Witaj!

Sophia Gingerblade | Uczeń
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#1
[Obrazek: dcIDRj1.png]
✴ ✴ ✴
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."

 Sopia Gingerblade to ja! Urodziłam się w Klinice Magicznych Chorób i Urazów Świętego Munga 21 marca '62 roku. Moimi rodzicami w tym dniu stali się Emil Gingerblade, Nora Coletti-Bell. Obecnie uczęszczam do szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart, gdzie zostałam przydzielona do domu Helgi Hufflepuff. Na ten moment pełnię funkcję kapitana drużyny hufflepuff, prefekta żeńskiego hufflepuff co było moim marzeniem!
 
[Obrazek: 1gIGdYa.png]
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 1gIGdYa.png]
 
[Obrazek: n1iPRuG.png]
Jestem
dość niska, bo pewnie odziedziczyłam to po mamie. Moja cera jest gładka i dość jasna. Jej nosek jest drobny, a także nie za długi. Moje usta są najbardziej charakterystyczne, gdyż kocham się uśmiechać do każdego i dużo mówić. Mój podbródek jest lekko wysunięty, ale nie jest to bardzo widoczne. Oczy są koloru niebieskiego, bardzo wyraziste, wzrok zaś bardzo szczery. Moje włosy są barwy jasnego blondu, są proste i długie. W tyle zaś kilka kosmyków jest związanych razem. W szkole zostaje mi chodzić w szatach hufflepuff, zaś we wakacje ubieram się w ubrania dość luźne, nie są to koniecznie wywodzące się z mody czarodziejskiej.
 
 

[Obrazek: zti26au.png]
Jestem osobą
bardzo wesołą, co chyba można poznać zaraz, gdy się mnie pozna. Kocham rozmawiać, a także poznawać inne osoby. Moim zdaniem kontakty z innymi są bardzo ważne, to może dlatego tak dużo przebywam z innymi, ale najbardziej zależy mi na
 szczerych, wiernych, oddanych przyjaźniach. Nie oczekuje od wszystkich bardzo wysokiej sympatii w swoją stronę, ale miły uśmiech zawsze mile widziany będzie! Jestem bardzo wierna, a także cierpliwa i spokojna. Nauka mi przychodzi dość łatwo, dlatego nie przesiaduje w książkach całe dnie. Raczej staram się unikać tego. Ah… ciekawe jak to będzie za kilka lat!

[Obrazek: o1kneVz.png]
Pewnie każdy jest ciekawy dodatkowych informacji o mnie. Te niżej nie są dużymi sekretami, jeśli ktoś trochę wie o mnie, to pewnie już nawet je zna. Może czegoś nie wiedziałeś o tej małej uroczej puchonce? Ciekawe i sekretne informacje znajdziesz nieco niżej!
✴ ✴ ✴
Mój Bogin
Moim boginem jest bardzo ciemne pomieszczenie wypełnione wilkami.

Patronus Obrońca
Moim patronusem jeszcze nie wiem co jest, ale najpewniej - tygrysica.

Posiadane Stworzenie
Stworzeniem moim jest najwierniejszy przyjaciel tygryso-kot  ,,Ester".

Miejsce Zamieszkania
Mieszkam z mamusią i bratem w domku w Hogsmeade, blisko szkoły.

Zwierciadło Ain Engarp
Widzę siebie jako kapitan, gracz drużyny Wielkiej Braytani  na MSQ.

Posiadane Zainteresowania
Kocham latać na miotle, rozwijam też swoje umiejętności malarskie.

Szkoła Magii
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart - Wychowanek Hufflepuffu.

Rola w Szkole
Obecnie sprawuję pieczę nad drużyną Hufflepuff;u jako jej kapitan.
W klasie czwartej zaczęłam pełnić obowiązki prefekta hufflepuffu.
   
