Witaj!

[Merlin0]
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#31
Ulubiony kolor? Fioletowy
Czemu jednorożce mają jeden róg? Ponieważ jest to ich mechanizm obronny przed jednookimi potworami.
Wolisz zimę czy lato? W zimę można nic nie robić ale zimno a w lecie cieplutko ale trzeba coś robić Confused
Rzecz, bez której nie możesz wyjść z domu? Hajs i telefon
Czy lubisz pływać? Nie umiem xD
Czego się boisz? Utonięcia
Najgorszy przedmiot w szkole? Fizyka
Czy jakieś magiczne zwierzę mogłoby zamieszkać w Twoim domu? Skrzat domowy jakby robił wszystko za mnie
Ulubiony napój? Piję głównie kwas fosforowy V czyli colę
Twoja ulubiona rzecz z szafy? Obojętnie. Nie przykładam uwagi do ubrań co na sobie założę to mam ale głównie ubieram się w koszulę bo lubię.
Ile kręgów szyjnych ma żyrafa? W kurczak
Jaki masz znak zodiaku? Wodnik
Dlaczego woda mineralna, źródlana ma datę ważności na butelce skoro tryska od tysięcy lat ze źródła? Ponieważ nie jest to prawdziwa woda a tylko taka produkowana w laboratorium z chemicznymi dodatkami. Prawdziwa woda źródlana jest bardzo droga.
Z czym wiążesz swoją przyszłość? Informatyka. Fajnie by było zostać questmakerem czy twórcą concept artów ale zawsze mogę być zwykłym osiedlowym informatykiem. Nie potrzebuję zarabiać kokosów.
Masz rodzeństwo? Mam trójkę
^ Ile mają lat? Jak mają na imię? Janek 23 Asia 30 Kamila 33
Co cenisz w ludziach? Poczucie humoru, dystans do siebie.
Co Cię w nich odpycha? Nie lubię jak ludzie przejmują się jakimiś bzdetami
Z jakim zwięciem się utożsamiasz? Kotem. Jestem leniem ale czasem lubie się pobawić. Gdy trzeba to coś zrobię.
Jakie zwierzęta lubisz? Wszystkie jeśli mnie nie zabiją.
Czy w Twojej głowie kiedy pojawiła się myśl, że chcesz zmienić się w jakieś zwierzę? Zostać wróbelkiem i podglądać innych ludzi.
Jakie filmy lubisz? Rzadko oglądam filmy, jeśli tak to różne. Nie lubię horrorów.
Jak bardzo lubisz czytać książki? Czytanie książek to jedna z pięciu rzeczy na tym świecie która jest zajebista
^Jakie gatunki? I jakie są Twoimi ulubionymi? Fantastyczne, przygodowe, psychologiczne, historyczne, detektywistyczne.
Masz jakieś pluszaki? Nie
^ Śpisz z pluszakami? Nie bo zajmują zbyt dużo miejsca a ja lubię zabierać całą kołdrę.
Lubisz poduszki? Pewnie
Jakie masz fetysze? Jak każdy człowiek jakieś mam. Jednym z najmniejszych jest to że lubię zapach włosów xD
Czy kiedyś przefarbowałaś sobie włosy? Nie nawidzę farbowania włosów i nie mam zamiaru.
Jaki jest Twój naturalny kolor? Ciemny blond
Jak masz na drugie imię? Michał
Ulubiona zabawa z dzieciństwa? Policjancie i Złodzieje
Masz dziwne nawyki? Obgryzam paznokcie jak mi się nudzi. Pluję jak mam dużo śliny w ustach
Czy różowe jednoróżce tańczące na tęczy naprawdę istnieją? Tak. Yakushi ma takiego
Wolisz książki czy filmy? Książki
^ Dlaczego? Zawierają więcej faktów, pozwalają ci sobie coś wyobrazić a nie podają ci czegoś na tacy.
Jesteś poukładaną czy roztargnioną osobą? Wolę być bardziej poukładany ale jak to wychodzi to ci nie powiem xD
Masz ulubioną stronę internetową? youtube.com
Masz bloga? Nie
Obserwujesz jakieś blogi? Nie
Kolekcjonujesz coś? Książki
Czy masz zwierzątko domowe? 3 koty, psa, rybki
^Jak się wabi? Edward, Lady Puszystość, Edwarda. Bąbel
Czy regularnie uprawiasz jakiś sport? Nie
Jaki jest Twój ulubiony artysta? Nie posiadam ulubionego ale lubię sztukę.
Lubisz sztukę? Tak
Czy masz zamiar nagrywać filmiki na youtube? Jakbym miał lepszego kompa to może.
Czy jesteś wrażliwą osobą? Chyba tak
Lubisz tatuaże? Nie
^ Masz już? Chcesz mieć jakieś? Jeśli masz, bądź chcesz to jakie? Nie mam i nie chce mieć. Nie lubię.
Czy jest coś czego nie lubisz w swoim wyglądzie? Akceptuje siebie jakim jestem. Taki się urodziłem i taki jestem :d
Co Ci się w sobie podoba? Nie wiem nie jestem homo.
Czy masz osoby, z którymi dogadujesz się idealnie? Raczej takie nie istnieją.
Jaka jest Twoja ulubiona część garderoby? Nie mam
