Witaj!

Vatalija Cirtautas [Dorosła]
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#1
[Obrazek: R1zhp5Q.png]

Gimimo Data ir Vieta: 6 Czerwca '62 roku|Wilno
K
raujo Būklė:
Pół Krwi
Tėvai: Ojciec - Białorusin [???] Matka Litwinka [???]
Wychowanka Domu Godryka Gryffindora do '79 roku.
Gyvenamoji Vieta: Republika Litewska | Okolice Wilna

***************
Vizualizacija ir Personifikacija
Trudno... powiedzieć. Właściwie, od czego ja zaczynam? no tak. Nikt od dawno nie widział Vaty, Vataliji, Vat. Jak kto woli. Lecz przez większość czasu zmieniła się, i z wyglądu oraz po części charakteru dlatego zapraszam do przeczytania...! 

Vatalija, to młoda Litwinka średniego wzrostu, posiada bujne loki a raczej włosy koloru ciemno brązowego  sięgające jej aż do bioder. Jej kolejnym aspektem który wyróżnia się najbardziej z jej bladej twarzyczki oraz szczególnych rysów twarzy, są jej błękitne oczęta, zupełnie wyglądające jak błękitne morze. Oprócz tego zadarty nosek, piegi na policzkach no i oczywiście dołeczki podczas uśmiechania się. Posiada wysportowaną figurę, a raczej szczupłą sylwetkę która zakrywa zazwyczaj mugolskimi ubraniami

Jaka jestem? Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, przez wiele lat mój charakter naprawdę, ale to naprawdę ciągle się zmieniał. Może zacznę od początku, co? Od dzieciństwa do [1 OOC] byłam rozbrykana, oraz głośna jak mało kto, potrafiłam być upierdliwa i łazić za kimś puki nie osiągnęłam swojego celu. Przez wakacje oraz całą [2OOC] Oraz [3OOC] Byłam spokojna, miła, uprzejma... przynajmniej ja to tak widzę, chodź z drugiej strony rzeczywiście byłam lekko surowa i... bardzo poważna. Odcięłam się od innych osób i skupiłam na nauce, czego bardzo żałuje aż do teraz. Jako dorosła, często potrafię odpłynąć a raczej się zawiesić. Nadal jestem tą samą miła i przyjacielską Vataliją, chodź przyznam że potrafię być surowa, oraz czasami za poważna, serio. Niektórzy twierdzili że nie znam się na żartach.. uwierzycie?! Ja?! nie na żartach?! Byłam królem Żartów w Hogwar... A nie przepraszam, pomyliłam się z Fredric'em. 
***************
Draugai ir Seima

/ Matka | Ojciec /
Powiem tylko jedno, bardzo was kocham. Wychowaliście mnie, i to dzięki wam jestem teraz tą osobą, która właśnie to pisze. Pomimo że odszedliście, nigdy o was nie zapomnę.

\ Hailee Draytron /
Moja najdroższa przyjaciółka, przeżyłam z nią bardzo wiele. Nigdy nie zapomnę o chwilach spędzonych z tobą, było mi bardzo przykro kiedy zniknęłam, ale teraz... to ja zniknęłam. Przepraszam, chciałabym cię jeszcze kiedyś zobaczyć...

/ Kareori Endo /
Moja kolejna... przyjaciółka? Wracając, Również byłaś moją przyjaciółką Kareori... wspominam spędzone chwile z tobą również dobrze, niestety... gdy wróciłam i cię spotkałam... nie widziałam już dawnej Kareori, twój chłopak zmienił cię na gorsze... uważam że do siebie nie pasujecie, ale jeśli jesteś z nim szczęśliwa, ja również będę. Mam nadzieje że również się kiedyś spotkamy... Kareori.

/ Olivier White /
Pamiętam cię Olivier! no i nie spodziewaj że zapomnę, chciałabym cię jeszcze pogonić byś poszedł w końcu do tego logopedy! Nie wiem co o mnie sądziłeś, ale myślę że mogę cię nazwać moim przyjacielem. Bardzo cię lubiłam ty jąkało jedna! Może kiedyś się znowu spotkamy, kto wie?

***************
Ciekawostki!

Postać Grana na nicku [Vatalija] od Marca 2019 roku do około Października tego samego roku, później zrobiłem dłuższą przerwę po czym postanowiłem zaarchiwizować postać.

Vatalija to jak Wata Cukrowa! A tak serio to nie pamietam nawet na czym wzorowałem jej imie, jednak jest strasznie podobne do jednego z Litewskich imion "Natalija"

Była to moja pierwsza postać obcokrajowca na tym serwerze, i przyznam że świetnie się na niej bawiłem.

Ulubionymi przedmiotami Vataliji w Hogwarcie Były Przedmioty "OPCM" Oraz "Eliksiry"

Władała doskonale trzema językami, Białoruskim, Litewskim oraz Angielskim.

Posiadała umiejętności Jazdy Konnej oraz Łucznictwo, po przyjściu do hogwartu zabrała nawet ze sobą swój łuk, jednak postanowiła zrezygnować z tego hobby. Gdy ukończyła hogwart, wróciła do tych zajęć.

Obecnie zamieszkuje w Republice Litewskiej, w okolicach stolicy państwa - Wilna.


I tak, zapomniałbym wspomnieć. Jest to ostatni edit tej karty postaci, postać została zaarchiwizowana jak wspomniałem wcześniej, jeśli ktoś chce zostać dodany do relacji, prosze pisać na dc! 
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#2
Gut, ale trochę duża... Taka szeroka, dziwnie mi się czytało.
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#3
Mejb napisał(a): (15.06.2019 18:44)Gut, ale trochę duża... Taka szeroka, dziwnie mi się czytało.

Thx, |Jak zrobię update karty to poprawie to Tongue|
CozVess
Tajemnica



Donator

Posty: 49
Tematy: 9
Kwi 2019
10
Slytherin
#4
+repencja 
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#5
Zmiany, rozpisany wygląd, zmiana w historii, dodano relacje [Wiem niektóre napisy są tak dziwne potem poprawie xD]
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
80
Ravenclaw
#6
+Rep, ale trochę ci się bbcode zbugował
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#7
Cezar napisał(a): (18.06.2019 13:46)+Rep, ale trochę ci się bbcode zbugował

Wiem Właśnie ;-;
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#8
Font zdecydowanie za duży i nieprzyjemny w pewnym miejscu nawalone niepotrzebnymi kolorami, rozmieszczenie miedzy relacjami jest nieprzyjemne dla oka plus jakoś tak krzywo jest wszystko jakbyś naciskał spację przed tymi zamiast użyć opcji ustawienia wszystkiego w jednej linii. 


Spoko repkę dostaniesz i zapraszam do swojej kp 
https://hapel.pl/forum/showthread.php?ti...&highlight
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#9
Veniqui napisał(a): (18.06.2019 14:04)Font zdecydowanie za duży i nieprzyjemny w pewnym miejscu nawalone niepotrzebnymi kolorami, rozmieszczenie miedzy relacjami jest nieprzyjemne dla oka plus jakoś tak krzywo jest wszystko jakbyś naciskał spację przed tymi zamiast użyć opcji ustawienia wszystkiego w jednej linii. 


Spoko repkę dostaniesz i zapraszam do swojej kp 
https://hapel.pl/forum/showthread.php?ti...&highlight

Thx za opinie, następnym razem spróbuje to poprawić
LuiS
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 0
Cze 2019
0
Slytherin
#10
Zmniejsz czzcionkeee



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.