Witaj!

Podanie na Nauczyciela
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko:

Dracon Meaddl

Wiek:

28

Miejsce urodzenia:

Dworek Rodowy

Wykształcenie:
Średnie + Kursy na Akademii Magii

Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Numerologii

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrektora Hogwartu przyleciała sowa, z listem przypiętym do jej stópki**

Szanowny Panie Dyrektorze!
Piszę w związku z ogłoszeniem, które zostało zaprezentowane ocenie publicznej. Hogwart to szkoła, w której spędziłem wiele lat swojego życia i to właśnie ona nauczyła mnie miłości do nauki, którą nadal kontynuuję. Bezpośrednio po ukończeniu ostatniego roku, zabrałem się za pracę nad zaklęciami, badaniem ich, a w szczególności praktyce. Niewiele osób może pochwalić się takimi osiągnięciami, jak ja. Bezpośrednio po tym, jak zobaczyłem ogłoszenie o wolnej posadzie nauczyciela Numerologii, postanowiłem, że się zgłoszę i godnie zastąpię pana Arthura. Numerologia przydaje się do ogólnego pojęcia rzeczywistości. Liczby mają w sobie określoną moc, a przedstawienie jej uczniom w ciekawy sposób zdecydowanie wpłynie pozytywnie na ich rozwój.

Pozdrawiam,
Dracon Meaddl


Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Wybitny

[OOC]

Nick w grze:
Dracon

Czy masz jeszcze inne konta?:
Jak najbardziej, jeszcze jak.

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
W przeciągu swojej wieloletniej kariery na Hapel.pl, spędziłem wiele godzin ucząc Numerologii, Latania czy odgrywania postaci Woźnego. Zawsze swoimi akcjami starałem się urozmaicać uczniom czas, prowadząc niecodzienne lekcje, z których można wyciągnąć wiedzę.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Numerologii już nauczałem, wiem z czym to się je, a chcę dalej rozwijać swoją postać. Myślę, że to odpowiednia ścieżka. Z pewnością nie zawiodę a uczniowie nie będą narzekać na nudne akcje.

Nazwa Discord:
MATEVU#1623
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Odrzucone.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.