Witaj!

Prorok Codzienny 26# - Dziewczynka która przeżyła
ProrokCodzienny
Dziennik Czarodziejów




Posty: 227
Tematy: 228
Gru 2014
402
Gryffindor
#1
[Obrazek: 0ROS3bc.jpg]
Dziewczynka która przeżyła!

Dzisiejszego dnia społeczeństwo w Hogsmaede doznało szoku, okazało się bowiem, że do małego miasteczka zawitała ostatnia z nazwiska Habooth, Lilynette Craysin Habooth. Dla tych którzy nie wiedzą, przypomnijmy o tej strasznej tragedii która wydarzyła się wiele lat temu... Republika Haboothtown, prowadzone przez Augustusa Habootha została niechybnie zaatakowana przez zastępy aurorów, bez żadnej wcześniejszej informacji, bez żadnego ostrzeżenia. Z odtajnionych akt aurorów wynika, że operacja była ówcześnie dobrze przygotowana, a jej nazwa zapisała się na ustach nas wszystkich jako "Noc Długich Różdżek."

By mieć pełny obraz na sprawę, przeprowadziliśmy wywiad z małą Habooth, ostatnią tego nazwiska w której opowiedziała nam straszną historię. Nie obeszło się niestety bez łez, lecz chciała by świat usłyszał prawdę tak więc przeczytają Państwo całą prawdę związaną z tamtą nocą.

[Obrazek: unknown.png]

To... Ta noc... To było coś strasznego. Nie spodziewałam się, że może do tego dojść, przecież my chcieliśmy jedynie spokoju. W pewnym momencie po prostu wszystko zaczęło się walić, zaczęła uciekać wraz z moją mamą, lecz chwile później upadłam i zemdlałam. Obudziłam się... Sama nie wiem kiedy, ale było ciemno, i zimno. Cały czas słyszałam jakieś głosy i krzyki. Próbowałam się wydostać, ale byłam pod gruzami. Chwilę to trwało nim je z siebie zrzuciłam i wyszłam na powierzchnie. To co zobaczyłam przeraziło mnie - setki aurorów którzy właśnie odchodzili z miejsca. Nie mieliśmy szans, najmniejszych, a próbowaliśmy rozmawiać z nimi, rozwiązać wszystko na spokojnie, bez przelanej kropli krwi, ale się nie udało... Zaczęłam szukać mojej rodziny, odgarniać gruzy, lecz nikogo nie znalazłam.

Mieszkańcy River Heights zapytani o całe to zdarzenie, opisywali je jako makabryczną noc. Nikt nie rozumiał poczynań Ministerstwa, każda osoba zapytana o Haboothów opisywała ich jako prawych mieszkańców i obywateli. Już kolejnego dnia uformowano z ochotników ekipę poszukiwawczą by odnaleźć wszystkich zaginionych w tej tragedii, lecz żadnego ciała nie znaleziono. Po dziś dzień zasypani są oni pod gruzami miasta.


Aktywne wakacje!

Rok 2075 obszedł się bez odgórnie planowanych wycieczek zagranicznych, organizowanych dla dziesiątek czarodziejskich rodzin. Mimo to, czy możemy narzekać?

Ruch pod Trzema Miotłami nasilił się w tym roku wręcz niewyobrażalnie, osoby, które dawniej liczyły na intymną rozmowę na tyłach baru w tym roku nie znajdą dla siebie azylu. Mobilizacja kelnerów i barmanów sprawia, że do Trzech Mioteł nacierają dziesiątki, czy nawet setki, nowych gości - i to każdej doby.

"Proszę wyjść zza lady zanim przyjdzie pani szefowa!", mówi spanikowany Ethan Dregovich, nowo zatrudniony barman, przebrany w elegancki garnitur, zwieńczony pięknie związaną muszką.

Tak moi drodzy, jeśli w tym roku poszukujecie zaginionych, koniecznie odwiedźcie Trzy Miotły! Znajdziecie tu wszystko - od goblinów, po zaginionych mieszkańców Haboothtown... W przewadze jednak starających się zaistnieć przed kolejnym rokiem szkolnym uczniów.

[Obrazek: JXs9.gif]
Wizualizacja proroka codziennego:



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.