Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Mlodyziomek2
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Charles Brown
Miejsce urodzenia: Rye, Anglia
Status krwi: półkrwi
Cechy charakteru: Charles jest dzielny i honorowy, jest bardzo wrażliwy na krzywdę innych, jeśli ktoś jest w potrzebie Charles pomaga bezinteresownie, od czasów śmierci ojca Charles stara się pomagać ludziom w potrzebie.
Wygląd postaci: Wysoki brunet o oczach koloru smoły. Ma kruczoczarne włosy i nosi okulary. Jest dosyć muskularny jak na swój wiek. Ma bliznę na prawym barku. 
Historia postaci: Charles Brown urodził się w małej miejscowości Rye w Anglii. Nic nie wiedział o przeszłości swoich rodziców a w szczególności matki, która była czarodziejką. Charles od najmłodszych lat okazywał swoją inteligencję. Był bardzo lubiany przez inne dzieci, niestety pod koniec przedszkola jego ojciec powiesił się ze względu na swoje długi. Był to dla niego szok. Podczas sprzątania domu, Charles odkrył rzeczy swojej matki. Postanowił wtedy dowiedzieć się więcej o swoich korzeniach, dopóki nie dostał listu z Hogwartu. Dzień przed otrzymaniem sowy, Charles tak mocno podekscytował się swoimi urodzinami że przedmioty w jego otoczeniu zaczęły się unosić. Jego matka jako że była czarownica, wytłumaczyła mu wszystko.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, jestem Charles Brown, a ty jak się nazywasz? 
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem, ale słyszałem że jest do niego dobry dojazd metrem)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odbiera talerz* Dzięki za zupę Steven. *uśmiecha się lekko*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Znalazłem 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Wstrzymane
Rozpisz charakter tak, żeby to nie było zwykłe wymienianie cech, a do historii postaci dodaj moment objawienia mocy.
Mlodyziomek2
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2016
0
#3
Poprawione 😁
Mlodyziomek2
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2016
0
#4
ola566 napisał(a): (16.08.2019 14:19)Wstrzymane
Rozpisz charakter tak, żeby to nie było zwykłe wymienianie cech, a do historii postaci dodaj moment objawienia mocy.


Poprawione
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#5
Zaakceptowane,
Gryffindor.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.