Witaj!

[Ucz1] Silvertail Lisa
kubav99
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 9
Paż 2015
2
Gryffindor
#1

[Obrazek: 23.jpg]
[Obrazek: usM6sxw.png]
Urodzona 31.05.2062 r. w szpitalu św. Munga w  Londynie.  Młoda czarownica posiadająca status krwi równy 75%. Zaczynająca swoją podróż, umieszczona w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Przydzielona do dumnego domu jakim jest Slytherin.


|| Charakter ||

Strasznie charakterna, twardo stąpająca po ziemi dziewczyna. Cechuje ją ogromne opanowanie jakie odziedziczyła po ojcu, mimo wielu przyjaciół obojętna na żywot innych, skupiająca się na pogoni za własnymi ambicjami, często swoimi sposobami. Przez swoje poglądy i postrzeganie świata przejawia się u niej narcyzm utrudniający często normalne funkcjonowanie. Mimo wszystkich złych cech Lisa posiada też swoją dobrą stronę, mianowicie od zawsze fascynowała się zwierzętami i opieką nad nimi. W późniejszym czasie wraz z pomocą rodziców poczęła akceptować inne dzieci, mimo to dalej preferowała bezpieczny fortel jakim były ściany domu. Zwykle bardzo spokojna i ułożona, jednak jest tylko człowiekiem i jak każdemu zdarza jej się zdenerwować. Najczęściej dziewczyna udaje przyjacielską i uśmiechniętą, mimo to nie przepada zbytnio za tłumami przyjaciół i woli trzymać się na uboczu. Osoby których dziewczynka nie lubi często najnormalniej o tym nie wiedzą ponieważ utrzymuje ona przyjazne usposobienie, by w razie późniejszych problemów móc wykorzystać daną osobę. 

|| Wygląd ||

Dość wysoka jak na swój wiek o długich, jasnych blond wchodzących w platynowy lub nawet biały kolor włosach. Blada skóra i przenikliwy głos świetnie komponują się z uwydatnionymi rysami twarzy. Ciemne, zielone oczy nadają pewnego rodzaju kontrastu w połączeniu z kolorem skóry. Postawa dziewczynki ukazuje ją jako pewną siebie i zdecydowaną. Włosy natomiast są proste, często przyozdobione srebrną przypinką.

|| Informacje Dodatkowe ||

| Zwierciadło Ain Engarp |
Dorosła szczęśliwa z nową rodziną na tle jakiegoś sporego dworku.
 
Orientacja |
Biseksualna, z nastawieniem na homoseksualizm.

Miejsce Zamieszkania |
Sierociniec w Dolinie Godryka. 

Status Krwi |
75% 

Status Majątkowy |
Uboga.

Ulubieni nauczyciele |
Samantha Margel, Stella White, Frasier Storm

Ulubiony przedmiot |
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami

| Bogin |
Przyjmuje postać jej samej.

|| Relacje ||


Samantha Margel [WhoAreYou]
"Jesteś jedyną osobą na którą póki co mogę liczyć, jedyną która daje mi oparcie"


Fredric Doswer [Karkaru]
"Idiota, rozmowa z Tobą kojarzy mi się z pogadanką ze ścianą, nigdy w życiu się nie dogadamy."


Athena Wright [Beastie]
"Wredniejszej nie poznałam, jak taka osoba została prefektem, nie wiem ale to na pewno była pomyłka."

Vatalija Cirtautas [Vatalija]
"Cieszę się że nareszcie coś trafiło do tej głowy, nigdy, przenigdy tego nie powtarzajmy."

Nora Coletti-Bell [Persefona]
"Okazuje się że nie taki diabeł straszny jak go malują, okazała się Pani mega pomocą, nie zapomnę tego."

CozVess
Tajemnica



Donator

Posty: 49
Tematy: 9
Kwi 2019
10
Slytherin
#2
Jak dla mnie ładnie!
kubav99
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 9
Paż 2015
2
Gryffindor
#3
Drobna aktualizacja.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#4
Śliczna karta postaci! Heart 
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#5
te dzieci, coraz szybciej dorastają, jak miałem 11 lat, nie wiedziałem co to Homoseksualizm.
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#6
KapitanUkraina napisał(a): (30.12.2019 01:33)te dzieci, coraz szybciej dorastają, jak miałem 11 lat, nie wiedziałem co to Homoseksualizm.

ja nadal nie wiem Sad
viper wroc
therapeute
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 110
Tematy: 16
Sty 2018
288
Gryffindor
#7
ambi napisał(a): (30.12.2019 02:29)
KapitanUkraina napisał(a): (30.12.2019 01:33)te dzieci, coraz szybciej dorastają, jak miałem 11 lat, nie wiedziałem co to Homoseksualizm.

ja nadal nie wiem Sad

H-hej um.... Jak chcesz to m-moge ci pokazać co to jest
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#8
JA TEZ JA TEZ CHCE JULA
Primaverus
Gobliny pany



Pracownik Hogwartu

Posty: 107
Tematy: 14
Lis 2018
273
Gryffindor
#9
Mi już pokazała...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.