Witaj!

[Apelacja] kubixgame
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#1
Osoba nakładająca karę: IxuGaming
Powód nałożenia kary: bug abusing
Czas trwania kary: perm
Opis sytuacji:
Co tu wyjaśniać dużo, użyłem genialnej komendy /portfel galeon -1 jakieś milion razy, w efekcie doprowadzając do skopiowania dokładnie 1 485 120 knutów, czyli 4160 galeonów. Dla porównania mógłbym za to kupić prywatną wyspę, kilka o ile nie wszystkie departamenty w ministerstwie, całe Hogsmeade i jeszcze by mi trochę zostało. Cały dobytek trzymałem w podwójnej skrzynce niedaleko mojego starego miejsca zamieszkania, administracja pewnie już ją znalazła używając LogBlocka.

Argumentacja:
No cóż, wracam po kilku miesiącach na hapla, zbiegiem czasu zdałem sobie sprawę, że doprowadziłem do małej inflacji na serwerze - nie wydałem nawet 1/4 z tego, więc nie martwcie się. Piszę tą apelację nie z powodu typu "bez hapla nie mogę żyć", tylko bardziej dlatego, że jest mi po prostu głupio, że zachowałem się tak jak się zachowałem. Nawiązałem wiele znajomości na haplu, może nie wszystkie były udane, ale część osób nawet po tym, jak otrzymałem bana, nie zerwały zemną kontaktu. Dalej traktowały mnie one jak normalną osobę, starałem się cały czas utrzymywać te pozytywne stosunki, co chyba mi dobrze wyszło, przynajmniej ja tak sądzę. Być może to trochę mało czasu na zmianę swojej osoby i jej charakteru, rozumiem że moje "żarty" i zachowanie na discordzie oraz w grze niewielu osobom się podobało, dlatego potraktuję to jako lekcję na przyszłość, z której będę się starać wyciągnąć wnioski, aby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca. Liczę na to, że moderacja spojrzy łagodniej na moją apelację, dzięki czemu będę mógł wrócić któregoś dnia na serwer oraz na discorda.

(W przypadku pozytywnego rozpatrzenia mojej apelacji proszę również o unbana na obu discordach, discord: Asta#1596)
Rebelianci się szykują
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#2
jak tam dacie warna ileś % to tam dajcie ale jako człowiek dobrej duszy +1 dla unban. Byli ludzie co mieli i 4 permy, byli co niszczyli mape, robili gorsze rzeczy, już nie mówię jakie, a ub dostali, więc sądzę że chop zasługuje na ub, bo pewnie przemyślał, a gupi nie jest by znowu to robić a i tak będzie mu się pewnie moderacja przez jakiś czas przyglądać. No byli gorsi co ub dostawali więc i jemu się w sumie należy druga szansa (a nie czwarta czy piąta)

pozdrawiam moderacje co mi da warna albo go nie da, i tak was lowe Heart

//Narreid: +15% również pozdrawiam Heart33
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#3
mam nadzieje mordko ze cie unbanuja i se pograsz pozdrawiam z fartem

//Pecie: +20%

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
CozVess
Tajemnica



Donator

Posty: 49
Tematy: 9
Kwi 2019
10
Slytherin
#4
To rzucisz te klątwy czy nie Wink ? Chyba pierw musisz wrócić więc w sumie jestem za.

//Pecie: +20%
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#5
kubixgame napisał(a): (06.08.2019 16:04)starałem się cały czas utrzymywać te pozytywne stosunki, co chyba mi dobrze wyszło
I dlatego napisałeś skargę na "pół Hapla" jak to twierdziłeś, bo starałęś się cały czas utrzymywać pozytywne stosunki, zwłaszcza w momencie wydania swoich ziomeczków.

//Pecie: +20%
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#6
Utrzymywałem dobre stosunki z osobami, na których mi w jakimś stopniu zależy  Wink A nie z każdą osobą na haplu, a to różnica skarbie
Rebelianci się szykują
Hallgraves_Family
Czarodziej




Posty: 54
Tematy: 14
Kwi 2019
103
#7
Osobiście z chęcią przyjmę te % za możliwość dodania od siebie paru słów. 

Każdy popełnia błędy większe i mniejsze. Czasem doprowadzony człowiek do skrajności pali mosty. Nie zrozumie jednak i nie zmieni się do puki nie dostanie takiej realnej możliwości. Jak najbardziej popieram MrMajamiPL. Wielu graczy robiło o wiele gorsze rzeczy. Dajmy Panu kubixowi okazje do zrehabilitowania się za swój niecny występek. Wbrew pozorom jako postać dorka robiła bardzo wiele urozmaicając wszystkim rozgrywkę (mam tu na myśli pracę w DTMie). 
Pozdrawiam


//Pecie: +20%
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#8
Poczekajcie, bo czegoś nie rozumiem. Chyba zapomnieliście trochę, o co się właściwie rozchodzi. Apelacje to nie jest miejsce do wyrażania opinii, dlatego wychodzę z propozycją wybrania danego moderatora spośród ekipy, który by się tym zajmował; w trakcie tego konsultując z osobą nakładającą karę, zbierając opinię reszty ekipy, etc. Na sam dział z Apelacjami zostałaby nałożona trwała moderacja, a każdy temat i post byłyby zatwierdzane przez tego swego rodzaju opiekuna apelacji. Dajcie mi % jak już musicie, pozdrawiam.

[Obrazek: b1e58217a8bfcc91d25509c06d6f1650.png]

//Pecie: Jak wszyscy to wszyscy; +20%. Co do propozycji to zapewne nie miałaby racji bytu, ponieważ zebranie opinii 14 moderatorów (wliczając też tych na okresie próbnym) jest niewykonalne w krótkim czasie. Apelacje rozpatruje się zgodnie z regulaminem tj. moderator nakładający karę -> H@.
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#9
A se walne @Refresha
Rebelianci się szykują
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#10
Nie, żeby coś t00n, ale przeglądając twoje ostatnie posty na forum, sam pisałeś pod apelacjami swoje "opinie"

Co do apelacji, bądź cierpliwy. Dużo osób czeka na sprawdzenie swojej apelacji już długio czas. Widać, że administracja się tym interesuje.

//Narreid: +20



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.