[Obrazek: 1gIGdYa.png]
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 1gIGdYa.png]

[Obrazek: VOnzGWy.png]
[Powiązania Ogólne]
Sopia Gingerblade II - od '62 roku
★ Przedszkolak w przedszkolu Hogsmeade - od '66 roku
★ Członek stowarzyszenia uczniowskiego w Hogwarcie - od '73 roku
★ Uczennica Hogwartu - wychowanek Hufflepuffu - od '73 roku
★ Członek Rodu Gingerblade - od '62 roku
- - - -
[Powiązania w Hogwarcie]
★ Członek Drużyny Quidditch'a - od '73 roku
★ Kapitan Drużyny Quidditch'a Hufflepuff;u - od '74 roku
★ Prefekt Żeński Hufflepuffu - od '75 roku
★ Członek Drużyny Pojedynków - od '73 roku
 
[Obrazek: xeOD1uU.png]
 Od zawsze pragnęła nauczyć się latać na miotle i udało się jej to w wieku 6 lat gdy zdała kursy w ministerstwie magii.
 W wieku 5 lat dostała od swojego taty Emil tygryso-kota, którego nazwała ,,Ester" od tego momentu towarzyszy jej zawsze. 
 Sophia zafascynowana jest tygrysami dlatego jej ulubionym pluszakiem w dzieciństwie był pluszak tygrysa i kolor pomarańczowy
 Mając trzy latka zaczęła już płynnie mówić, ale literę ,,R" wymawiała dopiero w wieku 9 lat, a nadal czasem nie potrafi. 
 Ma brata bliźniaka, jednak on jest podobny do jej mamy, a ona sama bardziej z wyglądu przypomina swojego ojca Emila 
 Jest uczulona na miód i dlatego bardzo nie lubi też go, dlatego nigdy jej to nie przeszkadzało, że nie może jadać tego typu rzeczy. 
 W Hogwarcie została przydzielona po sześciu minutach do domu Helgi Hufflepuff, jednocześnie stając się Hatstall
 Jako dziewczynka w wieku siedmiu lat zaczęła uczęszcząć do mugolskiej szkoły, by nauczyć się pisania, czytania, liczenia. 
 Jej najlepszy przyjaciel stał się jej chłopakiem, ale ona chyba nie traktuje tego jako związek tylko bardzo bliską przyjaźń i tyle
 Gdy dzieje się coś strasznego Sophia zamyka oczka i liczy do dziesięciu. Dopiero po tym staje się opanowana i pewna siebie. 
 Nigdy nie umiała pstrykać palcami, ale za to jako kapitan nauczyła sie bardzo głośno gwizdać, ale nauka tego była komiczna! 
 Sophia jest uważana za osobę bardzo miłą, ale jednak potrafi wpaść w atak złości i siły magicznej jak każdy czarodziej! 
 Jako małe dziecko zgubiła się w Hogsmeade, a Nora wraz ze Samantha Margel szukały ją całą noc, Sophia było tego nie zapomni! 
 Mała Gingerblade boi sie bardzo wilkołaków, a także wampirów. Dlatego gdy jej mama został ugryziona bała się do niej podejść. 
 Ma bardzo duży uraz do swojego taty, że nie mieszka z nią i jej rodzeństwem. Dlatego stara się go unikać gdy tylko może. 
 W klasach pierwszych Sophia uzyskała najlepszy wynik w punktach z wszystkich puchonów, z czego była bardzo dumna! 
 Już w młodym wieku wice dyrektor i opiekun Sophii Gingerblade zaproponował jej role kapitana drużyny Hufflepuffu
 Zawsze chciała pomagać innym, a także pilnować jej porządku w szkole dlatego liczy, że od klasy IV zostanie prefektem
 Według niej nie ma takiego czegoś jak zło, są złe myśli, które sprawdzają ludzi dobrych na złą stronę. Dlatego trzeba pomagać
 
[Obrazek: 1gIGdYa.png]
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 1gIGdYa.png]

[Obrazek: P6h1KbQ.png]
✴ ✴ ✴
SecoundToJump ~ Alekey Wright ~ Znajomy
Kiedyś byliśmy bardzo blisko, ale teraz gdy wszystko się już rozpadło... już nie znaczysz dla mnie nic. Może o dobrze, że wszystko skończyło się tak szybko. Ale wiedz... że cię kochałam... szczerze.

Persefona Nora Coletti Bell ~ Wróg
Najbardziej zdradziecka matka na świecie. Zawsze myślała, że na to dobre dziecko może krzyczeć i poniżać. Nie będę jej uważała już nigdy za matkę. Marsen mnie nie przekona, a ten rozdział już jest zamknięty.

em411Emil Gingerblade ~ Bliska rodzina
Kupiłeś mi mojego kochanego tygryska. Ostatnio się mną zajmowałeś. Cały czas czuję, że ty i mama zwyczajnie macie za dużo dzieci, a ja jestem jedynie dodatkiem do reszty. Nie wiecie jakie to okropne uczucie.


