Witaj!

[APELACJA] Ouija
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#1
Osoba nakładająca karę: Ixugaming
Powód nałożenia kary: O ile się nie mylę, to odwalanie.
Czas trwania kary: Permamentny
Opis sytuacji: Około kilka miesięcy temu, zdarzyła się sytuacja, gdzie niby moja postać "molestowała" inną. Co ciekawe, do żadnych rękoczynów tam nie doszło, i z automatu dostałem bana. Mimo iż osoba w tamtym czasie miała wgląd na wszystko, i mogła stwierdzić czy do czegoś doszło, czy nie.

Argumentacja:  Po kilku miesiącach przerwy jakoś wszystko przemyślałem, i nie mam zamiaru przerwać gry na serwerze, mimo iż są osoby, które mnie lubią - jak i które pałają do mnie szczerą nienawiścią. Mijało mi dużo lat gry, i jak każdy przychodzący na nowo odczuwa sentyment, i pojawia się swego rodzaju nostalgia do wszystkich miłych, jak i niemiłych wspomnień z gry. Nigdy nie byłem typem co odwalał przez długi czas, jak wiadomo każdemu się zdarzy, nawet parokrotnie. Czy to przez presję wywoływane przez osoby trzecie, jak i również dla śmiechu, po nieudanym dniu w szkole/pracy. Człowiek wraca dojrzalszy do miejsca, gdzie spędził jak wyżej wspomniałem duży kawał czasu. Zdaję sobie sprawę, iż nie potrzeba "odwalaczy" na serwerze o tematyce RolePlay, jednak zapewniam że takie akcje nie będą miały miejsca. Człowiek z biegiem czasu patrzy zupełnie inaczej na różne sytuacje bądź zjawiska. Jeżeli odzyskałbym szansę, na pewno jej nie zmarnuję. 
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#2
A ja jestem na nie. Chciałbym jeszcze dodać że typiarz pdoobno okłamał moderację w ten sposóbo trzymując cuboida/domek. Więc no...
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#3
W jakim sensie "okłamał" moderację? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#4
co prawda jestem na tak, ale zaraz gwałt postacią w 2ooc, przecież to ban gwarantowany. Znaczy co innego jest jak na postaci darłeś się "Z JEDNEJ TKANINY, WSZYSCY JESTEŚMY" to nawet śmieszne i to była ta akcja, która zaliczała się do odwalania, którą (być może) administracja uznała, że to nie jest odwalanie, które graczą przeszkadza, znaczy wszystko się zmieniło kiedy Ouija i Linteum zaczeli IC się drzeć. Ale gwałt to nie jest akcja przy której można podejść obojętnie, bo co innego kogoś molestować, a co innego się po prostu drzeć.
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#5
Przecież ty grasz na serwerze, to od czego apelujesz?


//Edit:
[Obrazek: PgBchZC.png]
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#6
To jest ankieta? Po co piszecie tak i nie? - Poczekajcie na reakcję administracji...
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#7
@Ref
Liczę na to, że ktoś się wypowie się na temat tej sprawy
Sean White
Manvyps kiedy unban




Posty: 137
Tematy: 10
Paż 2017
46
Ravenclaw
#8
Unban marysia prosze kochana marysia









ON NIC ZLEGO NIE ZROBIL BO TO SĄ POMÓWIENIA

Koniec
..............................................
HeadCreaSher
Administrator




Posty: 20
Tematy: 6
Lip 2016
1
Ravenclaw
#9
wlasnie, odbanujcie go, popieram ban byl niepotrzebny > ; (
unban
KemegHere
:woozy_face:




Posty: 82
Tematy: 14
Lip 2017
Slytherin

#10
admini ja bym mu unbana dal pozdro z fartem



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.