Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Paradise
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Arthur Leroyd
Miejsce urodzenia: Polska, mały pub nieopodal Wrocławia.
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Nieśmiały, Stanowczy, hałaśliwy, lubi być w centrum uwagi, nie lubi hałasów (drapanie po tablicy itp.), spokojny, plątliwy (jak jest za dużo informacji to się plącze).                
Wygląd postaci: Piegowaty, średniego wzrostu, blondyn, brak 1 palca u lewej nogi, szrama na twarzy (takie ciachnięcie wilka), brak paznokcia na prawej ręce, lekkie mięśnie, chudy.
Historia postaci: Młody chłopak, urodzony w Polsce. Osierocony w wieku 2 lat. przez osiem lat żył jak prawdziwy człowiek z wujkiem. W wieku 8 lat miał wizje, widział w niej dziadka z różdżką mówiącego zaklęcie. W wieku 13 lat dostał od wuja pewną księgę od wuja, były w niej jakieś szyfry. Od tamtej chwili (Ja) zaczął się uczyć tajnych języków takich jak Monogalicki, Persefański i Umbarski (fikcyjne języki). W wieku 16 lat znał te 3 języki i odszyfrował kawałek z księgi w którym byłą data i miejsce, " 18.08.19 Peron 9". dzień przed miniejszą datą roszyfrował te 3 słowa "Szkoła, Magia, Plecak", spakował się i następnego dnia poszedł w dane miejsce. Poszedł w dane miejsce i zobaczył dzieci skaczące w ściane, podszedł do pewnej pani i pokazał wszystko co rozszyfrował, Ta pani tylko powiedziała żeby wskoczył w ściane i z zdziwieniem na twarzy wskocył w ściane i przeniósł się w dziwną kraine!

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj, Nazywam się Arthur Leroyd.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Witaj, przepraszam ale nie wiem.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Cześć, dziękuje ci za talerz zupy, byłem akurat głodny!

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: znalazłem na internecie wpisując "serwer harry poter minecraft"

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Tak!

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Wstrzymuję.

Napisz dokładniej w jakiej miejscowości się urodził, mogę jedynie zgadywać gdzie znajduję się ten cały pub '2 lustro'.
Charakter oraz wygląd to wyliczanka, zmień to na opis. W charakterze nie zapomnij o wadach.
Historia jest strasznie uboga rozpisz nią i nie zapomnij o: objawieniu mocy, jedenastych urodzin, zakupów na Ulicy Pokątnej oraz wyjazdu z peronu 9 i 3/4. 
Dwa ostatnie pytania w pomocniku są źle. 
Zerknij do pomocnika, pomoże ci on z poprawieniem podania: KLIK
Jeśli będziesz miał problem możesz zgłosić o pomoc do mnie na discorda.

3 dni i 3 szansę na poprawę.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#3
Wstrzymuję. 

Wygląd i charakter to dalej wyliczanka, ma być to opis. Nie rozumiem objawienia mocy. Zmień je po prostu. Wizje są u jasnowidzów. Na jasnowidzenie jest wymagana zgoda od opiekuna dywinacji. 
Historię postaci piszę od momentu narodzin do wyjazdu do Hogwartu, czyli mniej więcej po jedenastych urodzinach. Brakuje zakupów na ulicy Pokątnej. 
Jeśli chcesz, aby twoja postać pochodziła z Polski musisz napisać w historii przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii. Do Hogwartu nie przyjmują polskich czarodziejów. 
Nadal te pytania w pomocniku są źle zrobione.
Wydaję mi się, że w ogóle nie zerknąłeś do poradnika. Zajrzyj do niego i jeśli nadal będziesz miał problem i pytania, napisz do discorda.

3 dni i 2 szansę na poprawę.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#4
Odrzucam.

Czas na poprawę minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.