Witaj!

Vatalija Cirtautas [Dorosła]
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#21
@Ref

-Zmieniony calkowicie wygląd kp
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#22
-REFF

Bardzooo dużo się zmieniło.
Ponowne przebudowanie całkowicie karta postaci.
Nie które napisy mi się poprzestawiały, przepraszam za to Confused
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#23
Odświezam, no czy tam Ref.

Karta całkowicie zmieniona, mam nadzieje że się spodoba c:
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#24
Czekej? Ród a półkrwi? Jeżeli jest półkrwi to nie była zaznajomiona z szlacheckimi zwyczajami, jeżeli jest z rodu litewskiego to aby nie być uznawany za zdrajców krwi musieli by wydziedziczyć rodzica który dopuścił się poczęcia lub urodzenia dziecka które nie jest czystokrwiste
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#25
KapitanUkraina napisał(a): (20.09.2019 20:59)Czekej? Ród a półkrwi? Jeżeli jest półkrwi to nie była zaznajomiona z szlacheckimi zwyczajami, jeżeli jest z rodu litewskiego to aby nie być uznawany za zdrajców krwi musieli by wydziedziczyć rodzica który dopuścił się poczęcia lub urodzenia dziecka które nie jest czystokrwiste

Jakby to określić. Był to mugolski ród, a raczej taka no szlachecka rodzina i od pokolen miala tam spory wplyw na bialorusi czy tam litwie, a tak po za tym jej rodzic został wydziedziczony xD. A raczej należał do tej innej gałęzi rodu ponieważ był mugolem.  A jej matka akurat czarodziejką.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#26
"Ród" nie oznacza tylko rodów czystokrwistych. Przykładowo z Japonii wywodzą się rody samurajskie itd.
Yare, yare...
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#27
Oczywiście rodem nazywa się rodzinę która znaczy trochę więcej niż każda inna, czy to w społeczeństwie czarodziejskim czy mugolskim. Ale kolega musi skomentować wszystko bo przecież on jest taki genialny i mądry   Shy a karta bardzo ładna oczywiście  Big Grin
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#28
Koniec Rozgrywki!
Jest to ostatnia aktualizacja kp Vataliji, postać została zaarchiwizona. Za wszelkie błędy kujące w oczy, ortograficzne i tak dalej najmocniej przepraszam, starałem się przy tej aktualizacji! Jeśli ktoś chciałby jednak zostać dodany do relacji, proszę pisać mi na dc! Można przenieść do nieaktywnych/martwych
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#29
Żegnaj przyjaciółko...
therapeute
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 110
Tematy: 16
Sty 2018
288
Gryffindor
#30
wróć do mnie misku prosze



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.