Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Nezu
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 4
Lip 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Cliff O'Connor
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga, Londyn
Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Cliff jest samotnikiem nie chętnym do zawierania nowych przyjaźni, jednak zdarzają się wyjątki. Uwielbia się uczyć oraz podróżować. Cliff zawsze stara się być optymistą. Nigdy nie lubił gdy ktoś się nad kimś znęcał, dlatego zawsze stawał w jego obronie, jednak nie zawsze szło to po jego myśli.

Wygląd postaci: Cliff jest szczupłym, średniego wzrostu chłopcem. Na jego twarzy jest mały nos. Ma niebieskie oczy oraz krótkie blond włosy. Smukła sylwetka nie wyróżniała go od innych. Miał jasną karnację skóry. Zazwyczaj ubiera się w zielone lub czarne koszulki oraz jeansy.

Historia postaci: Cliff jest jedynakiem, zawsze lubił pomagać rodzicom w obowiązkach domowych. Jego matka jest mugolką a ojciec był Gryfonem. Moce Cliffa objawiły się w wieku 10 lat gdy Cliff był na dworze, bawił się za swoim przyjacielem wtedy zobaczył jak dzieciaki starsze o ok. 2 lata biją jakiegoś dzieciaka. Cliff do nich podszedł i powiedział aby przestali najwyższy z nich powiedział "A co niby zrobisz?" po czym popchnął młodego czarodzieja, Cliff się wkurzył a po chwili ten sam dzieciak zaczął lewitować. Cliff się przestraszył i uciekł. Po powrocie Cliffa ten opowiedział im o sytuacji która zdarzyła się gdy był na podwórku, a ci podjęli decyzję żeby opowiedzieć Cliffowi o magii. Cliff interesował się eliksirami oraz stworzeniami magicznymi. Nie przejmował się zbytnio do jakiego domu trafi bardziej interesowało go to czego się nauczy w Hogwarcie, o ile w ogóle się tam dostanie. W wieku 11 lat gdy wracał ze szkoły sprawdził skrzynkę pocztową, zastał w niej zapieczętowany list, po czym pobiegł z nim do rodziców a ci powiedzieli że to list z Hogwartu. Cliff się ucieszył że będzie się uczył w Hogwarcie. Wraz z rodzicami pojechał na Pokątną kupił różdżkę oraz książki. Następnie pojechali na peron, Cliff przed wejściem do pociągu pożegnał się z rodzicami, a następnie odjechał.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cliff, czego chcesz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem nigdy nie byłem w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*spojrzał w talerz, a następnie na Stevena i mruknął* Dzięki ale mam co jeść.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z youtube'a w 2016 r. 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

P.S Nick mam Nezus bo Nezu było zajęte

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Rozwiń charakter postaci tak, aby było w nim więcej cech, których to potrzebuję do wyznaczenia domu.
Miło by było, gdybyś rozwinął jeszcze wygląd postaci. Możesz opisać dokładniej twarz i posturę.
Co stało się z tym talerzem? Opisz dokładniej objawienie mocy.
Sowy zazwyczaj przynoszą listy do skrzynki pocztowej albo do rąk właściciela. Nie zostawiają ich na balkonie.
Nezu
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 4
Lip 2019
0
#3
Blusimusic napisał(a): (22.07.2019 18:10)
Wstrzymane!
Rozwiń charakter postaci tak, aby było w nim więcej cech, których to potrzebuję do wyznaczenia domu.
Miło by było, gdybyś rozwinął jeszcze wygląd postaci. Możesz opisać dokładniej twarz i posturę.
Co stało się z tym talerzem? Opisz dokładniej objawienie mocy.
Sowy zazwyczaj przynoszą listy do skrzynki pocztowej albo do rąk właściciela. Nie zostawiają ich na balkonie.
Poprawiłem mam nadzieję że teraz jest dobrze a przy okazji zwiększyłem czcionkę i zrobiłem odstępy.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Wstrzymane!
Aby objawiły się magiczne moce, młody czarodziej musi odczuwać silne emocje.
Nezu
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 4
Lip 2019
0
#5
Blusimusic napisał(a): (22.07.2019 20:36)
Wstrzymane!
Aby objawiły się magiczne moce, młody czarodziej musi odczuwać silne emocje.
Poprawiłem może się wydawać trochę naciągane ale nie miałem za bardzo pomysłu.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.