Witaj!

[Problem]launcher
_sebastian_
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2019
0
#1
Specyfikacja techniczna komputera: windows 8, 4Gb ram
Wersja systemu: x64
Opis problemu: 
gdy odpalam hapel.exe to instalują się mody i przenosi mnie do sklaunchera i mam Hapel 3.5 gdy go odpalam włącza mi się zwykły launcher na wersję 1.14.4 a gdy wyłącze i znowu odpalę hapel.exe instaluje mi się wszystko od nowa i nadal nie działa
Screeny: https://imgur.com/a/BFu1sQ6
Treść błędu: (jeżeli występuje, podajemy link do pastebin)

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#2
Kliknij sobie zębatkę obok nazwy wersji, następnie sprawdź, czy masz wybraną wersję "Wydanie / Hapel-1.12.2", jeśli nie, to kliknij na wybraną już wersję, najedź na "Wydanie" i na samym dole będziesz mieć poprawną wersję. Następnie przejdź do zakładki Ustawienia gry i sprawdź, czy ścieżka w Katalogu Gry jest poprawna, powinna ona wyglądać tak:

C:\Users\NazwaUzytkownika\AppData\Roaming\.minecraft\modpacks\hapel35

Na koniec w zakładce Zaawansowane możesz sobie dodać więcej ramu do gry, żeby płynniej Ci chodził ten hapel, ale to według własnego uznania już. Jeśli wszystko będziesz mieć tak jak napisałem to wtedy powinno Ci odpalić.
Rebelianci się szykują
_sebastian_
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2019
0
#3
Dzięki spróbuję jutro i napiszę czy zadziałało 🙂
_sebastian_
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2019
0
#4
jeśli nie, to kliknij na wybraną już wersję, najedź na "Wydanie" i na samym dole będziesz mieć poprawną wersję.

a jak ona się nazywa? Nie mogę jej znaleźć 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.