Witaj!

Podanie na Nauczyciela
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#1
Big Grin 
[IC]
Imię i nazwisko:
Phineas Prewett
Wiek:
37 lat
Miejsce urodzenia:
Holyhead, Anglesey
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe, Hogwart
Posada, na którą aplikujesz:
Obrona przed Czarną Magią
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
**Do auli dyrektora powinna przylecieć śnieżnobiała sowa z listem w dziobie. Koperta w dziobie sowy była podbita herbem Prewett’ów. Sowa upuściła kopertę na odpowiednie miejsce i odleciała.**
Szanowny Panie Lestrange, 
Słysząc o wolnej posadzie nauczycielskiej poczułem chęć, że muszę spróbować swoich sił w murach zamku. Myśl stała się ciałem i zabrałem się za pisanie listu do Pana. Jestem ojcem dwójki dzieci, a dokładniej córek, jak każdy ojciec mam poczucie obowiązku chronienia ich i dbanie o ich bezpieczeństwo. Powolnym tempem wybijają ich jedenaste urodziny i wylecą niczym memortki z domu. W Hogwarcie będę mógł kontynuować to co zaczęło się kiedy się urodziły, ochrona ich. Odkąd zostałem ojcem czuję potrzebę opiekowania się nie tylko moimi dziećmi, ale również innymi, więc nie będzie pan musiał się martwić, że uczniowie pod moją opieką będą źle traktowani. Za czasów kiedy to uczęszczałem do Pańskiej placówki największą wagę przykładałem do przedmiotów polegających na rzucaniu zaklęć, czyli również do Obrony przed Czarną Magią. Posiadam, więc solidną wiedzę z tejże dziedziny magii co widać na końcowym wyniku z moich egzaminów końcowych - uzyskałem ocenę Powyżej Oczekiwań. Mogę śmiało stwierdzić, że jestem odpowiedzialnym i sumiennym człowiekiem, który rzetelnie będzie wykonywał swoją pracę i obowiązki względem szkoły. Uważam, że nie miałbym problemu z nawiązaniem wspólnego języka z uczniami, ponieważ sam mam córkę w podobnym wieku. Jeśli zostanę zatrudniony z pewnością na moich lekcjach nie zabraknie niezbędnych do nauki obrony przed czymkolwiek - praktyk. Są one niezbędne, aby uczeń był odpowiednio przygotowany. Oczywiście nie zabraknie również teorii bez której praktyka byłaby niemożliwa. Liczę na pozytywne przyjęcie mojej prośby zatrudnienia.
Wyrazy szacunku,
Phineas Prewett
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
OWUTEM - Powyżej Oczekiwań.
[OOC]
Nick w grze: Dracarys
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak. 
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Ponad rok temu miałem przyjemność prowadzić lekcje Zaklęć i Uroków na pewnej sesji RP dotyczącą właśnie uniwersum Harrego Pottera. Na haplu nigdy jeszcze nie miałem okazji odgrywania nauczyciela. Dużo czasu spędzam na rozmowach na głosowym z dwoma członkami kadry, więc w pewnym sensie wiem na jakiej to zasadzie ‘działa’. Z pewnością poradziłbym sobie z prowadzeniem lekcji, jak i odgrywaniem postaci nauczyciela.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Głównym moim powodem jest po prostu rozwijanie postaci, ponieważ jakby nie patrzeć starałem się na udzielenie jej nazwiska kanonicznego i słabo by było zmarnować tą postać. Postać od początku kreowałem na nauczyciela i pedagoga, więc Hogwart to brakujący element układanki mojej postaci. Nie będę mówić, że w świecie dorosłym się nic nie dzieje, bo od czasu do czasu coś się dzieje. Hogwart to główna lokacja, w której coś się dzieje, więc fajnie byłoby zagrać postacią dorosłą w murach zamku. Chciałbym sam, jako gracz, sprawdzić się w roli nauczyciela na serwerze. Długo zastanawiałem się czy się zgłosić na jakąkolwiek posadę w Hogwarcie, ale zwyczajnie blokowałem się, mówiąc: I tak mnie nie przyjmą lub nawet nie mam co próbować. Jakiś czas temu odblokowałem się za namową swoją i kolegów. Mam dużo wolnego czasu i to nie tylko w wakacje, ale w roku szkolnym także, więc nie musisz się bać, że będę tylko zajmował posadę i nie będę prowadzić lekcji. Mogę oznajmić, że jeśli zostanę przyjęty, to podołam zadaniu i będę dobrze sprawował moja powinność.
Nazwa Discord: Dorian#6954



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.