Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
80
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Lars Einar
Wiek: 38 lat
Miejsce urodzenia: Londyn, Wielka Brytania
Wykształcenie: wyższe – niepełne
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Mugoloznastwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do gabinetu dyrektora wleciał zaczarowany samolocik, zapieczętowany za pomocą wstążki. Po rozłożeniu samolocika, wszystkie zagięcia po prostu znikły. List był napisany na komputerze.**

Drogi Panie Lestrange,
Nie zamierzam w tym liście pisać swojej autobiografii, lecz chcę panu przedstawić jasne powody, dla których powinienem zostać nauczycielem mugoloznastwa w Hogwarcie.
Jestem szeroko obeznany w mugolskim świecie. Regularnie korzystam z elektroniki, co w połączeniu z magią jest bardzo wygodne. Posiadam doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Wykładałem dość kontrowersyjny przedmiot w Londyńskiej Akademii Magii. Potem zrezygnowałem z uwagi na awans w Ministerstwie Magii, lecz teraz, gdy ustatkowałem swój departament (co dowodzi o mojej pilności i obowiązkowości), mam więcej wolnego czasu, który chciałbym pożytecznie wykorzystać, a że mój zakres wiedzy o mugoloznastwie jest nie mały – postawiłem na posadę nauczyciela w Hogwarcie. Na swoich lekcjach chcę nauczać młodzież w taki sposób, aby mogli się potem odnaleźć w niemagicznym świecie. Pokażę im jak należy obchodzić się wśród niemagów, aby nas nie narażać. Chcę im także opowiedzieć o elektronice i w miarę możliwości nauczyć ich z niej korzystać. Nie mógłbym również zapomnieć o mugolskiej kulturze, która bywa bardzo ciekawa. Tym mniej tolerancyjnym pokażę, że to nie żadna hańba pograć sobie nieraz na smartfonie – o ile będą tego chcieli. Przedstawię im mugolskie zawody. Opowiem również nico o historii i prawie. Do młodzieży mam jak najbardziej pozytywny stosunek. Chcę, aby z uśmiechem na twarzy przychodzili na moje zajęcia. Ze mną będą mogli oderwać się nieco od książek i spróbować czegoś innego. Jeśli będzie taka potrzeba, mogę również brać zastępstwa za innych nauczycieli, bo jednak swoje potrafię. Od czasu, do czasu w przerwach między lekcjami i w wolne dni, postaram się organizować uczniom różne konkursy, gry i inne ciekawe zajęcia.
Z poważaniem, Lars Einar.

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): Powyżej Oczekiwań


[OOC]

Nick w grze: Cezar
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, ucznia i dwa stworzenia
Czy masz już jakieś doświadczenie: Jak wspomniałem w liście IC, trochę wykładałem w LAM. Mam też postać Hogwarckiego skrzata, który jest dość lubiany wśród uczniów.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Na brak ciekawych akcji ostatnio nie narzekam, ale po prostu chcę spróbować czegoś nowego i sprawdzić się w roli nauczyciela. Uważam, że warto dać szansę ,,nowym”. Mam sporo wolnego czasu, więc lekcje będą odbywać się regularnie. Zamierzam organizować w Hogwarcie ciekawe akcje, tak jak to kiedyś było. A to wyścig Kołkogonków. A to turniej szachowy. Jakieś olimpiady. A z uwagi na typ przedmiotu, który chcę nauczać – może nawet jakiś mecz piłki nożnej na haplu. Jestem otwarty na współpracę i uważam, że godny zaufania. Swoje już na tym serwerze przegrałem, bo dwa lata. Dla niektórych mało, dla innych nie, ale opanowałem poziom RP na wysokim poziomie, dlatego nie ma co się martwić o moją obecność w hogu.
Nazwa Discord: Cezar#8150
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#2
Nauczyciel już wybrany - odrzucam.
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.