Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
SzymeQ_
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Simon Lookclock
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 90%
Cechy charakteru: Postać jest miłą osobą, lubi spędzać czas w towarzystwie, toleruje inne osoby oraz ma dużo przyjaciół.Jest bardzo mądra i bystra.
Wygląd postaci: Simon, jest wysoki i szczupły.Posiada wmiarę długie brązowe włosy oraz jego oczy są w kolorze brązowym.Ma dosyć chude ręce a jego karnacja jest ciemna.Ubiera się w czerwone lub czarne ubrania.
Historia postaci: Simon mieszkał wraz z rodzicami w dużym domu który znajdował się w londynie.Chłopaka bardzo interesowała magia.Rozmawiał o niej ze swoimi rodzicami oraz kolegami ze szkoły.Bym normalnym chłopcem który miał marzeniem dostać się do Hogwartu i zostać czarodziejem.Jego najlepszy kolega który mieszkał koło niego wyjechał do innego kraju.Simon nie miał kolegów którzy koło niego mieszkali.Posiadał ich ale daleko od swojego domu,jedynie z nimi chodził do szkoły i tam się z nimi dogadywał oraz bawił w różne gry.W dniu jego jedynastych urodził stało się to na co tak bardzo długo czekał.Biała sowa wleciała przez komin i wręczyła mu list z Hogwartu.W tym momencie Simon wiedział że może stać się jego najlepsze marzenie czyli zostanie czarodziejem.....

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się Simon Lookclock.Mogę wiedzieć jak ty się nazywasz?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Tak wiem gdzie znajduję się Pałac Kultury w Warszawie.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Bardzo dziękuję jesteś bardzo miły.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałem się na platformie YouTube kiedy szukałem jakiegoś serwera z Minecrafta o Harrym Potterze

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak, przeczytałem

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania. 
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Wstrzymuję.

Nie istnieje status 90%. Masz do wyboru: 0%, 25%, 50%, 75% albo 100% (przy tym ostatnim wymagana zgoda od opiekuna ogólnego).
Rozpisz charakter oraz wygląd.
W historii brakuje: objawienia mocy, zakupów na ulicy Pokątnej oraz wyjazdu z peronu 9 i 3/4.
Do tego trapi mnie fragment, w którym chłopak rozmawia z kolegami ze szkoły o magii. Rozmawiała o niej z mugolami? Wyjaśnij.
Dwa ostatnie pytania w pomocniku są źle. 
Odsyłam cię do poradnika, który pomoże ci zrozumieć aspekty gry oraz poprawić podanie. KLIK

3 dni i 3 szansę na poprawę.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#3
Odrzucam.

Czas minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.