Ulubione imię męskie? Mateusz
Ulubione imię żeńskie? Nie posiadam ulubionego xD
Ulubione słowo? kurczak wie, nie wiem xD
Ulubiony cytat? W ciul ich jest. Wszystkie z Wiedźmina są moje ulubione
Ulubiony deser? Truskawki w lodach
Ulubiona potrawa? Spaghetti które sam robię.
Jaka była najgłupsza rzecz jaka się Tobie przytrafiła? W pierwszej klasie podstawówki miałem domek z bratem i kumplami. Próbowałem do niego dostać się przez kamienie na których leżała szyba ze starego okna. Po chwili miałem rozwaloną nogę że aż było widać staw skokowy xD Zszyli mi to przy użyciu 23 szwów z jednej i drugiej strony. Do teraz mam blizne na lewej nodze.
Jaka magiczna moc byłaby Twoją wymarzoną? Czytanie w ludzkich myślach.
Jak wyglądałby ostatni dzień Twojego życia? Gdybym wiedział że to koniec to pomodliłbym się i czekał. A tak to nie wiem. Śmierć przychodzi niespodziewana.
Jaki jest Twój ideał? Nie ma ludzi idealnych.
Ulubiona bajka z dzieciństwa? Gumisie chyba
Ulubiony zapach? Benzyna xd
Lubisz wyróżniać się z tłumu? W pewnym sensie lubię być lepszym od innych ale w niektórych przypadkach wolę być jednym z...
Jaki jest najlepszy według Ciebie sposób na nudę? Jeszcze go nie odkryłem
Jaka była ostatnia rzecz kupiona przez Ciebie? Soczek Kubuś kupiony w sklepiku szkolnym
Ulubiony sport? Nie mam.
Jaki masz kolor oczu? Coś pod zieleń
Umiesz rysować? Mam dużo wizji ale talentu nie posiadam
Masz przed sobą kartkę i możliwość narysowania jednego przedmiotu symbolizującego Twoje marzenia. Co narysujesz? Narysuję jedną kreskę niech ludzie się główkują co to znaczy xD
Masz jedno życzenie. Możesz zażyczyć sobie wszystkiego. Możesz kogoś zabić, stać się innym człowiekiem, albo odmienić świat. Co sobie zażyczysz? Jeżeli życzenie nie miałoby ograniczeń pewnie poprosiłbym o jakiś bzdet typu pokój na świecie czy brak głodu. Napewno nie zostawiłbym tego życzenia dla siebie.
Czym byłby świat bez zła? Czy sądzisz, że mimo iż jest destrukcyjne jest nieodzowną częścią świata, ludzi? Zło zawsze będzie bo ludzie mają własną wolę i zawsze będą grzeszyć ale dobro zawsze zwycięża.
Czy jest taka piosenka, której tekst wydaje się napisany dokładnie o Tobie? Jeszcze takiej nie słyszałem
Ludzie mówią, że najważniejszy jest charakter. Dlaczego tylko mówią, a tak naprawdę przywiązują ogromną wagę do wyglądu? Nie lepiej od razu przyznać się do patrzenia na wygląd drugiego człowieka? Wygląd jest ważny tak samo jak charakter. Nie chcesz żyć wiecznie z osobą której wygląd cię odrzuca. Ale z osoba która do ciebie nie pasuje charakterem też nie dasz rady żyć.
Jaka jest Twoja największa pasja? Wszystko jest moja pasją. Lubie czytać różne ciekawostki, fakty itp. Lubię dużo wiedzieć.
^ Jak się zaczęła? Czytałem dużo książek jak byłem mały.
Gdyby był wybór, że można żyć w jednej książce/filmie/grze, to jaki byłby Twój wybór? 2 girl 1 cup xDDDDDDDD
Zebra jest czarna w białe paski czy biała w czarne paski? Biała w czarne paski. Widać to odrazu jak się taką zobaczy.
Jeśli przekopiemy się przez całą kulę ziemską to na drugą stronę wyjdziemy głową czy nogami do góry? Najpierw omiń jądro planety by cię nie rozwaliło na atomy.
Jakie byłoby Twoje postępowanie, jeśli wybranoby Cię na trybuta Igrzysk Śmierci? Cały czas podróżował przed siebie. Starałbym się unikać ludzi.
Ulubiony kraj? Polska
Ulubiony wiersz? Nie mam ulubionego ale lubię Haiku.
Wolisz ebooki czy normalne książki? Lubie wąchać papier w książkach.
Kaktusy są fajne? *****
Ulubione słodycze? Rurki z kremem waniliowym.
Ulubione gatunki filmowe? Komedie chyba
Ulubiony kwiat? Magnolia ładnie pachnie
Jak bardzo kochasz koty? Bardzo bardzo
Lubisz komiksy? Mam masę Gigantów na półce, czytałem Marvela i kilka DC. Więc tak
Dobrze się uczysz? Tak
Ulubiona gra? Wiedźmin
Wampiry czy wilkołaki? Wampiry
Czemu tak bardzo ubóstwiasz koty? Nie zawiedź mnie <3 Bo lubię jak leżę gdy przychodzi do mnie kotek i śpi ze mną.

