Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia .
waldek1224
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 3
Cze 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Chris Harris
Miejsce urodzenia: Londyn 
Status krwi: 50 %
Cechy charakteru: Jestem odwarzny , przyjacielski i charyzmatyczny , czasami jestem zbyt pewny siebie oraz arogancki . 
Wygląd postaci: Przystojny , silny , wysportowany , schludny .
Historia postaci: Pochodziłem z bogatej rodziny , w szkole się dobrze uczyłem i miałem dużo kolegów lecz jak miałem 10 lat , pewnego dnia zaatakował mnie pies lecz jak był już 2 metry odemnie z strachu się odwróciłem i skuliłem aż nagle usłyszałem jęknięcie psa i odgłos upadania czegoś cieżkiego na podłoge okazało się że jakimś magicznym sposobem odrzuciłem od siebie psa na 5 metrów wtedy przybiegłą moja mama i zabrała mnie szybko do domu i wtedy dowiedziałem się że jestem czarodziejem . A rok później trawiłem do Hogwartu .

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się Chris Harris , a ty ?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?) 
Nie nie wiem 
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
O... dzięki . 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: przeszukując serwery minecraft 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? oczywiście

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Odrzucam. 

Charakter to wyliczanka, a nie o to chodzi.
Wygląd tak samo.
Historia jest za słabo napisana, żebym mógł ją zaakceptować. I brakuje w niej kilku istotnym elementów. 

Następne podanie możesz wysłać dopiero jutro. Nadaje ci również 10 punktów ostrzeżenia na dwa tygodnie. Uznaj to za karę za wysyłanie tego samego podania kilka razy.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.