Witaj!

Donald Levis | Dorosły
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#1
[Obrazek: LNzmsNH.png]
Witam, nazywam się Donald Levis, po prostu Donald, ale mawiają na mnie "nie wiadomo skąd" Rudy. Urodziłem się 6 Maja 2058 w Szpitalu Świętego Munga w Londynie, czyli mam aktualnie 19 lat [OOC: 12.09.2019]. Mój status krwi wynosi 100 %, pochodzę z rodu Spellmanów natomiast w roku 2071 zostałem wydziedziczony, kiedy miałem tylko 14 lat. Aktualnie zamieszkuje ładną cele w Ministerstwie, chociaż niedługo zamienie ją na cele w Azkabanie, fajowo nie? Nie będe opowiadał o tym jak to się stało, ale powiem tyle, że mocno zgrzeszyłem. A teraz o szkole, zostałem przydzielony do domu Godryka Gryffindora, cóż się dziwić w końcu Donald "Samotny wilk" Levis urodził się jako Spellman, którzy są przecież potomkami Godryka Gryffindora. aktualnie młody tłuścioch skończył Hogwart, co ciekawe dzień po tym zdarzeniu już gniłem w więzieniu.

głos: [link]
[Obrazek: wLqfEdl.png]

No cóż można powiedzieć o naszym przygrubym rudzielcu. Donald czyli niegdyś chłopiec bardzo chudy, anemik można powiedzieć, natomiast teraz po tym wszystkim przytył znacząco i aktualnie jego życie można podsumować słowami "Od anemii do nadwagi" na serio, jeszcze 6 lata temu ważył 50 kg, natomiast teraz waga ta wynosi 90 kg, na szczęście natura go tak obdarzyła, że poszło bardziej w boczki niż w brzuch. Patrząc na ręce 19-sto latka można wyciągnąć wniosek, że ma dużego bicepsa, aj tam guzik prawda, to wszystko tłuszcz jest nie biceps, więc nie zdziwcie się jeżeli podczas na przykład siłowania się na ręce rudy chłopczyk okaże się gorszy. Co do twarzy, jakbyście spojrzeli tylko na twarz to, aż by trudno uwierzyć, że taki chłopiec jest otyły, jego policzki są bardzo chude, oraz kości policzkowe są bardzo uwydatnione. Nos naszego tłuścioszka jest bardzo ale to bardzo duży i szeroki, już nie mówiąc że patrząc na jego twarz, zajmuję najwięcej właśnie nos. Oczy rudzielca są ogromne, oraz mają kolor piwny, dawniej można było u niego zaobserwować wory pod oczami, natomiast aktualnie jest zdania, że  w nocy to się śpi. Donald zawsze był dość wysoki, aktualnie mierzy on jakieś 188 cm. Jeszcze wracając do jego wyglądu ogólnego to po siedzeniu samotnie przez te wszystkie dni stał się strasznie blady, mizernie to co najwyżej z twarzy wygląda. No co jeszcze można powiedzieć, no tyle że ma rude włosy i tyle.


[Obrazek: VgqVG8V.png]

Cóż moge o sobie powiedzieć, Szczerze sam jestem ciekaw. Ja jestem co chwila inny, raz lubie sobie pośmieszkować, raz jestem strasznie poważny. Jako dawny Spellman, oraz że uczęszczam do Hogwartu z Gryffem na piersi to musi to oznaczać że jestem odważny, co prawda kiedy byłem młodszy byłem tak odważny, że aż głupi wystarczyło mnie tylko sprowokować, aktualnie jako że wydoroślałem i jestem dojrzalszy. No dobra dalej jestem nieokrzesany, ale każdy przyzna że byłem po prostu głupi dopóki nie skończyłem 15 roku życia. Mimo tego wszystkiego mam wielkie serce i do mnie można właściwie pójść ze wszystkim, a sam mogę coś poradzić. Jestem typem materialisty gdyż bardzo, bardzo lubie pieniądze, a i czytelniku podarujesz biednego chłopca groszem? [OOC: Wystarczy dać repke] Co moge jeszcze o sobie powiedzieć? więcej nie przyjdzie mi do głowy, a jak przyjdzie to powiem o tym.


[Obrazek: GcxyPWX.png]

[Łork in Progres, chyba jej nigdy nie zrobie]
[Obrazek: Clut3s3.png]
Clifford Spellman [Natblida]
"To zabrzmi dziwnie, dumny jestem z mojego brata, ale go nie znam"
Stosunki: Pozytywny

Herman Spellman [Corfen]
"Oj, mam nadzieję, że z tobą wszystko dobrze"
Stosunki: Pozytywny

Sherman Spellman [macuieh]
"o prosze, wujek Sherman to chyba jedna z nie wielu osób o których w pełni pamiętam, Wujek był strasznie charakterystyczny, oraz miał fajny rower, ale również jak w przypadku Taty, nie wiem co się z nim dzieje."
Stosunki: Pozytywny


Sigrun Lavenhart [Sigrun]

"Chciałbym cię zobaczyć jeszcze ten jeden raz przed moim wyrokiem, ostatni raz się napić, ostatni raz zrobić jakiś psikus, ostatni raz zrobić kawał, ostatni raz wszystko. Także boże spraw by Sigrun nie zeszła na złą drogę, którą niestety zacząłem kroczyć"
Stosunek: Bardzo Pozytywny

Fredric Doswer [Karkaru]
"Wróć może jeszcze kiedyś"
Stosunek: Bardzo Pozytywny

Ventus Danstone [Jatina]

"Gdybym tylko ciebie się posłuchał tamtej nocy"
Stosunek: Bardzo Pozytywny

Jason Virulance [asloniu2]
"Widziałem go ostatnio w dniu, w którym zamkneli mnie, radź sobie w życiu i żeby ci się wszystko poukładało"
Stosunek: Bardzo Pozytywny

Nicolas Crawley [Minexbosses]
"Dowidzenia stary przyjacielu."
Stosunek: Pozytywny


[Więcej relacji kiedy indziej]
[Obrazek: uU3wmCC.png]

_Przyjęło się mówić że jego boginem jest zamknięty McDonald's_
_Jego prawdziwym boginem jest Akromantula_
_Jego Patronusem będzie prawdopodobnie Bizon Amerykański_
_Swego czasu nauczył się grać na Gitarze i Banjo_
_W zwierciadle Ain Eingarp zobaczył by siebie kąpiącego się w pieniądzach_
_Nie wyobraża sobie życia bez KFC_
_W swoim życiu używał 7 różdżek_
_Lubi pieniądze. Co łaska?_
_Napoje alkoholowe również_
_Siedzi w pierdlu_



[OOC: Nick w grze: KapitanUkraina]
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#2
<p>wyrosnie na kryminaliste tak czuje&nbsp;</p>
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#3
Fajny bogin
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#4
XDDDD
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#5
@Ref Pododawałem relacji
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#6
@ref dodano głos
Rower2
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 4
Lut 2018
12
#7
witaj konald.
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#8
siema

na dniach pojawi się Historia młodego czarodzieja z nadwagą
sexy_nibba123
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Lip 2019
8
#9
ma nadwage wazac 65 kg na 184cm wzrostu
co
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#10
Ten jakże wielki błąd naprawiony, ale szanuję za spostrzegawczość



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.