TSM czy VP? VP w sercu.

Kibicujesz Polskiej Reprezentacji Piłki Nożnej? Nie jestem fanem ogólnego sportu więc nie uważam się za wielkiego fana ale oglądam czasem mecz i mimo że mamy słabą reprezentacje to kibicuje.
HD97PL
Czarodziej




Posty: 144
Tematy: 16
Sty 2015
39
Gryffindor
#32
,,Przygody Merlina", czy ,,GOT"? xd
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#33
Gra o Tron
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
160
#34
Wymień pięć książek które aktualnie uważasz za najlepsze jakie czytałeś ?
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#35
Pieśni Lodu i Ognia
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy
Wiedźmin
Zbrodnia i Kara
Harry Potter
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#36
Kto chce sprawdzić się ze mną w wiedzy to zapraszam na Quizwanie nick merlin0.
Często też pogrywam w Town of Salem więc jak ktoś chce ze mną zagrać to też mnie dodajcie nick merlin0.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#37
Skoro wszyscy refreshują
Gargoman
Przeszedlem Dark Souls używając gitary




Posty: 40
Tematy: 5
Gru 2014
Ravenclaw

#38
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#39
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#40
W końcu osiągnąłem tą piękna rzecz jaką jest tysiac reputacji na forum. Dziękuję mamie, tacie, bratu, siostrze, drugiej siostrze, szwagrowi, siostrzeńcom, całej rodzinie, kolegom ze szkoły, wychowawcom, przyjaciołom, klockowym znajomym a w szczególności [Tutaj wstaw swój nick]. Gdyby nie wy nie osiągnąłbym tego. Dziękuję



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.