WeridReality Marsen Gingerblade ~ Bliska Rodzina
Braciszek bliźniak który mimo iż mnie drażni. To wiem, że moge na niego liczyć i bardzo mocno go kocham. Może jak dorośniemy będziemy bardziej się dogadywać albo całkiem się zabijemy!


Izzy Isabella Graham ~ Znajoma
Urocza Izi jak mało kto w tej szkole. Słodka, kochana i chyba tyle można o niej powiedzieć. W sumie najbardziej da się ją poznać po tym, że jest bardzo szalona i odważna. Nie wstydzi się swoich czynów, czy słów.

Acaelus Acaelus Wright ~ Znajmy
Miły chłopiec nazywam go ,,duży Aki" jest taki ogromnnnny. Czasem mi pomaga, ale mało mamy okazji pogadać! Musimy nadrobić. Nie żyjesz.... będę za tobą tęsknić.. i to bardzo **popłynęła jej łza po policzku**

Aurum_ Simone Giacalone ~ Znajomy
Dość poważny jak to przystało na prefekta naczelnego, ale chyba da się go lubić. Trochę mało zagaduje, ale i tak to on mi pomagał gdy zaczynałam uczyć się w Hogwartcie, a do tego jesteś rodziną Alekeya.

Natblida Clifford Spellman ~ Znajomy
Chyba przyszły prefekt naczelny! Lubię tego pana Spellmana, ale też dość cichy jak każdy prefekt. Czasem by się mógł odezwać.

Manon Manon Modine ~ Przyjazna Manon
Miła dziewczyna, ale czasem trochę za poważna. Trochę się boje co wiek robi z osoba. Ludzie mówią, że kiedyś Manon była taka radosna, a teraz patrzy pustym wzrokiem i do tego smutna jest zawsze. Chciałbym jej jakoś pomóc!


PaulW Paul Winter ~ Bliski Znajomy
Miły, ale lekko za bardzo wybuchowy facet, ale lubię go w sumie za to. Gdyby nie Paul w tej szkole zwyczajnie, by było za nudno.
  
TheWookie Crispin Margel ~ Lubiany Nauczyciel
Nauczyciel który łamie regulamin chyba szybciej od uczniów! Za to lubię swojego wujko-dziadka. Jest nawet miły... czasem.

WhoAreYou Samantha Margel-Meaddl ~ Bardzo Lubiana
Często ze mną gada, ale chyba traktuje mnie jednak jakby trochę mnie nie lubiła. Lubię kiedy sobie pogadam, bo jesteś taka poważna na siłę, a w sercu taka szalona jak nie jedna uczennica właśnie to w tobie lubię ciociu!
 
Nieogar Conchobar Gingerblade ~ Lubiany
Mój wujek którego nie lubi mój tata. Trochę dziwne, ale nie wtrącam się w ich relacje. Moja mama chyba też go unika bardzo. Ja tam go lubię i fajnie z nim pogadać!
 
Tilly Rhenna Fillanore ~ Bliska Znajoma
Trochę sztywna, ale da sie ją lubić, ja nawet bardzo ją lubię. Czasem słyszałam o niej złe plotki, ale ja wole sama ją poznać... a nie.

 
asloniu2 Jason Virulence ~ Znajomy
Osoba, a raczej stan umysłu którego nie da się zrozumieć za bardzo. Lubię mimo wszystko go dośc mocno i sama zdecyduje!


Jatina Ventus Danstone ~ Znajomy
Trochę wydaje sie być strasz, ale jak ja na niego patrzę to widzę w nim dobrego kandydata na dobrego znajomego, musimy pogadać


Kijciwoko Anne Giacalone ~ Lubiana Osoba
Ta kobietka jest bardzo wesolutka, ale ciągle mi ucieka. No ostatnio szukam jej całymi dniami, a tu nic. Gdzie ty pani pofesor znikasz.


Blusimusic Daniel Winter ~ Lubiany Opiekun
Dziękuje wszystkim z całego serca, że mój opiekun jest takim człowkiem jakim jest. Zawsze potrafi pocieszyć i rozśmieszyć. Cieszę się, że mogę z nim pogadać czasem. Do tego dziękuje ci profesorze, że dałeś mi możliwośc kierowania drużyny Quiddtich'u.


