Witaj!

Podanie na Pracownika Szkoły
FavillaEtCinere
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 4
Paż 2018
30
#1
--- [IC] ---

Imię i nazwisko:
Friede Fillanore

Wiek:
38
Miejsce urodzenia:
Szpital Św. Munga | Londyn | Anglia
Wykształcenie:
Średnie
Posada, na którą aplikujesz:
Bibliotekarka
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do dyrekcji przyleciała niewielka czarna sowa, która w dziobie trzymała kopertę. Była ona zamknięta za pomocą czerwonej pieczęci, w kształcie kruka na tle korony. Po otworzeniu, oczom ukazał się list napisany na eleganckim papierze.**

Szanowna dyrekcjo,
jakiś czas temu zauważyłam ogłoszenie, iż w szkole poszukiwana jest osoba na posadę bibliotekarki. Cóż, stwierdziłam, iż to dobry moment skosztować czegoś nowego, co jednocześnie będzie pokrywało się z moimi osobistymi upodobaniami. Od samego początku nauki, wiedziałam, że jestem humanistką, a po opuszczeniu Hogwartu szukałam czegoś związanego z tą cudowną dziedziną nauki. Nie znalazłam jednak niczego odpowiedniego, dlatego pracowałam w wielu zawodach, które niestety nie były mi przeznaczone. Zaczynając od pracowniczki ministerstwa, a kończąc na próbie tworzenia własnego biznesu. Ani to, ani to się nie udało. W każdym razie uważam, iż ta praca jest czymś co mogłoby zaspokoić moje potrzeby spełniania się zawodowo i otworzyć nowy rozdział w życiu. Jak można zauważyć, nauki humanistyczne umierają, więc ciężko będzie znaleźć coś, co bardziej może mnie wciągnąć. Jestem kobietą konsekwentną i z pewnością dopilnowałabym, aby książki wracały na czas - a w przeciwnym razie, konsekwencje mogłyby zaboleć i poskutkować brakiem takich sytuacji w niedalekiej przyszłości. Miałam sporo do czynienia z młodszymi osobami, gdyż sama musiałam ustawić niektóre do pionu. Chodzi tutaj rzecz jasna o własnych krewnych, którzy często zachowywali się niezbyt... Odpowiednio. Raczej zadziałało, ale nie ma sensu dłużej zagłębiać się w ten temat. Chciałabym w dużym stopniu wnieść do szkoły, a szczególnie do samej pracy bibliotekarki, trochę rygoru i kultury, czego to wiele razy brakowało, biorąc pod uwagę przykłady z historii. Fakt faktem, bez odpowiedniego zachowania, nie nauczymy dzieci nic, prócz tego co przewiduje podstawa programowa, a jak wiadomo, oprócz samych lekcji, powinni wynieść z Hogwartu coś więcej. Oczywiście zdaję sobie sprawę, iż pracują już osoby z podobnymi poglądami jak ja, lecz moim zdaniem wciąż jest ich za mało. Z pewnością moje urzędowanie na tej roli, nie ograniczałoby się wyłącznie do siedzenia w bibliotece - często zajmowałabym się najzwyklejszym patrolowaniem korytarzy szkolnych, które z tego co mi wiadomo, perfekcyjne nie są. Najwięcej wypadków zdarza się własnie w godzinach ciszy nocnej, a to wszystko dałoby się ograniczyć - trzeba tylko chcieć. Dziękuję za przeczytanie mojej kandydatury i liczę, iż zostanie ona rozpatrzona pozytywnie. Życzę zdrowia.


Z uszanowaniem,
[Obrazek: LrcVsBn.png]
Oceny z SUMów i OWUTEMów:

OWUTEMy:
Astronomia – N

Eliksiry – Z
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - T
Latanie – N
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Z
Obrona Przed Czarną Magią – T
Starożytne Runy – W
Transmutacja – T
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – T
Zielarstwo – N

--- [OOC] ---
Nick w grze:
FavillaEtCinere

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak

Czy masz już jakieś doświadczenie: 
Niestety jeszcze nie posiadam.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
W ostatnim czasie walczę ze strasznym problemem - nudą. To co robię, często ogranicza się do oglądania jakichś głupich filmików na YT. Pomyślałem sobie, że warto będzie napisać podanie na pracownika Hogwartu - nawet jeśli nie zostanę przyjęty, to zawsze warto spróbować. Sama możliwość pracy w szkole, jest czymś bardzo ciekawym (przynajmniej tak mi się wydaje), a moja dość spora aktywność, pozwoliłaby na częste uczestniczenie w akcjach - jak zapewne wiadomo, w wielu przypadkach bardzo ciekawych. W prawdzie, Hogwart to miejsce, w którym zawsze się coś dzieje - nieważne jakiego dnia i o jakiej godzinie, zawsze znajdzie się coś do odgrywania. W dodatku problemem dla mnie nie jest samo wypożyczanie książek, gdyż w wielu przypadkach jestem w stanie wejść nawet na zawołanie. Jeżeli akurat wtedy jestem niedostępny, to zapewne pojawię się maksymalnie po kilku godzinach. Jak wiadomo, praca bibliotekarza wymaga aktywności, więc bez odpowiedniej ilości czasu nie ma nawet mowy - i własnie pod tym względem nie ma u mnie żadnego problemu. Chciałbym także, aby moja postać robiła coś ciekawego. Według mnie ma spory potencjał, a aktualnie nie mam zbytnio co na niej odgrywać... No może z wyjątkiem akcji z członkami własnego rodu. Możliwość pracy, pozwoliłaby zakwitnąć Friede od nowa. 

Nazwa Discord:
Kanaliś#4705
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#2
Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną.
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#3
Gratuluję zatrudnienia.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.