Witaj!

⚛ Kareori Endō ⚛
TheNoelle
Czarodziej




Posty: 23
Tematy: 4
Kwi 2018
62
#1
[Obrazek: Lv9KJwZ.png]






[Obrazek: giphy.gif]







 
❅❅❅
 
聞いて極楽見て地獄
Kiite gokuraku mite jigoku.
  
 
❅❅❅
 
 
Japonka wielu osobom znana jako Ori, ponieważ jej imię niejednokrotnie łamało język podczas próby wymówienia go całego. Czarodziejka półkrwi czego dumnie broni, była uczennica Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart należąca do domu Godryka Gryffindora. Urodziła się we wiosnę prawie piętnaście lat wcześniej witając świat w czasie kwitnienia kwiatów wiśni. Miejscem jej narodzin był szpital w Tokio, miasto, które zawsze będzie nazywać domem, jednak w tym momencie zamieszkuje mały dom wraz z ojcem oraz bratem w Ottery.
 
 
❅❅❅
 









 
[Obrazek: giphy.gif]
 
 
❅❅❅
 

 
WYGLĄD
 
 
Kareori niejednokrotnie może spotkać się z określeniem jej wyglądu jako "inny", blond włosy, wręcz białe włosy i tęczówki w kolorze wiosennego czystego nieba nigdy nie pasowały do japońskiego pochodzenia. Jednak skośne oczy oraz azjatyckie rysy zawsze wyróżniały ją wśród rodowitych anglików. Na codzień można zauważyć ją z szerokim uśmiechem na lekko wąskich ustach, jednak gdy przybiera zamyśloną czy obojętną minę jej twarz można porównać do porcelanowej lalki. Przyczynia się do tego jasna jak biała kartka cera, delikatne rumieńce na policzkach w kolorze brzoskwini.
 
Młoda Endo nigdy nie potrafiła iść za wszystkimi, za tym co jest modne, nie chciała chodzić w tych samych szatach co inni. Wyróżniała się nie tylko wśród jej rówieśników, ale wokół swojej rodziny także. Najczęściej miała na sobie wygodną białą koszulkę, preferowała jeansy, bo to ułatwiało latanie na miotle, jak i grę w piłkę nożną, którą wręcz uwielbiała. Po prostu chodziła tak aby nic jej nie ograniczało. Jej buzia naturalnie mocno się świeciła, było to spowodowane wpajaną od dziecka mocną pielęgnacją, więc w porównaniu do niektórych osób w jej wieku nie miała problemu z cerą czy trądzikiem. Stroni od makijażu wiedząc, że bez niego jest dużo bardziej wygodnie.
 
 
 
 

 
 
 
[Obrazek: giphy.gif]
 
 
 

 
CHARAKTER
















 
 Mocno odznacza się w towarzystwie niepojętą odwagą, niekiedy może i lekkomyślnością przez co wpakowuje się w kłopoty. Wraz z wiekiem spoważniała, a fakt że posiada już swoją własną rodzinę sprawiał, że stała bardziej stabilnie na ziemi, a priorytetem stali się jej bliscy. Potrafi odwrócić tak sytuacje, aby uniknąć konsekwencji. Stara się chronić wszystkich przed każdą krzywdą nie ważne jak mocno na tym ucierpi jej osoba. Jest bardzo pozytywna, niejednokrotnie odpływa myślami, przez co w trakcie rozmowy może potrzebować pstryknięcia przed oczami. Jej podejście do kraju jest mocno wycofane, gdy wszyscy biegają po urzędach, ta żyje sielanką, a bardziej interesuje się ojczyzną. W momencie gdy nie spotkacie jej w domu lub wszystkich okolicznych miejscach, najprawdopodobniej wróciła do przyjaciółek do Japonii odwiedzić je na moment.
 
