuńcie
Rebelianci się szykują
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#30
Wstydzisz się swoich czynów?
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.