Witaj!

Podanie — Bibliotekarz
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#1
[IC]

[Obrazek: giphy.gif]

** W godzinach popołudniowych, dnia (OOC: 14.06.2019) na adres placówki dostarczona została koperta z pieczątką "W", zaadresowanej bezpośrednio do dyrekcji szkoły. Po jej otwarciu, można było ujrzeć treść... **

Imię i nazwisko:
Dominic White

Wiek:
25 lat (słownie: dwadzieścia pięć)

Miejsce urodzenia:
Szpital im. Świętego Munga w Londynie

Wykształcenie:
 Średnie (Instytut Magii Durmstrang)
Wyższe (Uniwersytet Nauk Wyższych w Paryżu; Zaklęcia)

Posada, na którą aplikujesz:
Bibliotekarz

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 
Zgłaszam swoją kandydaturę ze względu na moją miłość do literatury, której korzenie sięgają mojego dzieciństwa. Od tamtej pory bardzo często najbliżsi widywali mnie w obecności wytworów tej dziedziny. Uważam się za osobę wyważoną i operującą spokojem ducha, stąd też mój list. Wydaje mi się, że wpierw wypada się przedstawić. Nazywam się Dominic i wywodzę się z czystokrwistego rodu White. W domu rodzinnym dysponowałem szerokim wachlarzem książek, a czas, który w okresie dzieciństwa płynął powoli - odpowiednio pożytkowałem, wczytując się w litery ksiąg. Szczególnie pasjonował mnie gatunek fantastyki, on najbardziej przypadł mi do gustu już od początku.

Po moim rozpoczęciu edukacji - jeszcze w Hogwarcie - z miejsca stałem się częstym bywalcem biblioteki. Starałem się pochłaniać jak najwięcej wiedzy, choć przez natłok wiadomości przerabianych w materiale przedmiotowym mojej klasy, nie zawsze miałem na to czas. Po pewnym okresie, mój ojciec zadecydował, bym swoją edukację zakończył poza Wielką Brytanią, finalnie wybór padł na Instytut Magii Durmstrang, ponieważ w tamtym okresie - po dość traumatycznych wydarzeniach - zacząłem interesować się obroną przed czarną magią, a co jak co - Norweski instytut miał mi wiele w tej kwestii do zaoferowania. Po zakończeniu szkoły, postanowiłem wyjechać do odległej Francji, do rodziny. Tam zacząłem dodatkowo kształcić się w kierunku zaklęć na Paryskim uniwersytecie, w międzyczasie pracując dla Francuskiego Ministerstwa Magii, w Departamencie Skarbu Magicznego. Ostatnimi czasy, blisko jubileuszu 25'lecia moich narodzin wróciłem do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpocząłem urząd w tym samym departamencie, na stanowisku kierownika wydziału nieruchomości. Napotkawszy w gazecie ogłoszenie dotyczące wolnej posady w Hogwarcie, niezwłocznie postanowiłem napisać ów list.

Kończąc już mój monolog, przyczyną mojego podejścia do wstąpienia w szeregi kadry placówki stała się nieuleczalna, trwała miłość do literatury pięknej. Mam wiele pomysłów, jakie mogę zastosować pracując w bibliotece. Schludność to - można by rzec - moje drugie imię. Uwielbiam mieć wszystko uporządkowane, a to chyba jest istotne w tym zawodzie. Chętnie się nimi podzielę z dyrekcją na rozmowie kwalifikacyjnej, na którą rzecz jasna przygotuję wszystkie zaświadczenia i świadectwa.

Pozdrawiam i życzę spokojnego popołudnia,
[Obrazek: 026pO3b.png]


Oceny z SUMów i OWUTEMów:
** Załączono kopię świadectwa OWUTEMów z Durmstrangu **
Astronomia - T
Eliksiry - N
Historia Magii - T
Językoznawstwo - T
Latanie - Zaliczone
Numerologia - O
ONMS - N
OPCM - PO
Smokologia - T
Starożytne Runy - T
Transmutacja - Z
Wróżbiarstwo - N
Zaklęcia i Uroki - Z
Zielarstwo - T

[OOC]
Nick w grze:
Dominic

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak, posiadam jeszcze dwa inne konta - dorosłego i ucznia.

Czy masz już jakieś doświadczenie:
Kiedyś startowałem na bibliotekarza na innej postaci, aczkolwiek wybrano innego kandydata. Niejednokrotnie prowadziłem punktowane lekcje za różnych nauczycieli. Poza rozgrywką daję korepetycję z j. polskiego, a także jakiś czas temu pomagałem w szkolnej bibliotece, mniej więcej wiem o co chodzi i znam mechanizm pracy w bibliotece. Uczyłem też Eliksirów i Wywarów na miasteczku Jaskra.

Argumentacja OOC:
Generalnie, odejdę od standardowego pisania, że Hogsmeade w świecie dorosłych nudzi, bo tak nie jest - wiele się zmieniło. Ogółem rzecz biorąc podanie piszę, bo chcę ukierunkować w pewne miejsce moją postać, a także nabrać trochę doświadczenia w szkole, co będzie miało efekty w przyszłości. Generalnie, już od początków postaci, kiedy grałem z rangą "Dziecko" na tabie, starałem kreować ją w sposób pilnego ucznia, et cetera. Generalnie - zamiast szaleć, wolałem siedzieć z nosem w książkach i krytykować głupawe zabawy innych, czego skutkiem teraz może być praca w Hogwarcie. Nie ukrywam, że ucieszyłem się jak zobaczyłem wolną posadę bibliotekarza, na którą czekałem od końca 2017 roku, kiedy po przyjęciu konkurencji, po kilku dniach posada została zmarnowana. Teraz, liczę, że po wielu zmianach uda mi się dojść do posady i brać czynny udział w szkolnej rozgrywce z perspektywy dorosłej postaci. Dzięki za uwagę.

Nazwa Discord:
t00n2#5348
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#2
Znaleziono kandydata, zapraszamy do kolejnej próby.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.