 
❅❅❅
















[Obrazek: giphy.gif]






 











DODATKOWE INFORMACJE
 
 
Mój bogin
xxx




 
Patronus
Moim patronusem najprawdopodobniej będzie Polatucha
 
 
Posiadane zwierzęta
Dwie sowy śnieżne, jastrząb, polatucha
 
 
Miejsce zamieszkania
Dom Endo w centrum Ottery
 
 
Zwierciadło Ain Eingarp
Moja osoba z miotłą w rezerwacie smoków
 
 
Zainteresowania
Quidditch, Magiczne stworzenia
 
 
Szkoła
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart, dom Godryka Gryffindora
 
 
Rola w szkole
Kapitan drużyny Gryffindoru [2075-xxx],
Zastępca kapitana drużyny Gryffindoru [2073-2075],
Ścigający drużyny Gryffindoru [2072-xxx],
Strażnik lasu [2075]
Prefekt żeński domu Godryka Gryffindora [2076-xxx]




















[Obrazek: giphy.gif]















RELACJE
 .
 .
Kanalike ~ Kanalike Endo ~ Ojciec ~ Kontakt stały.
Mam wrażenie, że od momentu. gdy ukończyłam Hogwart nasza relacja jest dużo lepsza, a na fakt, że nasza rodzina powiększy się o jeszcze jedną osobę, myślę, że z dnia dzień jest tylko lepiej i lepiej.
 .

Kawachimiro ~ Kawachmiro Endo ~ Brat ~ Stały kontakt.
Pomimo sprzeczek, wielu nieprzyjemnych sytuacji mam nadzieję, że wiesz, że możesz na mnie liczyć. Jestem twoją starszą siostrą i zrobię wszystko żebyś był bezpieczny. Obronię cię przed każdym złem choćby kosztem własnego życia.
 .
Patrykolol ~ Christopher Izanath ~ Wujek † ~ Na zawsze w pamięci
Najlepszy wujek na świecie. Nigdy o tobie nie zapomnę, dzięki tobie wiem jak wiele potrafię i co mogę osiągnąć ciężkimi treningami, pozostaniesz w mojej pamięci aż do końca. Mam cię w głowie przy każdym moim sukcesie w naszej wspólnej dziedzinie.
.
JustFriends ~ Leonard Underwood ~ Narzeczony ~ Stały kontakt
Na początku wróg, potem nasza relacja była tak zagmatwana... Jesteśmy bardzo blisko, jednak ja nadal nie potrafię oddać ci mojego zaufania i serca w całości. Nie chcę cię ranić i pomimo wszystko Jesteś dla mnie bardzo ważny. Jesteś tuż obok, gdy rozsypuję się na kawałki, jestem także dla ciebie gdy tego potrzebujesz. Nie widzę życia bez ciebie, cieszę się że cię mam. Stanę u twojego boku, gdy tylko będziesz tego potrzebował, a nawet zginę, jeśli okoliczności nas do tego zmuszą. Nie żałuję, że to właśnie z tobą mam zamiar spędzić resztę mojego życia wraz z nadchodzącym nowym członkiem rodziny.
 .
Delfin ~ Syriusz White ~ Były chłopak ~ Brak kontaktu
Zaskoczyłeś mnie znienacka twoim uczuciem, rozbawiasz mnie swoją niezdarnością gdy jesteś obok. Traktowałam cię jak dobrego kolegę, ale teraz dopiero widzę, że twoje spojrzenia w moją stronę oznaczały całkiem co innego. Zaufałam ci i w sumie oddałam całą siebie. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.  Nigdy sobie nie wybaczę za to jak ta relacja się zakończyła, tak bardzo cię przepraszam, wiedz jednak, że zawsze będziesz w moim sercu.
.
Avenus ~ Milo Avenus ~ Przyjaciel ~ Brak kontaktu
Jesteśmy coraz bliżej, a ja naprawdę nie wiem czy ten ból brzucha jak po zjedzeniu nieświeżego ramenu to od wstydu po ostatniej grze czy całkiem coś innego. Nie wiem jaki masz do mnie stosunek szczególnie, że gdy jestem blisko to raczej odwracasz głowę czy odsuwasz się lekko. Nie wiem gdzie zniknąłeś... Bardzo tęsknię.
.
SecondToJump ~ Alekey Wright ~ Były przyjaciel ~ Okazjonalny kontakt
Często się kłócimy, nie raz z mojego powodu, nie raz z twojego. Jednak wiem, że pomimo wszystko co chwilę wracamy do swojej przyjazni. Ufam ci i chcę naprawić tą relację. Przykro mi, że w tej znajomości znikło to wszystko, a  zostaliśmy tylko znajomymi.
.
Verta ~ Sophia Gingerblade ~ Przyjaciółka ~ Brak kontaktu?
Bardzo lubię twoje poczucie humoru i to jak urocza jesteś. Wiem, że w każdym momencie mogę przyjść do ciebie, a ty wesprzesz mnie pomimo wszystko. Liczę, że ty wiesz, że tak samo ja zachowam się w stosunku do twojej osoby.

