Witaj!

[Propozycja] Uatrakcyjnienie lokacji
Adrienn
Azkaban




Posty: 93
Tematy: 20
Sie 2016
Ravenclaw

#1
Odkąd moja pamięć sięga, czyli od samych początków mojej przygody z haplem (Hapel), znaczna większość graczy, podczas czasu wolnego,  przebywa przed wejściem do Wielkiej Sali bądź na dziedzińcu głównym. Nie sądzicie, że pora to zmienić? W uniwersum, uczniowie mieli swoje ulubione miejsca do spotkań, co poniektórzy unikali nawet tłumów, a żeby znaleźć innego ucznia albo nauczyciela, należałoby wysłać do niego sowę lub przeszukać zamek, bo bez tego ani rusz. A teraz? Wystarczy przyjść do "centrum Hogwartu", jakim jest korytarz u stóp wielkich schodów.

Uważam, że powinniśmy w jakiś sposób uatrakcyjnić inne miejsca w zamku, w których można by było spędzać czas. Zdaję sobie sprawę, że graczy nie jest tysiące i trudno zmusić każdego do przebywania w innym miejscu, ale w jakiś sposób na pewno da się to choćby w niewielkim stopniu zmienić.

Pamięta ktoś czasy leżącej na ziemi kupki monet rzekomo zgubionej, a tak na prawdę spawnowanej automatycznie? Do dziś pamiętam, jak gracze chodzili po wszystkich lokacjach Hogwartu, aby znaleźć jakieś drobne pieniądze. Moim zdaniem było to dobre rozwiązanie, ponieważ COKOLWIEK  działo się w innych miejscach niż Wielka Sala i okolice i ktokolwiek przechadzał się po innych miejscach niż wymienione.  Można by również rozstawić jakieś minigry wieloosobowe z nagrodami czy coś tego typu. Jednakże samą kwestię, w jaki sposób administracja mogłaby urozmaicić rozgrywkę, pozostawiam samej ekipie oraz propozycjom graczy, na których wypowiedzi w tym wątku liczę.

Pozdrawiam :)
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#2
To jest serwer RP, jeżeli chcesz rozrywki to musisz liczyć na to, że trafisz na jakieś wydarzenie IC. Załóż klub, zgarnij grupkę uczniów i zdemolujcie szklarnię. Nasraj na wycieraczkę dyrektorowi. Odgrywaj naukę w bibliotece. Jak ktoś z narratorów zauważy, że robisz coś konkretnego, to na pewno w jakiś sposób cię nagrodzi - czy to fabułą, czy itemkiem.
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
Adrienn
Azkaban




Posty: 93
Tematy: 20
Sie 2016
Ravenclaw

#3
Zygfryd napisał(a): (28.06.2019 18:33)To jest serwer RP, jeżeli chcesz rozrywki to musisz liczyć na to, że trafisz na jakieś wydarzenie IC. Załóż klub, zgarnij grupkę uczniów i zdemolujcie szklarnię. Nasraj na wycieraczkę dyrektorowi. Odgrywaj naukę w bibliotece. Jak ktoś z narratorów zauważy, że robisz coś konkretnego, to na pewno w jakiś sposób cię nagrodzi - czy to fabułą, czy itemkiem.

Rzecz w tym, że większość woli afczyć pod Wielką Salą i nie robić zupełnie nic.
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#4
Adrienn napisał(a): (29.06.2019 14:36)
Zygfryd napisał(a): (28.06.2019 18:33)To jest serwer RP, jeżeli chcesz rozrywki to musisz liczyć na to, że trafisz na jakieś wydarzenie IC. Załóż klub, zgarnij grupkę uczniów i zdemolujcie szklarnię. Nasraj na wycieraczkę dyrektorowi. Odgrywaj naukę w bibliotece. Jak ktoś z narratorów zauważy, że robisz coś konkretnego, to na pewno w jakiś sposób cię nagrodzi - czy to fabułą, czy itemkiem.

Rzecz w tym, że większość woli afczyć pod Wielką Salą i nie robić zupełnie nic.
Jak wolą być afk to ich sprawa.
_Alfred_
Przeklęty Pirat



Donator

Posty: 40
Tematy: 6
Lip 2018
21
Slytherin
#5
Większość pod WS czeka aż coś się wydarzy
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#6
Prawdę mówiąc to nie jest kwestia lokacji a graczy, którzy zwyczajnie upodobali sobie jedno miejsce.
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#7
Więcej kreatywności zamiast podpierania ścian zamku.

Jak wam się nudzi to zabierzcie się w 3 osoby i narysujcie zajebistą mape huncwotów czy inne bajery.

Zorganizujcie podchody. Projekt uczniowski jeju konkirs talentów. Rozrywkowy mecz quidicha w kilka osób z mieszanymi składami. Albo uważcie eliksir ryboego oddechu i sami sprowokujcie narratora by zrobił wam narracje na dnie jeziora. Jeszcze raz. Kreatywność zamiast stania pod ścianą. Ja w ciągu chwili wymyśliłem kilka ciekawych zajęć wiec myślę, że jak i ktokolwiek z was wejrzy w chsrakter swojej postaci i pomyśli przez 10 minut. Co by tu zmajstrować to na pewno do czegoś dojdzie. Mi osobiście jak się a nie chce totalnie nic wymyślać to proszę Pana Marsena. Zbieramy się w kilka osób i walczymy z Chimerami czy innymi zmutowanymi szczurami. Pozdrawiam tego Pana narracje 10/10.
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#8
Rowniez polecam i pozdrawiam ludzi z narracji z gnomami oprocz tego fabianka czy jak mu tam bo mnie denerwowal i zniszczyl moj misterny plan zalania chalupy i zamrozenia jej ;-;



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.