IxuGaming Aron Lestrange ~ Szanowana Osoba
Dyrektor, który ostatnio jest bardzo dziwny. Szkoda, że nie jest taki  jak z opowieści mamy, ale.. może jeszcze poznam go przez lata.


Daniello26 Daniel Fox ~ Dziwny Profesor!
Ten profesor jest dziwny, zawsze jak chce coś powiedzieć to on mnie ignoruje. Jak juz powiem to dalej ignoruje.. jak tu żyć?


ItzJazzx Anastasia Vachell ~ Prawie Siostra
Bardzo pomocna dziewczyna. Moja mama ją adoptowała, gdy była bardzo malutka. Fajnie, że nauczyła mnie wszystkiego gdy byłam mała. Dużo razem sie bawiłyśmy, ah... stare czasy coś wspaniałego. Myślę, że Ana też je dobrze wspomina. 


Xardas Ethan Dragovich ~ Znajomy
Kochany Ethan! Ciągle czuje jakby miał problemy, gdybyś potrzebował mojej pomocy to pisz listy, a ja zaraz zjawię się u ciebie.


Ulewa Lena Margel-Meadl ~ Malusia Znajoma
Kochana, słodka, milutka mini osóbka. Nie moge się doczekać, aż zacznie chodzić do Hogwartu i będę się mogła nia opiekować!


Marsen ~ Marsen Wrynn ~ Szanowana Osoba
Wujka pamietam od kiedy tylko sięga moja pamięc. Jest super i zawsze wspiera moją mamę. Ciągle czekam, aż będą razem i zamieszakamy wszyscy razem w jednym miejscu! Jesteś mega wujek!

Am4r3na Vino Yrell ~ Znajomy
Uwielbiasz mojego tate, ale ja nadal nie wiem co w nim widzisz. Mimo wszystko czuje sie przy tobie jak przy starszym bracie. Wiem, że mnie obronisz jak będzie niebezpiecznie!

Animalka Luiza Fritz ~ Nauczycielka
Kocham jej lekcje! Nie moge się doczekać aż dorosnę i będe chodziła na nie już oficjalnie.  Ta kobieta jest bardzo miła i uprzejma.

Pingo Charlie Rollins ~ Przyjaciel
Lubię go bardzo mimo iż często raczej rywalizujemy ze sobą. Mało kiedy go widuje w szkole, ale jak widauję to miło z nim pogadać.

Vatalija Vatalija Cirtautas ~ Przyjaciółka
Cicha dziewczynka, ale bardzo miła. Zawsze sie przywita jak trzeba. Mało spotyka się takie osoby i cieszę się, że znam taką Vate... zresztą nie da się jej nie lubić chyba! Ona jest megaaa!

CrazyDiamond Josephine Joestar ~ Znajoma
Ruda dziewczynka która kręci się obok Marsena. Jest całkiem miła... chyba postaram się spiknąc ją z moim bratem, bo co mi szkodzi!

Valerie  Valerie Howe ~ Znajoma
Jedna z najstarszych puchonek i wzór naszego domu. Miło mi z nią czasem pogadać i posłuchać jej historii szkolnych. Ostatnio mało się widujemy, ale kto wie może od przyszłego roku szkolnego.

Stella Stella White ~ Nauczycielka
To bliska znajoma mojej mamy. Chyba obie nadal nie wiedzą która jest młodsza. Lubię te nauczycielkę! Jest miła i pomocna!

Exlless Conrad less ~ Znajomy
Trochę bardzo wybuchowy uczeń, ale jest w mojej drużynie. Ciekawa jestem jak będzie się zachowywał za kilka lat... bo słabo to widzę.

Hibiskus Polius ~ Psidwak
Słodziutku psidwaczek który kręci się po szkole i cięzko żeby nie wpadł komuś w oczko ten słodziak. Liczę, że spotkam go szybko.

JasnoCiemny Olivier White ~ Bliski Znajomy
Słodziak z tego Oliviera. Ciągle sie jąka i wyglada na zagubionego w tej szkole. Chyba najbardziej wyróżnia sie z wszystkich krukonów. Cięzko go nie lubić... bo jest taki nooo śmieszny i uroczy!

