Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#1
[IC]
Imię i nazwisko: Évelyne Jeanne Molière
Wiek: 30 lat
Miejsce urodzenia: Jeden z górzystych lasów na terenach Francji
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Ukończa Akademia Magii Beauxbatons
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do Dyrekcji Szkoły i Magii Czarodziejstwa w Hogwarcie przyleciała śnieżnobiała sowa a w dziobie trzymała lekko błękitną kopertę. Po jej otwarciu można było w niej zobaczyć kawałek pergaminu, tego samego koloru, na którym można było dostrzec taką oto treść napisaną kaligraficznie**
Droga dyrekcjo,
Wysyłam list z prośbą o przyjęcie mnie na posadę nauczycielki Obrony Przed Czarną Magią. List ten wysyłam z kilku powodów. Po pierwsze, już kiedy przyjeżdżałam do Wielkiej Brytanii, przyjechałam tutaj z celem pracowania z ludźmi, a szczególnie z dziećmi. Z każdym dzieckiem natychmiastowo łapie bardzo dobry kontakt, co udowadnia fakt, że od mojego przyjazdu do Wielkiej Brytanii wzięłam pod swój dach już dwójkę bezdomnych dzieci które dzisiaj mówią do mnie "mamo". Po drugie uważam że mam na to kompetencję. W czasach szkolnych najlepiej szło mi z ZiU, transmutacji i właśnie Obrony Przed Czarną Magią. Nie tylko z teorii tych przedmiotów jestem dobra, ale jestem także ofiarą już kilku ataków a nawet jednego porwania i ze wszystkich tych opresji wyszłam cało, a z porwania uratowałam się tak naprawdę sama i jeszcze na dodatek zaniosłam jednego z moich porywaczy prosto pod drzwi Biura Aurorów, więc wiedza praktyczna także nie jest mi obca. Od dawna marzę o posadzie nauczyciela ze względu na moją miłość do pracy z dziećmi. Próbowałam już o posadę bibliotekarki w Hogwarcie, lecz wtedy niestety mi się nie udało i gdy zobaczyłam ogłoszenie o wolnej posadzie, i to jednej z tych które mnie interesują, od razu zdecydowałam się napisać ten list. Myślałam też nad zgłoszeniem się na posadę aurora, i kilka osób nawet doradzało mi żebym spróbowała, lecz ja nie mogę narażać swojego życia ze względu na moją rodzinę. Dlatego marzę o możliwości nauczania innych dzieci, w bezpiecznych murach Hogwartu, jak wychodzić z sytuacji zagrożenia życia, tak jak ja już nie raz z takiej wyszłam. Mam szczerą nadzieję na rozpatrzenie mojego podania pozytywnie i dziękuje za poświęcony mi czas.

Pozdrawiam, Évelyne Jeanne Molière
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
OWUTEMy - Powyżej Oczekiwań
[OOC]
Nick w grze: Eveline
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Doświadczenia nie posiadam, ale odkąd gram na serwerze moim celem jest gra jako pracownik Hogwartu. Tak jak każdy kiedyś nauczałbym na serwerze pierwszy raz, a doświadczenie trzeba kiedyś zacząć zdobywać.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Tak jak wspomniałem wyżej od początku mojej gry na Haplu chciałem mieć postać która pracowałaby w Hogwarcie. Na lekcje przygotowywałbym się o wiele wcześniej oraz bardzo starałbym się o to aby były bardzo ciekawe, nie byłyby to po prostu lekcje w postaci wykładu tylko rozmowy między uczniami a nauczycielem. Na serwerze jestem bardzo aktywny i na pewno wykonywałbym swoją pracę sumiennie i systematycznie, i na pewno nie zdarzyłaby się sytuacja w której byłbym nieobecny bez wcześniejszej informacji. No i tak jak napisałem wcześniej, zawsze trzeba szukać okazji żeby zacząć nabierać pewne doświadczenie, a szczególnie takie na którym mi zależy.
Nazwa Discord: Kulif#7192



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.