Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Ryan Cox
Miejsce urodzenia: Chestrefield Royal Hospital
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Uczciwy, Śmiały, Przyjazny, Uprzejmy, Zawzięty, Empatia, 
Wygląd postaci: Brunet z piwnym kolorem oczu, na ręce blizna po spadnięciu z drzewa.
Historia postaci: Ryan urodził się 2063 roku w szpitalu Chesterfield royal W Sheffield. Chłopak umiał szybko poznawać ludzi i się z nimi zgadzać. W wieku 4 lat miał już swoich 5 przyjaciół z którymi się bawił codziennie. Chłopiec miał dar do poznawania ludzi jak i do pocieszania ich, gdy ktoś obok niego płakał to zawsze umiał go pocieszyć nieważne czy go lubił czy dokuczał zawsze lubił kogoś pocieszyć lub porozmawiać z nim. Niestety rodzina wyjechała gdy Ryan miał 8 lat do Londynu. Chłopiec był przez 2 tygodnie przez to smutny i nie wychodził z domu. po 2 tygodniach miał małą grupę przyjaciół. W wieku 9 lat złamał ręke po upadku z drzewa, po tym wyczynie ma na prawej ręce bliznę. Gdy ryan miał 11 lat musiał się rozstać z przyjaciółmi gdy prawie odkryli że jego rodzice są czarodziejami. W jego 12 urodziny przyleciała sowa która mu wręczyła niespodziankę, był to list od hogwartu do którego ma jechać już jutro. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć *Wyciągnął dłoń w kierunku Stevena robiąc przy tym lekki uśmiech* jestem Ryan, Ryan Cox.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety nie mogę ci powiedzieć bo nigdy nie byłem w warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odbiera talerz od stevena patrząc z niesmakiem na zupe* Dziękuje ale co to jest za zupa?


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Surfując po internecie.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Odrzucam.

Masz już jedno podanie w dziale wstrzymane.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.