Kareori Kareori Endo ~ Nalepsza Przyjaciółka
Znamy się wielu lat. Na początku średnio ją lubiłam, ale z biegiem lat jakos polubiłam ją trochę. Potem pomagałyśmy sobie i stałyśmy się przyjaciółkami. Nie mogę się doczekać jak będziemy starsze i będziemy wyśmiewać razem pierwszaków.
 
Krkaru Frederic Doswer ~ Bliski Znjaomy
Hogwart tego chłopca mocno skrzywidził, ale... ciężko mi pomóc mu. Może posłuchał mnie i poszedł do mojej mamy i ona mu pomoże. Lubię go i widzę, że cierpi, a ja nie wiem jak mu pomóc!
 
Kefren Ethan Jallywall ~ Bliski Przyjaciel
Poznałam go juz pierwszego dnia szkoły. Bardzo cieszę się, że miałam okazję. Na początku wydawałeś się dziwny, ale szybko cię polubiłam. Na początku myślałam, że będziemy bardziej nierozłączni, a potem zniknąłeś gdzieś.

Kulif Charles Yrell ~ Bliski Znajony
Lubię go przytulać na powitanie i pogadać sobie z nim. Jest to dobry człowiek! Ostatnio mało go widuję, ale może od następnego roku częsciej będe miała szanse z nim pogadać. Jest kapitanem ja tez... więc wiedz, że przegrasz ze mną!!!

Sigrun Sigrun Lavenhart ~ Znajoma
Miła gryffonka która mi pomogła ze znalezieniem portfelu. Mało kiedy ją widuję, ale jednak polubiłam ją bardzo podczas pomocy mi.

Magnus_ Magnus Lavenhart ~ Znajonmy
Spędziliśmy razem odrobinę czasu.. jesteś bardzo szalony, gadatliwy, alee zabawny chyba najbardziej. Tylko to ,,cześć: do dyrektora mogłeś sobie wtedy darować, bo tylko straciłeś trochę punktów!

Primfaya Eliot Gingerblade ~ Rodzina
Jakiś czas temu pilnował mnie i troszczy się o mnie. Za to mocno go kocham. Możesz będziemy mieć okazję przeżyć jeszcze nie jedną przygodę razem w tym zamku! Odzywaj się i wpadaj na herbatkę do mnie!

Spero Aurora Lovejoy ~ Znajoma
Fajna puchonka dużo mówi, ale da się ją lubić. Fajne ma okularki! Ciekawe jak będzie wyglądać nasza realcja za kilka latek!
 
Arsenic Abraxas Shafiq ~ Bliski Znajomy 
Poznałam go już dawno temu. Wydaje się być czasem wkurzający, ale ja jakoś go lubię. Nadal boje się klątwy Abrax'a dlatego nie patrzę mu w oczy, ale fajnie, że jest bo jedyna  osoba która  cie skrytykuje i fajnie pogada.
 
[Obrazek: 1gIGdYa.png]
[Obrazek: 592edf6c182a8402157a516f00415beb.gif]
[Obrazek: 1gIGdYa.png]

Postać Odgrywana od Listopada 2018 roku.
Nick na którym odgrywana posrać - Verta

Jeśli kogoś zabrakło w relacjach to zapraszam do pisania na DC. Za każdą repkę z serduszka dziękuje  <3

Szczególne podziękowania w kreacji postaci dla:
@Zmija @WhoAreYou @Em411 @Celeste
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Cudeńko <3
Yare, yare...
Izzy
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 7
Gru 2018
72
#3
Kochaaaaam  <3
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#4
dobra karta nie jest zła
Grzesioer
Czarodziej




Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#5
Piękna kartaaa, repka oczywiście zostawiona !
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#6
Już był taki wygląd, słabe.
YelaFox
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#7
kozak
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#8
ładniutko
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#9
like it
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#10
Ładna karta postaci, ale nie oszukujmy się- były lepsze w twoim wykonaniu. Ponadto ilością i jakością opisanych relacji widać, że praca była tworzona tylko pod punkty reputacji, co sama przyznałaś, a ja stanowczo potępiam komercjalizację sztuki bo staje się wtedy pusta. Aczkolwiek karta dalej spełnia swoje zadanie będąc bankiem informacji o postaci. Spotkałem się z paroma błędami, ale to pominę. Po długim zastanowieniu uznałem, że praca, nawet jeśli pazerna to zasługuje na punkt reputacji z powodu czasu i wysiłku włożonego, lecz wolałbym jakbyś trzymała swój poziom. Pozdrawiam!
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.