Witaj!

Faust Nietzsche
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#1
**Wszystkie kartki wydają się jakby były rysowane przez 12 letnią dziewczynkę, w dodatku kolorowymi kredkami świecowymi**
Cz-cześć.... O-ohayo... Albo jakoś tak, drogi pamiętniczku po miesiącu chodzenia do szkoły spotkałam na korytarzu takiego chłopca... Nie za wysokiego, nie za niskiego, o pięknych intensywnych pistacjowych oczach oraz białych niczym puch śniegu oraz sierść mojego króliczka Carla, włosach... Z mojego dochodzenia dowiedziałam się, że jest czystokrwistym czarodziejem... Ale nie wiem gdzie się urodził, podobno nikt nie wie tego... Ale nazywa się... Tak słodko *^* UwU
[Obrazek: nknurJI.png]

Tak! To on... O! Tutaj znalazłam jego zdjęcie jak byłam w Hogsmeade...
[Obrazek: IpbTJD5.gif]
**Zdjęcie ma poprzylepiane kolorowe serduszka, które się ruszają oraz jest przepełnione brokatem**

**Druga strona**
Drogi pamiętniczku dzisiaj powiem o charakterze mojego Fausta...
Wszyscy mówią żeby go unikać! Że jest arogancki i jego ród taki już jest i się ich unika, ale ja w to nie wierzę! Ja wiem, że pewnie w głębi serca jest bardzo czułym chłopcem, który tylko na zewnątrz nie okazuje swoich emocji i jest na wszystko obojętny... Chciałabym z nim kiedyś porozmawiać ale pewnie nawet nie spojrzy na mnie, zawsze unika wzroku ludzi... Traktuje ich jak gorszych od siebie ale nie mówi im tego ani nic z tych rzeczy, po prostu stoi nie robi nic złego a raczej wiadomo, że uważa Cię za totalnie nieważną osobę czy też znudzony Tobą... Szkoda bo taki słodziak z niego, kawaii... Specjalnie dla niego zaczęłam uczyć się japońskiego!!

[Obrazek: vHscA8y.gif][Obrazek: jEwhqJy.gif][Obrazek: original.gif]

**Trzecia strona**

Historia... W sumie to nie znam jego historii przed Hogwartem, ale z tego co wiem został przywrócony do zamku po tym jak został wyrzucony a głównym powodem było "Nie banie się starszych".
Ja to boję się powiedzieć do mojego Puszka, sio a co dopiero powiedzieć coś innego do starszych...

**Czwarta strona**
Zauważyłam, że jedynie z kim spędza czas to parę osób, może z trzy w sumie?
A jest to jego kolega ślizgon... Alex się nazywa dużo czasu ze sobą spędzają, chyba jest jedyną osobą, z którą Faust spędza tyle czasu poza swoją siostrą. Znikają w różne dziwne miejsca chodzą słuchy, że Alex uderzył jakiegoś ślizgona tego Leonarda z "pantofla w nos" a wszystko to w obronie krukonki... 
Kolejną osobą, z którą spędza mnóstwo czasu jest całą jego rodzina, głównie Edna jego siostra bliźniaczka, jest naprawdę ale to naprawdę śliczna! Wydają się być ze sobą bardzo blisko, niczym Ying i Yang.
Kolejną osobą, z którą zaczął spędzać to jest Olivier? To dziwne... Ale czasami ze sobą rozmawiają chociaż to wygląda bardziej jakby Faust współczuł Olivierowi albo coś w tym stylu? Widzicie! Mówiłam mój kochany Faust ma złote serduszko UwU
O! Ale jest taka jedna dziewczyna... Jest śliczna też bardzo... I bardzo często rozmawiają w sumie o dziwnych rzeczach rozmawiają ponieważ o trójkątach? Coś w tym stylu, wydaje się być bardzo zainteresowany jej osobą... 
I kolejna śliczna dziewczyna... śliczniejsza ode mnie na pewno jak wszystkie... Lukrecja Lestrange z tego co podsłuchałam to się umawiają... Mam Cię na oku dziewczyno...
Ahh i Magnus, też chyba jego kolega to dziwne bo Magnus jest... Dziwny? Może własnie Faust chce go utemperować, ale wydają się lubić pomimo różnicy charakterów, często gdzieś znikają albo rozmawiają pod wielką salą. Faust go wielu rzeczy uczy i Magnus go, tak to wygląda. Kto by pomyślał, że Faust może nauczyć się czegoś od Magnusa oraz sam może dać lekcji.
[Obrazek: tumblr_ookb3rh80i1vhqzz6o1_500.gif]

**Piąta strona nieco inny charakter pisma**
To teraz drogi pamiętniku parę ciekawostek, Yoohoo!
Pierwsza! Faust ciągle je żelki, które są na specjalne zamówienie i poczęstował nimi tylko trzy osoby!
Druga! Chodzą pogłoski, że Faust potrafi podróżować w czasie i posiada ponad 50 lat.
Trzecia! Pije dużo kawy.
Cztery! Czyta dużo lektur.
Pięć! Wraz z siostrą różnią się od innych członków rodziny.
[Obrazek: 6c84ff2d8613159f8c1226751bd31fc2.gif]
**Szósta strona została wypełniona zdjęciami Fausta**
Sophia, hufflepuf
w gwoli ścisłości, jest to prowizorka mocna troszkę for fun troszke poważnie żeby jakaś kp była, została napisana w 30 minut po 2h snu, dzieki za pomoc w pomyśle Tyke kocham Cię, pewnie bedzie edytowana itp
Tyke_
Czarodziej




Posty: 28
Tematy: 10
Gru 2018
124
Ravenclaw
#2
to moj kumpel jakby ktos pytal
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#3
Dobry ziomal
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#4
Ja tam go nie lubie.
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
macuieh
maciej



Pracownik Hogwartu

Posty: 32
Tematy: 4
Kwi 2019
64
#5
Cry Cry Cry
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#6
jd...
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#7
nietzschxe chinczyk w ow
viper wroc



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.