Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#1
Imię i nazwisko:
Zafirina/Zari Tulle
Data i miejsce urodzenia:
20 lutego 2028 (45l), Uganda - Afryka
Status krwi:
75%

Historia postaci: 

Zafarina/Zari urodziła się czterdzieści pięć lat temu w małej wiosce położonej pod Górami Księżycowymi. Jest czarodziejką pół krwi, zrodzona z obojga rodziców o tym samym statusie krwi. Jako język ojczysty posługuje się arabskim, natomiast w dobrym stopniu posługuje się również angielskim i trochę greckim, z racji na jej podróże. Ukończyła Szkołę Magii Uagadou umiejscowionej nie daleko jej rodzinnej wioski. Osiadła się w Egipcie, gdzie podjęła się pracy jako pracownik w rezerwacie z magicznymi stworzeniami. Głównie zajmowała się guźcami Tebo, które mogły stawać się niewidzialne. Później otrzymała awans na pracownika do likwidacji niebezpiecznych stworzeń, przez co musiała wyjechać do Grecji w poszukiwaniu Cyklopa próbującego zniszczyć świątynie Afrodyty. Tam też znalazła swoją pierwszą, prawdziwą miłość Saladin'a, z którym zamierzała wziąć ślub. Ich uczucie z każdym dniem rozkwitało, chcieliby razem żyć wiecznie, stąpając beztrosko po ziemi usypanej kwiatami. Jednak do tego nie doszło, mężczyzna ją zdradzał, co złamało serce kobiecie. Opuściła Grecję aby odnaleźć stabilizację w swoim życiu, poskładać myśli do kupy i wziąć się w garść. Przywiało ją do Wielkiej Brytanii gdzie zamieszkała w opuszczonej, drewnianej chatce w środku Lasu.

Wygląd postaci: 
[Obrazek: latest?cb=20150926213253]
Zafirina jest piękną kobietą o szczupłej sylwetce. Dość średniego wzrostu - mierzy zaledwie 170 cm. Posiada na swojej głowie długie brązowe włosy, zazwyczaj lekko pofalowane. Jej oczy były w kolorze włosów. Styl jest modny i elegancki. W jej szafie przeważają kurtki skórzane jasnych kolorów, również znajdzie się czarna. Jakieś sukienki zakrywające jej nogi, kilka dobrych butów. Często zakłada te same rzeczy bo po prostu są wygodne. Nie przykłada jakieś większej wagi to makijażu, chyba że na specjalne okazje
Cechy charakteru: 

"Jestem skomplikowaną osobą (...). Mam problemy z zaufaniem. Jestem władcza, paranoiczna i nieco szalona."
~ Zafirina/Zari o samej sobie.

Zafirina na co dzień stara się zachować  normalny wyraz twarzy i stan ducha, lecz czasem zdarza się jej przybrać władczą mimikę twarzy. Czasami jest nazywana szalona, maniaczką kontroli co można wywnioskować po tym dlaczego zerwała z nią jej pierwsza miłość. W relacjach towarzyskich wolała ona jednak stać na uboczu, można było odnieść wrażenie, że wolała spędzać czas ze zwierzętami na łonie natury, zamiast z ludźmi, zwłaszcza że wielu z nich podobno uważało ją za nieco szaloną. Jej zachowanie względem magicznych stworzeń świadczyło o tym, że była bardzo opiekuńcza, pełna ciepła i dobroci. Była dla nich oddać swoje życie, zostać zranioną a nawet kogoś skrzywdzić. Do niegdyś wyznawała zasadę "Prawdziwa miłość zwycięża, do diabła z wszechświatem.", potrafiła dla ukochanej osoby zrobić wszystko, nagiąć nawet własny kręgosłup moralny.


Wyniki z OWuTeM-ów:

Astronomia – T (1)
Eliksiry –  N (3)
Historia Magii – T (1)
Mugoloznawstwo - T (1)
Latanie – Zaliczone
Deportacja - Zaliczona
Numerologia – T (1)
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – PO (5)
Obrona Przed Czarną Magią –  PO (5)
Starożytne Runy – T (1)
Transmutacja – PO (5)
Wróżbiastwo – T (1)
Zaklęcia i Uroki – Z (4)
Zielarstwo – O (2)

Wersja OOC już w mojej głowie siedzi na tyle że śni mi się po NOCACH!!!
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
Akcept



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.