Witaj!

Usunięcie budynku
Hallgraves_Family
Czarodziej




Posty: 54
Tematy: 14
Kwi 2019
103
#1
Nie wiem kto. Nie wiem czemu, nie wiem jakim prawem. Usunął cały budynek eliksirowarni stojący na terenie OGRODÓW BOTANICZNYCH i ELIKISORWARNI w zacisznej okolicy River Heights. 
Ja mam nadzieję, że to jest na prawdę jakiś żart i ktoś za to dostanie conajmniej perma. Ponieważ straty są ogromne. 
1. Czas włożony w budowę tego budynku poświęcenie i prace Kolorowo oraz Stelli i częściowo moje. 
2. Miejsce pracy dla graczy, dziedziny Zielarstwa, która podupadała na serwerze i została reanimowana wraz z rozwojem tego ośrodka. 
3. Zniszczenie wielu godzin pracy nie jednej osoby. 
4. Zniszczenie itemów pochodzących z OBiE w tym:
-Magazynu Składników. 
-Nasion. 
-Eliksirów
-Produktów Zielarskich. 
-Wina i owoców, ręcznie tworzonych. 
-Licencji i wzorów roślin narkotycznych. 
5. Przedmiotów graczy takich jak ja, Jatina czy asloniu2. Którzy byli tam na stażu. 
Jestem zfrustrowany, zażenowany, mógł bym jeszcze wypisać tutaj kilka zdań ale nie wiem czy jest po co. Na terenie lokacji FAKT były lagi. Pojawiły się niecały tydzień temu. Jednak to nie powód by setować bez uprzedzenia i informacji o konieczności wyniesienia przedmiotów z placówki!!!
Uprzejmie proszę administracje o przywrócenie tego miejsca 1:1 ze wszystkimi utraconymi przedmiotami. A sprawcę ukarać wedle uznania.
therapeute
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 110
Tematy: 16
Sty 2018
288
Gryffindor
#2
Niech sprawca zostanie ukarany...... Trzymaj się francuz, jestem z tobą całym swrcem
Cruci
Początkujący Czarodziej



Donator

Posty: 27
Tematy: 11
Cze 2019
39
#3
To nie bylem ja.
Jatina
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 26
Sie 2016
63
Gryffindor
#4
Apeluje o przywrócenie moich itemów. Postać na jakiej jestem tam na stażu jest moją główną, itemki tam nie dośc że niektóre mają wartośc sentymentalną dla mojej postaci, to były zbierane jeszcze od rangi dziecka. Miałam w pokoju dwie skrzynie, w których  znajdowały się - licencje, książki, eliskiry, ubranko, nagrody z końca roku, odznaki pamiątkowe, składniki, i cenne przedmioty dla mojej postaci. Nie jestem w stanie ich wymienić z nazwy, bo było ich na to za dużo, a nie robiłam ssów bo nigdy w życiu nie pomyślałabym, że mogłoby dojść do umyślnego usunięcia budynku bez uprzedniego ostrzeżenia jego właściciela, aby zabrał itemki. Podpisuje sie też pod skargą jako osoba tez pokrzywdzona przez setowanie, o stosowną karę dla sprawcy.
Primaverus
Gobliny pany



Pracownik Hogwartu

Posty: 107
Tematy: 14
Lis 2018
273
Gryffindor
#5
[Obrazek: IMG_20190830_224335_HHT.jpg]

Dowód w sprawie (Francuz kazał przekazać)
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#6
[Obrazek: faAmiSA.png]
to do administratcji ktora usuenal ten wspanialy zabytek milosc narodu cos co bylo ptorzebne dzieki czemu beidne dzieci w little hangleton maja co jest jak smieliscie to zorib jak how czemu jwa nei rozumeim jak tak mozna jezu jezu jezu jezu jezu wzywam cie wzywam cie zajmij sie tom sprawom i zbanuj ich wsyztskicg oddajcie mi moje eliksiry i moje mandragory i moja godnsoc i moja li huang dobranoc
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#7
Zgodnie z informacjami, które przekazywałem Jatinie, asloniu2 oraz paru innym osobom, badamy sprawę lagowania serwera przez cały OBiE. Budynek został tymczasowo usunięty i zostanie przywrócony, gdy tylko rozwiążemy problem z lokacją.
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#8
Koniec tego 😤😤😤😤
Albo iddacie nam ohrod i winse albo iacznej prozmwaiamy wy napompowane wydedukowane idiotki!!!!!!...
Sean White
Manvyps kiedy unban




Posty: 137
Tematy: 10
Paż 2017
46
Ravenclaw
#9
Dawać budynki
..............................................
Hallgraves_Family
Czarodziej




Posty: 54
Tematy: 14
Kwi 2019
103
#10
Moje pytanie brzmi:
-Dlaczego nikt nie został poinformowany o usuwaniu budynku, w którym logicznie było masę itemów.

-Czemu nie było globalnych ogłoszeń na temat zakazu wchodzenia. 

-Czy wszystkie przedmioty, które wysetowano wrócą na miejsce? 


+Pisałem do 3-4 moderatorów, że przyczyną lagów mogą być owoce, których jest dużo i rosną na drzewach. 

Dodatkowo.. Lagii zaczęły się dopiero wraz z ostatnią aktualizacją. Chyba, że od zeszłej niedzieli znów jakąś była.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.