Tęsknie
.
Aurelius ~ Aurelius Hallgraves ~ Jak drugi ojciec ~ Ważna osoba
Jesteś trochę Panem marudą, słyszałam że poskarżyłeś się na nas naszemu tacie, po tym jak to go obrażałeś. Mam cię na oku, mój braciszek nie zawaha się użyć drewnianego mieczyka! Nie znam żadnego dorosłego do którego mogłabym podejść z tak prywatnymi sprawami jak do ciebie. Traktuję cię jak drugiego ojca, wiem, że mogę na ciebie liczyć w każdym momencie mojego życia i mi pomożesz.

Codziennie liczę, że znów wrócisz, że potargasz moje włosy i rzucisz głupim "Mnie się nie pozbędziesz". Chciałam żebyś był na moim ślubie i został kimś wiecęj w naszej rodzinie
.
CancerFromSpace ~ Connie Bailey ~ Najlepszy przyjaciel ~ Kontakt zanika
Najlepsiejsza osoba na świecie!! Nie widzę naszej ekipy bez ciebie i wiem, że mianem prawdziwego przyjaciela mogę nazwać cię z czystym sumieniem. Chcę spędzać z tobą jak najwięcej czasu i wiem, że w wakacje lecimy razem do Japonii. Mogę powiedzieć ci o wszystkim i ufam ci tak jak nikomu innemu. Nie zostawiaj mnie nigdy proszę!
Tak bardzo za tobą tęsknie... Zostawiłeś mnie samą w tym świecie.
 .
Kulif ~ Charles Yrell ~ Dobry kolega ~ Kontakt zanika
Znamy się z rozmów na korytarzu, jednak jestem w stanie stwierdzić, że jesteś dobrym kolegą. Podchodzisz do mnie jak starszy brat co niejednokrotnie pozwala mi spojrzeć trzezwo na daną sytuację. Zainspirowałeś mnie do walki o swoje, podczas ostatniej rozmowy za co ci dziękuję








[Obrazek: giphy.gif]
















 
CIEKAWOSTKI

 
⚛ Ma blizny na nogach po spotkaniu z wilkołakiem w wieku 11 lat
⚛ Przez przyjaciela jest porównywana do małej małpki
⚛ Ma alergię na jeden rodzaj orzechów

⚛ Uwielbia stokrotki oraz kwiaty wiśni
⚛ Mając 8 lat nauczyła się bardzo dobrze latać na miotle
⚛ Posługuje się 3 językami
⚛ Ma bliznę na szyi po incydencie w lochach
⚛ Ma bardzo ciemnoniebieskie oczy, które w świetle dnia wyglądają jak diamenty
⚛ Ma jeden ukryty talent, który zna tylko jedna osoba
⚛ Jest wychowana w mocnej tradycji japońskiej
⚛ Ma 2 sowy, jastrzębia, polatuche i chce kuguchara
 
 
 
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Piękna karta postaci Heart jeju postać ciekawa również.
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#3
ucielo ci tekst w pogladach po bokach
viper wroc
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#4
Pięknie Heart
Yare, yare...
Gonplei
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2019
4
Hufflepuff
#5
Słodziutka!
TheNoelle
Czarodziej




Posty: 23
Tematy: 4
Kwi 2018
62
#6
#ref i nowe relacje sialala
Sean White
Manvyps kiedy unban




Posty: 137
Tematy: 10
Paż 2017
46
Ravenclaw
#7
ładna dziewczyna z kpopu
..............................................
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#8
Bardzo fajna karta Big Grin  Wiem zaraz edytujesz ją xD
TheNoelle
Czarodziej




Posty: 23
Tematy: 4
Kwi 2018
62
#9
 Zmiana wyglądu + nowe relacje
Prawie codziennie aktualizuje relacje więc polecam zaglądać!
macuieh
maciej



Pracownik Hogwartu

Posty: 32
Tematy: 4
Kwi 2019
64
#10
siema podoba sie dla mnie fajan kp pozdrawiam



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.