Witaj!

Holly Craven [1ooc]
LuisMand
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 7
Paż 2016
8
Gryffindor
#1
Holly Craven
-
Miejsce urodzenia: Reims, Francja
-
Status krwi: 75%
[Obrazek: o4n5zsW.png]
Wygląd
-
 Dziewczyna w wieku 11 lat jest średniego wzrostu oraz jest szczupła i zgrabna. Ma blond włosy, gdzie dwie końcówki z przodu są spuszczone w dół, a z tyłu prawie że do połowy pleców, większa część włosów. Jej nos jest mały oraz zadarty. Jej oczy są koloru niebieskiego, a jej spojrzenie może przyprawić kogoś o dreszcze. Jej brwi są cienkie a usta wąskie. Szyja jest krótka, a jej sama cera jest jasnego koloru. Ubrana jest w mundurek szkolny domu Salazara Slytherina.
-
[Obrazek: o4n5zsW.png]
Charakter
-
Holly z czasów dzieciństwa była wredną i ciągle wymagającą uwagi dziewczyną, nie dość, że niezdarą. Budziła wszystkich w nocy, że nieraz musieli ją zamknąć w pokoju. Po spędzonych latach, praktycznie wcale się nie zmieniła, jednak niektóre cechy zostały. Nadal pozostała wredną dziewczyną, która poniża innych.  Jest sceptycznie nastawiona do świata. Nie lubi dzielić się z innymi pieniędzmi, czy czymkolwiek. Jest cierpliwa i nie robi wszystkiego na pośpiech. Jest pewna siebie i bardzo często kłamliwa. Pół miesiąca nauki, a ona wciąż jest taka sama.
-
[Obrazek: o4n5zsW.png]
Historia
-
Holly Craven urodziła sie w Francji, w mieści Reims. Kiedy trochę dorosła zamieszkała na stałe w Anglii, w rezydencji rodziny  Craven. Miała siostrę, która jeszcze była w Francji u ciotki. Dużo rozrabiała i nie dawała nikomu czasu na odpoczynek, ciągle się bawiła i sprawdzała różne rzeczy w domu, które często niszczyła... Jednak te czasy prędko minęły i w końcu rodzina Craven się rozpadła. Dziewczyna trafiła do sierocińca, gdzie jest tu do dziś. Było jej smutno ale jakoś wytrzymała ten okres. Dość późno, w wieku 10 lat, objawiła jej się moc magiczna. Jedząc kolację i popijając ją sokiem malinowym, poplamiła białą koszulkę. Zwłaszcza że na nią dobrze pasowała i zawsze ją nosiła, ta zezłościła się. Nagle szklanka pękła, wylewając resztę soku na stół. Ta nie wiedziała co powiedzieć, ukrywała to raczej w tajemnicy. Pewnego dnia, z rana kiedy Holly miała mieć już 11 lat, przyszła do niej opiekuna wręczając list i wychodząc. Pisało tam, że dostała się do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwardzie. Mając jakąkolwiek okazję, poszła na ulicę Pokątną, kupująć różdżkę, zeszyty, szatę i inne potrzebne rzeczy, czekając na rok szkolny. W końcu pożegnała się na ten jeden rok z sierocińca i odjechała  w stronę zamku.  Pierwsze lekcje kilka punktów zdobytych. Holly przez okres pierwszych dni w szkole, nie dosć, że uczęszczała na lekcje, to przychodziła na lekcje starszych. Poznała paru znajomych, jedni byli okropni, drudzy byli nawet w porządku.
-
[Obrazek: o4n5zsW.png]
Ciekawostki
  • Przez jej zachowanie zamknęli ją na klucz.
  • Lubi lody i japońskie potrawy.
  • Chciała trafić do Ravenclaw trafiła do Slytherin.
  • Jej domem jest Slytherin,
  • Jest w kimś zakochana.
  • Podlizuje się nauczycielom.
  • Połowę życia spędziła z rodziną, połowę w sierocińcu
  • Przez przypadek włożyła rękę do ognia, ma ślad po tym.
  • Uważa siebie, za Siedem Nieszczęść.
  • Kiedyś lubiła Eliksiry, lecz teraz je nienawidzi.
[Obrazek: rtuCaoN.png]

Fedric Doswer - Znam ciebie z pół miesiąca  wiem już, że lubisz pożartować. Twoim minusem jest to, że nie znasz słowa umiar, przez twoje zachowanie mogłam się utopić. Jednak jesteś osobą wartą uwagi, jesteś miły, to ty mnie zaprosiłeś do przedziału, gdy siedziałam samotnie. Liczę że pogłębimy relację między nami.

Richard Winter - Idiota, pacan, który nazwał mnie amebą, jesteś smarkatym Gryfonem , nie wartym uwagi, życzę ci najgorszych momentów w twoim życiu!

Acaleus Wright - Bardzo dobry prefekt, który postępuje sprawiedliwie. Jesteś bardzo pomocny i nieraz przyjdę do ciebie, gdy będę mieć jakiś kłopot z nauką.

Donald - Taki mały grubasek, który biegał po pociągu i próbował schudnąć. Jestem trochę oburzona, że nie zjawiłeś się, tak jak się umawialiśmy!

Litwinka Gryfonka - Widać, że się zabujałaś w Richardzie.


(PS: Wiem że karta szczupła jest ale robiłem ją na szybko by chociaż była, jutro postaram się ją poprawić na spokojnie)
|Everything is possible|






KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#2
<p>Szanuje, Rep<br></p>
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#3
Fajna karta ale ta Litwinka ma imie x D
Pieselowskyy
Azkaban




Posty: 21
Tematy: 7
Maj 2017
Gryffindor

#4
<p>Poczekam na rozwój relacji z moją postacią XD</p>
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#5
Żyj...
LuisMand
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 7
Paż 2016
8
Gryffindor
#6
KapitanUkraina napisał(a): (22.12.2019 15:23)Żyj...
żyje
|Everything is possible|









Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.